Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (672. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
19.788
Cevap
1.338
Favori
2.078.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sıralar Kad sis ve Kuveyt altın almıyor.Bu durum düzeldi mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Erkan0644 E kullanıcısına yanıt

Kuveyt iar götürdüm almadı gişeden sadece Kuveyt sertifikalı olanları alıyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    Alternatif oluyordu diye hatırlıyorum değişti mi yanlış mı hatırlıyorum hocam?

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    Oluyordu, ama ben puan sorgulama bölümünden kullanıyorum kredi kartı puanlarını.

• Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam hallettim

• Khalasar kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba paylaş kazandan 35 TL kupon yüklendi çeyrek altın almıştım paylaşılan hesaba 35 TL kupon yüklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 30 Mart 2021; 16:20:1 >
  • Şuan %2 var .

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkan0644

Şuan %2 var .

% 3 ten aşağısı kurtarmaz hocam.

• Arkadaşlar bazı kart harcama sözlerim ve kampanyalarım var. Trendyol cüzdana yükleme yapmak uygun mu? Trendyol altın için indirim yapar mı yaparsa hangi dönemler oluyor.

Onun dışında Ag ya da Tuğrul daha mı uygun olur. Doğrudan kuyumculuk posundan yapılan kredi kartı işlemlerinin kampanya dışı bırakılma durumları olabilir mi?

Kart Axess ve Denizbank

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Harcama sözüne hepsi olur, kampanyalarınızda sektör sınırlaması yoksa onlara da olur.

• 2 haftadır bekliyorum, Trendyol altında %3 indirim yapmıyor

• En mantılısı, en az kayıp yaşatan hangi site? Trendyol altında indirim yapıyor diye duymuştum. Altın al sat yapmadığım için hangisi daha mantıklı olur bilemedim.

• 27-28-29 Nisan'da Trendyol Bahar Fırsatları kampanyası varmış büyük ihtimalle o günler %1-2-3 olarak üç gün indirim yaparlar indirimi soranlar o günleri takip etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: bnsed

27-28-29 Nisan'da Trendyol Bahar Fırsatları kampanyası varmış büyük ihtimalle o günler %1-2-3 olarak üç gün indirim yaparlar indirimi soranlar o günleri takip etsin

Teşekkürler hocam yanıt için. Ben de bir sonraki kampanya dönemini bekliyordum. %3 gelse iyi olur ama bu sefer %2'ye de fit olurum.

@rosmisal Sizin de bilginiz olsun hocam.

• ag %1,23 yapmış altunpuan a

• acaba ag de enparayı taksitlendirebileceğimiz bir pos var mı?

• Arkadaşlar merhaba,
    AG'de banka puanı olsun, direkt altunpuan olsun alım yaptığınız vakit toplam bakiyeniz 1 gr alacak şekilde olduğunda direkt olarak havale yapıyor musunuz, biriktiriyor musunuz?
    Ben banka puanlarını kullandığımda veya normal alışverişi yaptığımda altın çok daha düşüktü, şimdi hiçbir anlamı kalmadı ki.. Kazanılmış tüm banka puanlarını vs. aradaki farka vermiş olduk.. Açıkçası moralim bozuldu bu duruma..

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    1 grama gerek yok hocam 50tl yi geçtiğinde alabiliyorsunuz. Ben o şekilde yapıyorum. Hatta 50 TL girdiğinizde o anki fiyata göre genelde 47-48 liraya alınıyor.

• edebali33 E kullanıcısına yanıt
    Maalesef yanlış yaptık hocam..
    Hem zamanında almadık daha yüksekten alarak zarar ettik hem de düştükten aldığımda bugün kârda olacaktım.. İki türlü zarar yazdık..
    Gerçi şu altından hiç gülemedim ki, pek de şaşırmıyorum artık..
    Bundan sonrasına bakacağız artık.. Sağ olun 👍

• Trendyolda %3 indirim gösteriyor ancak fiyatlarda indirim yok. Ben talepte bulundum düzeltilsin diye siz de talepte bulunup destek verebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.