Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.038
Cevap
1.358
Favori
2.113.493
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su dönemde zaten bankkart puanları kullanacak bir yer bulmak zorken neden pos kaldırıldı acaba kötü olmuş bende kullanamadım kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet üzerinden altungoldda hesabım var ancak müşteri kartıyla altın alımı yapabilir miyim ?

Müşteri kartıyla kendi hesabımdan tek çekim veya taksitle nereden altın alıp bozdurabilirim ?

Gram ceyrek hangisi daha karlıdır bozdururken komisyon oranları nedir bu konuda beni biri aydınlatırsa çok iyi olacak ?

Örneğin 1000 Tl lik kart çekeceğim ona göre neyden ne kadar nereden alıp anında bozdurursam ne kadar komisyon kesilir ne kadar zararım olur ?
  • Arkadaşlar bu altungold sitesine yapı kredi word puan aktarılmıyor mu ? Yaklaşık 500 tl puanım var bunu nakite çevirmek istiyorum silinmeden. Tek çözüm bu site gibi gözüküyordu ama wordpuan yazmıyor sorgulama ekranında.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali2733

Hocam onu biliyorum. Lakin gram aldığımda sonuçta dolar kurundan da etkileniyor. Ama ons alındığında öyle olmuyor anlatabildim mi ?
    Altın-dolar al sat yaparsanız ons işlemi yapmış olursunuz aslında.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz detaylı anlatırmısınız ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cCc_Reis_cCc C kullanıcısına yanıt
    393 e çıkacak reis sabır

• Burada genellikle puan kullanmayı konuşmuşsunuz puan kazanabiliyormuyuz peki

Misal:
    Garanti bankası altın hesabım var oraya kredi kartımla altın alıp birde bu işlem için puan kazanabiliyor muyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali2733

Hocam biraz detaylı anlatırmısınız ?
    Basit hocam örnek kuveyttürk hesabı açın, elinizdeki TL'yi dolara ya da doğrudan altına çevirin. Sonraki işlemlerde alış-satış yaparken TL ile değil dolara çevirerek yapıyorsunuz. Böylece ons üzerinden (dolar/altın) işlem yapıyorsunuz.
  • Hiçbir yerde fiziki altın yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmuraY

Hiçbir yerde fiziki altın yok.
    nasıl yani? nereye baktınız?
  • projist kullanıcısına yanıt
    Şişli bölgesinde birçok kuyumcuya.
  • Merhaba arkadaşlar 22 ayar ile 24 ayar arasında bozdururken gramda ne kadar farkediyor ? Bu ürünü bugün bu fiyattan alsam bozdurmak istediğimde tahminen kaça alırlar sizce bugün itibariyle konuşuyorum ? Herkese teşekkürler

• borabora93 B kullanıcısına yanıt
    24 ayar olanı alın hocam 22 ayar satışında çok kaybettiriyor 🙋🏻‍♂️

• Kuveyttürk makası açtı yine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Şu anda tüm bankalar ve kuyumcular açmış durumda. Altungold dahil. Gramda 10 TL iken fark 15 TL ye çıkmış altungold da.
    Bunun nedenini geçenlerde birisi yazmıştı. Şu şu sebepten açmak zorunda kalınıyor, diye... Yukarılarda vardı galiba...

• hayırlı cumalar
  • karttaki puanları %4 le parama ekleyin ordan paycell e aktarıp %4 le kurtulun altın şuan uğraşılacak bir iş değil

• akbank 8 liraya çıkarmış makası arkadaşlar
    diğer bankalarda durum nasıl makası açmışlar mı ?
  • Arkadaşlar gün içerisinde makasın bu kadar açık olmasının sebebi olarak genelgenin büyük şirketlere önceden tebliğ edilmiş olabileceğini düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tywinlannister

Arkadaşlar gün içerisinde makasın bu kadar açık olmasının sebebi olarak genelgenin büyük şirketlere önceden tebliğ edilmiş olabileceğini düşünüyorum
    Bugün ab ve ABD piyasaları kapalıydı sebep bu.

• 
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.