Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (780. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü5 Mobil
5 sn
20.053
Cevap
1.358
Favori
2.115.933
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorun ptt kargo ile çalışmaları tuğrul yurtiçiyle gönderiyor sorun da olmuyor

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt

videosuz açtım şimdiye kadar hiç sıkıntı olmadı

• drangela61 D kullanıcısına yanıt

Hocam yeni e-ticaret kanunu ile 60 milyar TL'yi aşan cirosu olan sitelere ait cüzdan uygulamalarınin sağladığı avantaj kaldırılacak. Yasa komisyonda, zararımıza olan her şey hayata geçtiği gibi bunun da uygulanacağından eminim. Başta cüzdanların kaldırılmasından bahsediliyordu ama revize ettiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baysbawer B kullanıcısına yanıt
    Bankaların işidir..
    %700 kâr etmişler ama doymazlar 😡

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Zaten eğer sorun olursa o video lazım olacak hocam 😁

• mexalon M kullanıcısına yanıt

Şubeden teslim almak da çözüm olabilir

• incebellicambardak İ kullanıcısına yanıt
    En sağlamı video hocam. Tabi şahsi görüşüm. Ya da personel pür dikkat sizi izleyecek olası bir sıkıntı olursa şahit olarak tutanak tutacak. Kargo personeli hayatta sorumluluk almak istemiyor. Adam bana gelen monitör patlak çıktı gözüyle gördü ya beni karıştırmadan halletsek diyor

Yok hocam adrese altın gelmesinden dolayı açık hedef olmamak için demiştim şubeden alımı. Adrese geldiğinde getiren götüren herkesin haberi oluyor malesef altın aldığının.

• Arkadaşlar bu paketli gram altınların sahtesi var mı piyasada, nelere dikkat etmemiz lazım?

• incebellicambardak İ kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam evet öyle mantıklı. Maalesef ülke şartları gereği bu tür olaylar arttı daha da artacak

• Oktaymese O kullanıcısına yanıt
    Bu listeye hangi uygulama yada siteden ulaştınız

• Arkadaşlar, bayramda ekstra puan oluyor muydu ag'de?

• Arkadaşlar daha önceden kart puanlarını altungold da Altunpuan a dönüştürdüm bu puanları altın hesabıma havale etmeye çalışırken kredi kartı bilgilerini istiyor ne yapmalıyım

bi keresinde 2 adet gram altın almıştım, keseden 1 adet çıktı. faturada 2 adet yazıyordu. video çekmiştim tabii. hemen aradım ahlatçı'yı. kampanya dönemi olduğu için yoğunluktan hatalı gönderim yapılmış olabilir hemen kontrol edelim dediler. ertesi gün kargoya verdiler 2. altını. merak edip sordum, çektiğim videodan mı bu sonuca vardınız, video çekmeseydim nolcaktı diye. yok biz paketlemeyi de kamera kaydıyla yapıyoruz dediler. ordan baktık dediler.

• damienn kullanıcısına yanıt
    Valla hocam firma güvenilir olabilir ama ben eşeği sağlam kazığa bağlama taraftarıyım. Tedbir güvene mani değildir derler ben kendim video çekerim her zaman. Hatta bu video söylemleri çıkmadan yıllar önce ben değerli elektronik kargoları da video ile açardım ki zamanında sıfır kutudan ekran patlak bir monitör geldi bana ve koskoca hepsiburada çamura yatmaya kalktı. Allah'tan video vardı

haklısınız hocam, ben de her kargoda çekiyorum videoyu. kargonun etiketini, açınca fatura numarasını vs detaylı bi şekilde. sadece kendi videolarına bakarak işlem yapıyorlarmış, onu belirtmek istedim.

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

finanscepte, altın sekmesinin altında

• NetX N kullanıcısına yanıt
    Merhaba elite hesabinizi kullanabilir miyim? AYLIk en az 500tl lik alisveris yapiyorum

• ttgg44 kullanıcısına yanıt
    Telefondan olmuyor bilgisayardan girince puan kullan kısmı çıkıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • NetX N kullanıcısına yanıt
    bu saçmalıklar müşteriyi itmekten baska bişe değil trendyola giren çıkan yok hala karısıyo sanane kardeşim sanane 10.000 dne fazlada yükletmiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.