Şimdi Ara

ALTLİMİTSİZ TRENDYOL 30 TL indirim cebinde! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
15
Favori
31.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangisi var link verebilir misiniz

edit. buldum teşekkürler gerek kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekonline -- 8 Haziran 2018; 16:37:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yeni üyeliğemi veriyor bu 30 TL alt limitsiz indirimi biri aydınlatabilirmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hiko91

diş fırçası ekle kargo bedava olanlardan
    Hangisi uygun ben kargo bedava uygun bulamadim . 15 tl ye dış fircasi alsam 30 indirimin ne anlami kalir

• Yooy benim daha çok var.

Ben kargo ücretsiz 2 ürün seçtim. Ama kargo bir türlü düşmedi.

Bunları aldım

https://www.trendyol.com/rodi-jeans/t-shirt-4041-p-2927121?boutiqueId=187309

https://www.trendyol.com/rodi-jeans/boxer-p-2857317?boutiqueId=187309

Tişört sepette 6 lira daha düştü 18 TL oldu. Boxeri ekledim o da 3 küsur indi 9 TL oldu. Toplam 28.80 TL gibi bişey oldu.
    (Tişört tek başına bile kargo ücreti çıktı nedense)

8.90 kargo parası verip çıktım.

• Finish butiğinde kampanyalar geçerli değildir. yazıyor
  • her türlü kargoyu ödetiyor
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    Ama bende kargo ucreti almadi, trendyoldan mailime gelen siparis ozetini koyayim:

ALTLİMİTSİZ TRENDYOL 30 TL indirim cebinde!

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Ama bende kargo ucreti almadi, trendyoldan mailime gelen siparis ozetini koyayim:

Tamamda siz 30 TL'lik indirimi nerde kullandınız. sipariş özetinizde o yok.

30 TL ekletince kargoyu şak diye ekledi bende
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    Gördüğünüz gibi Kullanmadım. Bu şekilde daha uygun oluyordu, kargoyu ekletince zaten ucuz olmuyor, haklısınız.

Bu ( finish ürünlerinde 50 liraya 15 lira indirim + kargo bedava kampanyasının) indiriminin ayrı başlığı mutlaka vardır, aramadım şimdi. Ama burada takılan arkadaşlara da haber vermiş oldum.
  • Müşteri hizmetleri ile mesajlaştım. Aşağıdaki yanıtı verdiler. 30 TL'lik alt limitsiz alışveriş için kargo bedeli olan 8,90 tutarın altı alışveriş yapamıyorsunuz dedi. Yani illaki kargoyu iteliyorlar.

ALTLİMİTSİZ TRENDYOL 30 TL indirim cebinde!
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

geçen gün limitsiz 20 tl çek yüklemiş maviden tişort sipariş geçtim artı dove sabun ekledim ertesi gün kargoya vermiş tamam buraya kadar güzel yurtiçi aras kargo vermemiş mng kargoya vermiş mavi tişortu hemde evden 10km ileride iki otobusle ulaşıyorsun cepten baktım birinci gün mng kargo getiriyoruz ayakları yazıyor akşama yetişmedi vakit yetmedi yazmış ertesi gün kargo şubede yazıyor aradım gelin alın diyor bayan ağzından biz bu kargoyu getiremiyoruz gelin alın dedi iyi dedim gün içinde gelip alacağım dedim kapadım akşamüstü gittim aldım ama küfür ede ede trendyol mahsus yaptı madem göndermiyeceksin neden hesaba çek yüklüyorsun insanı teşvik ediyorsun allah bildiği gibi yapsın seni trendyol
    Hata sende kargo senin evine kadar getirmek zorunda mng gitmicektin almaya subeyi şikayet edecektin bak nasil kapina kadar geliyodu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    Ben aldığımda 7₺ fairy 10₺ alo falan vardı

• Benim hesapta altlimitsiz 30 TL var ancak sepete hangi urunu atarsam atayim bu butikte kampanyalar gecerli degildir diyor. Bu nasil istir arkadaslar? Bir urun ya da kategori soyleyin de sepete atayim ve indirim dussun. Yoksa bu direntyol beni sinir hastasi yapacak!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Benim hesapta altlimitsiz 30 TL var ancak sepete hangi urunu atarsam atayim bu butikte kampanyalar gecerli degildir diyor. Bu nasil istir arkadaslar? Bir urun ya da kategori soyleyin de sepete atayim ve indirim dussun. Yoksa bu direntyol beni sinir hastasi yapacak!
    Trendyol man butiğinden 2 adet tişört aldım indirim düştü sadece 9 tl kargo ücreti verdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesela bu ürün kargoyu karşılıyor.Daha bir sürü ürün var kozmetik temizlik bölümünde arkadaşlar.
    https://www.trendyol.com/colgate/optik-dis-macunu-75-ml-p-1068270?boutiqueId=186786

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epoolture -- 10 Haziran 2018; 14:44:48 >
  • Butiklere girin, herhangi bir ürüne tıklayın, açıklama kısmında " bu butikte kampanyalar geçersizdir" şeklinde bir uyarı varsa kupon direk bunlarda işe yaramıyor. Ama sepete kuponun geçerli olduğu bir ürün atarsanız çalışıyor.

• Bana gelmedi ama kız arkadasima trendyolmilla ile tanismaya ozel 30 alt limitsiz indirim vermis.. O butikten bir corap ve kendime esofman ust alarak 30 lira indi.. Corap 8lira kargo9 lira 13 lira indirimli almış oldum.. Yarin siparisi iptal edip kargo bedava urun ekleyip tekrar alıcam. Umarım kargoyu da düşer avantaj 13+9kargo=22 lira olur.. Maximum kampanyasi ile de 10 lira maxipuan gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: zaman_rölesi

Bana gelmedi ama kız arkadasima trendyolmilla ile tanismaya ozel 30 alt limitsiz indirim vermis.. O butikten bir corap ve kendime esofman ust alarak 30 lira indi.. Corap 8lira kargo9 lira 13 lira indirimli almış oldum.. Yarin siparisi iptal edip kargo bedava urun ekleyip tekrar alıcam. Umarım kargoyu da düşer avantaj 13+9kargo=22 lira olur.. Maximum kampanyasi ile de 10 lira maxipuan gelecek
    10 lira maxipuan nerden geliyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epoolture

Mesela bu ürün kargoyu karşılıyor.Daha bir sürü ürün var kozmetik temizlik bölümünde arkadaşlar.
    https://www.trendyol.com/colgate/optik-dis-macunu-75-ml-p-1068270?boutiqueId=186786
    Ben belirttiğiniz ürünü eklediğimde kargo bedava olmadı. Hatta kupon kullanırken kargoyu bedava yapan bi ürüne denk gelmedim hiç. 2 sipariş verdim ikisinde de kargoyu ödettiler.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.