Şimdi Ara

Altınyıldız Takımlar Etiketin Yarısı Moda Di Centone (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
44.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cogeneration

Arkadaşlar bu mağazadan gömlek almayında ne alırsanız alın.Buradan aldığım 3 gömleğin tamamının yakaları ilk yıkama sonunda formunu kaybederek dağıldı ve gömlekler yıkandıkça çekme yaparak özellikle kolları düdük gibi kaldı.
    Aman diyorum size,ucuz et ve yahni arasındaki kopması imkansız bağ olayı yani :)

hocam daha ilk yıkamadan sonra yakası bozulduysa mağazaya gidip diğer gömlekleri iade ederdim. faturası var sonuçta , yeni alındığı belli , geri götürmemekle hata etmişsiniz bence.
  • tam fiyatı nedir bilen varmı

ürün altınyıldızmı ...

metresi 22 tl ..
    takım elbise

Altınyıldız Takımlar Etiketin Yarısı Moda Di Centone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepural -- 22 Şubat 2011; 19:59:01 >
  • Ben 2-3 yıl önce firmanın askeriyeye diktiği beyaz gömleklerden almıştım. Tanesi 5Tl.

Marka falan yok üzerinde sadece bedeni var. Oldukça sağlam. Çok da güzel ütü tutuyor.

Ayrıca geçen hafta sonu Altınyıldız Nano 99 Tl idi Beylikdüzü Migros'ta.
  • bunu alacanıza süvari alın daha iyi hemde gömlek gravat veriyo

http://forum.donanimhaber.com/m_46954805/tm.htm
  • şirinevlerdede yeri var mı ?
  • Hayırlı bayramlar arkadaşlar ...

Bugünlerde Moda Di Centone firması ile ilgili ne gibi gelişmeler var?
    Takım elbiselerde, ceketlerde, pantolonlarda, gömlek, kravatlarda indirimler, kampanyalar mevcut mudur?
    Bu firmadan aldığınız ürünlerden memnun musunuz? Tavsiye eder misiniz?
    Yoksa, biraz daha ver, başka markalara yönel der misiniz?

Kampanyalar, ilden ile, şebeden subeye değişiyor mu? Her yerde aynı anda değil mi?
    İstanbuldaki bir mağazada kampanya olurken, Sakaryadaki mağazada kampanya olmuyor mu?
    Ben kendi ilimdeki kampanyaları nasıl takip edebilirim?

Kampanya olsun olmasın sürekli aldığınız, tavsiye ettiğiniz ürünler var mıdır?
    Şu kadar yün, bu kadar polyester karışımı olan takım, ceket, pantolon v.b tavsiyeleriniz var mıdır?
    Teşekkürler ...
  • Di Centone candır. Ceket kesimleri güzel. Outlet reyonları var, özellikle oralardan kendinize birşeyler uydurabilirseniz alışverişi tahmininizin çok altında bitirebilirsiniz. Yolunuz düştüğünde bir bakın derim. Sınırlı bütçe için ideal fiyatlara sahip olduğunu düşünüyorum.
  • İstanbul'da İçerenköy Carrefour haricinde nerelerde bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvnccelik

İstanbul'da İçerenköy Carrefour haricinde nerelerde bulabilirim?

Gogılda di centone yaz ve ilk siteye gir, bütün şubeleri var orada. İl ve ilçe olarak belirtmişler.
  • Evet başlığı hortlattım ama hortlatılmayacak gibi değil.Şu an bütün mağazalarında nano takım elbiseler 100.-TL'ye düştü Kredi kartı ile taksitli alırsanız %10 vade farkı ile 110.-TL'ye geliyor.Ben dün 7 adet takım elbise aldım herkeze de tavsiye ederim.Tabiki %70 yün %30 polyester en iyisidir ama 250.-tl para vermek istemeyenler için ideal seçim olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamply -- 14 Ocak 2013; 12:26:16 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.