Şimdi Ara

ALTLİMİTSİZ TRENDYOL 30 TL indirim cebinde! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
15
Favori
31.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt limitsiz 20 tl vermişte 9 lira kargo mu olur yuh be, alt limitsiz 30 verselerdi keşke o zaman kullanırdım. kargoyu ücretsiz yapmanın bi yöntemi filan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 23 Mayıs 2018; 19:27:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanmayacak olan varsa paslayabilir mi acaba ?
  • kullanmayacak olandan SATIN alabilirim!
  • cekin son kullanma tarihi mobilde 23.05 yaziyo webde 31.05 hangisi dogru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cüzdanda 30 lira var bakkal market her yerde geçer altlimitsiz isterseniz vereyim. . dilenilecek en son kuponu dileniyorsunuz.
  • 20 liralık çek tanımlanmış, 10 liralık ürün, 9 lira kargo kullanayım dedim.
    Fakat çek kargoda geçmiyor. Var mı çözümü ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimler kısmında gözükmesine rağmen ne uygulamada ne mobil versiyonda kullandırtmıyor , hatalı kod uyarısı veriyor. Aynı durum başına gelen ve çözüm bulabilen varmıdır ?
  • Bende de yok kupon. Kullanmayacak varsa, sepet azır 108tllik arkadaşlar. Kod alabilir miyim.

• Crowley45 kullanıcısına yanıt
    canlı destekten görüştüm trendyol milla butiklerinde geçerliymiş, deneyin belki sizdede öyledir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 lira tişört, 2 ve 4 liralık kolonyada kullandım kargo parası düşmüş sayılır 11 liraya alışverişi tamamladım. Ancak 3 ayrı teslimat yapılacak yazıyor :) gönderseler bari

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: historical2012

canlı destekten görüştüm trendyol milla butiklerinde geçerliymiş, deneyin belki sizdede öyledir
    Dediğiniz gibiymis evet , teşekkürler cevap için

• 2 hesaptan 1 tanesine gelmiş. çok sagol bebeim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arbalet

Çekin geçerli olduğu bir butikten ucuz bir ürünü sepete atıyoruz. Çeki kullanıyoruz. Sepette uyarı veriyor çekin kalan kısmını sonradan kullanamazsınız falan diye. Kabul edip sonra istediğimiz butikten ürün ekliyoruz.
    Jacobs Monarch Gold Çözünebilir Kahve + Rebul Yeşil Çaylı Kolonya 30 ml + Mavi Erkek Gece Lacivert Çorap = 9,29 tl olarak satın aldım.
    Altta linkini verdiğim atkıyı çek için kullanabilirsiniz. O fiyatlarda çorapta alınabilir. Ben çorap aldım.
    atkı
    Siz olmasanız zor çözerdim bu işi, teşekkürler. Atkıyı ekleyip , 33 yıkama ariel sıvı deterjan aldım tam da ihtiyaç vardı. 8.90 a halloldu.

• kullanmayacak olan varsa pm bekliyorum arkadaşlar
  • 1 Yıldır hiç kullanmadıgım hesabım var baş gelmiş neye göre yolluyorlar acaba

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üyeyidim masaüstünde yoktu. Sonra uygulamayı indirdim tele yine bir şey yok. sonra sildim
  • Bana geldiğini daha hiç görmedim valla bu kuponlarin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mobilde 30 tl var ama masa üstünde görünmüyor.. ama çeki kullanmama izin vermiyor sistem
  • çek gelenlere mail geliyor mu?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.