Şimdi Ara

Altın hesabı(vadesiz gram türünden)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
21.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • altın hesabı olan arkadaşlar hangi bankalardan oldugunu memnun olup olmadıkları konular.ayrıca ücret,komisyon ve alış satış arasındaki makas hangisinde en az ve tabikide kur hakkındaki bilgilerini aktarırlarsa memnuniyet duyarım.özellikle kullanan arkadaşlar konuya yazarsa daha makbül olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DH ye bedava Altın danışmanlığı konusuna göre,
    Kuveyt Türk, Enpara, şekerbank öne çıkıyor.
    Kullananlar daha detaylı bilgi verecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

DH ye bedava Altın danışmanlığı konusuna göre,
    Kuveyt Türk, Enpara, şekerbank öne çıkıyor.
    Kullananlar daha detaylı bilgi verecektir.

kuveyttürk,enpara,şekerbanka güvenmiyorum.ki güvenilmez ve saçma sapan sistemleri var."enpara" hariç.
    başka öneriler var mı acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziraatte gram başına 0.62 tl makas var .
    garanti bankasında 0.75 tl makas var.

ziraatten daha uygun yok gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

ziraatte gram başına 0.62 tl makas var .

Ziraat döviz kurunda da iyidir. Mesela ben döviz bürosuna gitmem, ziraatten bozdururum dövizleri. Tek sıkıntısı şubeler bazen çok kalabalık oluyor. Bir de bu aralar müşteri hizmetleri çok bekletiyormus telefonda. İşleri internetten yürütürsen problem olmaz.

• quote:

quote:

ziraatte gram başına 0.62 tl makas var .

Ziraat döviz kurunda da iyidir. Mesela ben döviz bürosuna gitmem, ziraatten bozdururum dövizleri. Tek sıkıntısı şubeler bazen çok kalabalık oluyor. Bir de bu aralar müşteri hizmetleri çok bekletiyormus telefonda. İşleri internetten yürütürsen problem olmaz.

Ziraat iyi duruyor şimdilik.bitek sıkıntı şubedeki personel iş bilmez salak eleman nerde varsa doldurmuşlar.

• labidu kullanıcısına yanıt
    ziraate bulaşmayın derim en ufak sorununuz olduğunda müşteri hizmeteri çözemez illa şubeye gidin der. şubedeki elemanlar bişey bilmez üstüne üstlük memur olduğu için umursamaz havalarda hepsi. ziraat bankası mı Allah korusun. onlarca banka varken bu bankanın kapısından bile geçmeyin.
  • beyler bugun hesap açtıracağım garanti bankasının alış satış arasındaki makası an itibariyle 0,85 tl

ziraat bankası alış satış arasındaki kur 0,58 tl ziraate bulaşsam mı acaba. sanırım sadece netten alış satış yapsam bir sorun yaşamam heralde.

• quote:

beyler bugun hesap açtıracağım garanti bankasının alış satış arasındaki makası an itibariyle 0,85 tl

ziraat bankası alış satış arasındaki kur 0,58 tl ziraate bulaşsam mı acaba. sanırım sadece netten alış satış yapsam bir sorun yaşamam heralde.

Açtır gitsin hoca, işlemleri internetten halledersen sıkıntı olmaz.

• quote:

quote:

beyler bugun hesap açtıracağım garanti bankasının alış satış arasındaki makası an itibariyle 0,85 tl

açtırdım hocam üç beş gram altından zarar gelmez.ziraat internet şubesinden çok pratik şekilde satın aldım.diğer bankaların hemen hepsinde alış satış arasındaki makas çok fazlaydı.hele garanti bankasıyla arasında neredeyse 0,27 tl fark var.

• quote:

quote:

quote:

açtırdım hocam üç beş gram altından zarar gelmez.ziraat internet şubesinden çok pratik şekilde satın aldım.diğer bankaların hemen hepsinde alış satış arasındaki makas çok fazlaydı.hele garanti bankasıyla arasında neredeyse 0,27 tl fark var.

ziraat o yönden iyi. şubeleri kalabalık olsa da döviz bürosuna uğramam hiç. ziraatteki makas çok düşük.

• Hocam sana dün akşam tecrübe ettigim bilgiyi vereyim.
    Babamın iş bankasında vadesiz TL hesabi var. 3 faturayı otomatik ödemeye bağlamış, hesap işletim ücreti ödemiyor.

Bu hesaba bağlı vadesiz altın hesabi açtırmış.
    Vadesiz hesaptaki paradan her ay 1 gram altın alınıp altın hesabında birikiyor.

Dün aksam vadesiz hesapta boşta duran para vardı, dedim altın düştü alayim 1 gram. Cnbce.com da altın gram fiyatı 83,91 gösteriyordu. İsbankta bu fiyattan sattı. Aksam 8 gibiydi yani bankalar kapalı, mesai saati dışı fark koymadan satmaları garibime gitti..

• fusem alış satış arasına ciddi bir makas olmadığına eminmisiniz.çünkü mesai saatleri dışında bankalar 3-4 tl makas koyuyorlarki satış yapılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labidu -- 7 Kasım 2014; 16:32:30 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

fusem alış satış arasına ciddi bir makas olmadığına eminmisiniz.çünkü mesai saatleri dışında bankalar 3-4 tl makas koyuyorlarki satış yapılmasın.

İşcepten biraz önce baktım.

Altın fonunda alış satış makası sıfır.

Gram altında satış 83.97 alış 83.18 fark 79 kuruş.

Aksam 6 gibi bir daha bakicam.

• quote:

quote:

fusem alış satış arasına ciddi bir makas olmadığına eminmisiniz.çünkü mesai saatleri dışında bankalar 3-4 tl makas koyuyorlarki satış yapılmasın.

şuan an itibariyle ziraat altın alış satış kurları A02 ALTIN 83.659682 84.247594 = 0,58 tl

• quote:

quote:

quote:

şuan an itibariyle ziraat altın alış satış kurları A02 ALTIN 83.659682 84.247594 = 0,58 tl

Altın fonunda durum nasıl?
    Altın fonunda al-sat makası yok, ne dersin gram altın işinden altın fonuna mi geçek?

• altın fonuyla ilgili bilgim yok fon işleyişi nasıl bilmiyorum.vadesiz altın hesabını kullanıyorum herhanbi bir ücret alınmıyor sadece alış satış arasındaki ücreti ödüyorsunuz.fon işini sevmiyorum çünkü kesintisi oluyor onlarda.ziraat altın hesabını tavsiye ediyorum.alış satış arasındaki makas sadece an itibariyle 0.58 tl. ayrıca vadesiz altın hesabı aslında bankanın kasasında bulunan fiziki altın ı satın almak oluyor daha sağlam iş.sanal fon lar üzerinden değer alış satışı hem etik hem doğru hemde helal görmüyorum.altın 10-14 kasım arasında 85-86 bandına gelecek.tahminlerimde yanılmazsam 92 tl den sonra bir dip daha yapacak ve daha sonra 100 tl leri vuracaktır.

• Bilgilendirme için teşekkürler.

17.05 itibariyle
    Satış 83.85 alış 83.07 fark 78 kuruş.

Akşam 6 ve haftasonu bir daha bakicam eger makas bu seviyelerde kaliyorsa is bankasi değerlendirilebilir. Diğer bankalarda haftasonu 3-5 lira yükselten var...

• Alış 83.39 satış 84.18 fark 79 kuruş
    Saat 17:35 şubeler kapalı.

• Ziraatte makas şuan 4 tl.mesai saatlerinde çok iyi ziraat

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.