Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile )

Koronavirüs Özel
8 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 7 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü9 Mobil1 iOS1 Android
12.248
Cevap
834
Favori
1.019.491
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile )
Giriş
    275 Mesaj
    arkadaşlar maygold guvenilirmi altin alan oldumu burdan hesaba yada fiziki olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: crackerss1982

altungold makası cok açtı eskiden 7-8 liraydı şimdi 15 liraya yakın
    Gram yükselince mantıken makas da açılır ama bana göre makas normalden fazla, tuğrul da 1tl daha ucuz mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 15 Mayıs 2020; 13:30:35 >
    |
    |
    Trendyolda cuzdan param birikti hangi altını alırsam zarar az olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onbaşı
    19 Mesaj

24 ayar. Diğerlerinde kuyumcuda bozdururken zarar edersiniz

|
    |
    martingayx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Makası TL olarak değil % olarak hesaplamanız lazım. Yaklaşık %3.5 gibi oranı var.

|
    |
    crackerss1982 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Ntmbn

Arkadaşlar ben o sorunu şöyle çözdüm. Örneğin 30 TL puan kullanacağım diyelim. 30.10 TL lik altın puan alış giriyorum. Alış kısmında puan kullan seçeneği var. Oraya 30.00 yazıyorum. 30 TL puandan 10 kuruş hesabımdan çekiliyor. Bu şekilde halledebildim ancak. Direk puan kullanma şeklinde olmuyor ne yazık ki
    30.10 gerek yok. Direk altunpuan girişini 30 yapın. Puanı sorguladığınızda görünmese bile "30.00" şeklinde girdiğinizde sorunsuz çekiyor. Sadece '30' girerseniz 30 kuruş çekiyor. Banka işleme onay vermedi dediğinde sepeti temizleyip yeniden belirlemek çözücü oluyor. Ben yaklaşık 10 tane kart ile yaptım, sorunsuz puanları çektim..

|
    |
    Bahsedilenler: Ntmbn
  • Onbaşı
    20 Mesaj

Hocam ilk başta sizin dediğiniz gibi yaptım. Herşey tamam gibi oluyor en son sitede hata veriyor. Banka pokititkası gereği kabul edilmemiştir gibisinden. Karttan karta farkediyor demekki

|
    |
    Krksfath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    20 Mesaj

24 ayar ahlatçı

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Hala aynı sorunu yaşıyor musunuz hocam?

|
    |
    Ntmbn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj

413tl kuyumcu 390 a alir mi

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj

Enson 1 hafta önce denedim. Şuan bonusum yok. Ama 1 haftaya yüklenir. Dikkatlice deneyeceğim

|
    |
    Krksfath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Ben 3 gün önce sabah denedim, sizin dediğiniz hatayı verdi. 3 kere denedim ve aynı sorunu yaşadım. Erteledim ve aradan 3-4 saat geçtikten sonra yaptım sorun yaşamadım..

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj

Kardeşim altının gramı 386. Yani kuyumcunun senden 4 TL fazlasına alması imkansız. Ancak size kargo gelene kadar altın pahalanırsa olur

|
    |
  • Yüzbaşı
    334 Mesaj
    Merhaba, 10bin tl kadar yatırım amaçlı ortal vadeli altın almayı düşünüyorum. Deniz bonusta internet alışverişine 100 tl (%10) puan kampanyası var.

Altungolddan bankaya transfer mi yapsam diye düşündüm. ama komisyonların fazla olması fiziksel altına yönlendirdi. Sizce puan olayını göz önünde bulundurarak altungold vs bir yerden mi sipariş etsem yoksa kuyumcudan mı alsam? Altın konusuna biraz uzağım yönlendirme konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYER66 -- 17 Mayıs 2020; 0:28:1 >

Nakit alacaksanız, hangi bankada hesabınız varsa o bankadan ücretsiz altın hesabı açın oradan gr altın alın. Altungold da gr da 13,14 TL fark ödersiniz. Kuyuncudan alsanız evde saklaması dert, altın yükselse bozdurması dert. En güzeli bankadan gr altın hesabı. Olursa kuyumcudan alırsanız da 24 ayar külçe alın. Çeyrek, bilezik gramse ata cumhuriyet almayın.

|
    |
    PLAYER66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam zaman ayırdığınız için teşekkürler, yaklaşık 25 gr civari ediyor 13 tl fark 325 tl ordan fark oluyor birde bozdururken o kadar fark olsa yaklaşık %6/7 eksiyle başlamış oluyorum o şekildede, eğer yanlış hesaplamıyorsam. Vadeli mi dursa ne yapsam karar veremedim 😁. Bankaya havale yaparken hangi firmayı tercih ederdiniz acaba?

Ek olarak ziraat,denizbank,finansbank,akbank, iş bankasında da hesap var (aileden) hangisi avantajıysa onu kullanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYER66 -- 17 Mayıs 2020; 9:18:9 >
    |
    |
    Bahsedilenler: liberty_15
    üstad ben kuveytturk altın hesabi actim artik ufak ufak altin alimlarini burdan yapiyorum büyük rakamlari altundan transfer ediyorum kuveytturk aradaki makasta diger bankalar gibi uçurum olmuyor bahsettiğiniz bankalarin oranlarını inceledim ciddi farklılık var misal akbank isbankasi gibi bence ya kuveytturk yada türkiye finanstan acın hesabı mesala kuveyt te 30tl bile olsa altın alınıyor

|
    |

Orijinalden alıntı: cesarepavese

tugrul maximum posu giyim olarak geçmiyor muydu? bugün s&f ile yaptığım alışveriş sayılmadı. 15 gün önce aynı alışverişi yaptığımda sayılmıştı
    bu duruma alternatif bulabilen oldu mu acaba
    |
    |
    Kafama takılan 2 soru var, cevaplayabilirseniz sevinirim.
    1-Yatırım amacıyla hangi altını önerirsiniz?
    2-Fiziki olarak mı satın almak mantıklı yoksa internet şubesi üzerinden altın hesabı açmak mı?
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.