Şimdi Ara

Altınkumda Satılık Yazlık Daireler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Didim'in denize en yakın mahallesi olan Çamlık Mahallesinde satılık 2+1 yazlık daire.
    Dairemiz 3 katlı binanın,giriş katında bulunmaktadır.Satılık olan dairmiz ön cephede,önü açık,devamlı güneş alan cephede bulunmaktadır.
    Dairemiz'de 2 oda,1 salon, açık mutfak,1 banyo, balkon ve teras kısmı vardır.
    Satılık olan dairemiz denize yürüme mesafesinde; masrafsız, geniş,değerinin altında acil satılıktır.
    Detaylı Bilgi için Arayınız...
    ALTINKUM SAHİL EMLAK
    Emlak ve Yatırım Danışmanlık Hizmetleri olarak amacımız, siz yatırımcılara, son zamanlarda Türkiye'nin en gözde turistik beldelerinden biri olan Didim, Altınkum ve çevresinde hem lüks, hem de uygun fiyatlarda satılık daire, dubleks, villa, işyeri, turistik tesis, arsa, arazi ve kiralık gayrimenkulleri hizmetinize sunmak; kaliteyi daha ucuza mal edecek imkanları ve çözümleri üretmek, her şeyden önce müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ve güvenilir kılmak.
    Siz müşterilerimize hizmetlerimiz sadece satış öncesi değil, satış sonrası da devam etmektedir.
    Gayrimenkul alım - satım -kiralama taleplerinizde sizlere hizmet vermeye hazırız.

• kusura bakma sizden kimse yazlık almaz

uzayda yazlık satıyorum 5+1 4 balkon 4 banyo güneşe yakın önü açık Asansör yok

bir de resim koyuyorlar lastik gibi uzatıp olmayan ölçüyü büyütüp milleti kandırıyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.