Şimdi Ara

ALTIN SALKIM Üzüm Pekmezi 1000 gr 14 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 5 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 140karakter (6 mesaj) bahtiyaraziz (3 mesaj) yedikeresekiz (3 mesaj) man utd (2 mesaj) amashe (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12 mesaj) Mobil (8 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 1 kg dut pekmezi aldım tortumdan. Burası üretim merkezi ve meşhur pekmezi ile. Zar zor tanıdık 50 tl ye aldım. Ucuza bal, pekmez yemeyin arkadaşlar.

Not: 2500 rakımda bal üretiyorlar. Şekersiz doğal bal olanı 1000 tl. Kayınpeder üretiyor ancak satmıyor hobi. Özellikle kanser hastaları rica ediyor o da tanıdıksa ve bal varsa 1 kg gönderiyor. Şekerli üretse 20 katı randıman çıkıyor. Kg 50 tl ye satıyorlar. Sizde bunu alıp ağbi oijinal bal aldım diyorsunuz. Beter olun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünler kargoya verilmiş.
    Bu tip konularda benzer tartışmalar sürüp gidiyor. Yok efendim o fiyata olurmuymuş, imkanı yokmuş, bla, bla, bla.
    Şu anda aynı ürünlerin fiyatı 2 katından fazla. Türkiye gibi devlet ve kamu denetiminin yeterli olmadığı, sahtekarlık yapan firmalar üzerinde caydırıcı ceza tehdidi olmayan ülkelerde, bireylerin de yeterince ticaret ahlakına sahip olmadığı şartlarda sahtekarlık her zaman olabilir. Bu sahtekarlığı ucuza satan firmalar da yapar, inanın çok daha fazlasını pahalıya satan firmalar da yapar. Yani biz tüketicilerin işi tamamen şansa kalmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sero B kullanıcısına yanıt

Niye beter olalım dostum? Fakiriz diye toprak mı yiyelim! Hiç mi bakkaldan bisküvi, gofret yemezsin? Fırından poğaça da mı almazsın? Marketten meyve? Ekmek de mi yemezsin? Söylesene yediğin şeylerin ne kadarı ne kadar doğal veya organik? Yani dut pekmezini güvendiğin yerden yiyorsun diye 20 yıl fazla mı yaşayacaksın sanıyorsun? Ne yapsın insanlar alamıyorlar işte sizin gibi kalitelisini. Belki açıyorlar onca giderin arasında bir de buna masraf etmeye, kendilerini kandırıyorlar. Peki madem siz herkesden 10 yil fazla yaşayın, napalim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.