Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (589. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Fatih KARAHAN , Oz_Webster , Oz_Webster , bonusavcisi Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harbiden elektronik altında büyük vurgun var. Kuyumcuda bile 5 tl fark var belki gramda 10 TL üstü almak nedir abi işçilik yok bişey yok elemana ihtiyaç yok tek kişiyi koy hertürlü masa basinda çevirir. Ayrıca belki pos maaliyet vardır oda yüksek tutarlar olduğu için bankalar ile anlaşılmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün paraf günüm 500 tl lik alayım dedim ama altının internetteki fiyatı uçmuş. bu kadar fark olmamalı
  • altungold makası çok fazla. kuveytturk ile arada 12-13tl fark var.
    üstelik bugün 10.30da yaptığım alış transferini daha yeni yolladılar o da canlı iletişime geçtim ondan sonra.
    yazdıklarına göre isim benzerliğinden başka hesaba yollamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spondane -- 17 Mart 2020; 12:31:11 >

• Böyle zamanlarda esnafımızın gerçek yüzü ortaya çıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada çeyreği dün %5 indirimle 508 den aldım bugün altın aynı fiyatlarda olmasına ve yine %5 olmasına rağmen fiyat 538 olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende 8 bin lira limitli Türkiye Finans kredi kartı var. Bu kartla taksitle altın alabileceğim bir yer var mı. Bilgisi olanların yardımını rica ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eğer belli bir meblağ varsa kuveyttürk - özel kur tanımlanmasını isteyeceksiniz şubeden. Fakat şu virüs olaylarından dolayı telefon bankacılığı ile oluyor mu denemek lazım. Eğer birikim yok ise yine Kveyttürk e bağlı SeninBankan a başvuru yapıp altın alımı yapmalısınız. En makul makas aralığı, alım satım fiyatı bu şekilde oluyor.
  • KarbonatErolErol K kullanıcısına yanıt
    Altungold sitesi.

• Yusuf*Yilmaz Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Yusuf bey. Bakacağım.

• Yusuf*Yilmaz Y kullanıcısına yanıt
    Yusuf bey. Taksitli satış yok burada. Baktım, inceledim, canlı desteğe sordum. Yokmuş taksit

• quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

an itibariyle kuveytte gr altının satışı 306 ama altungold gr'nı 318 den satıyor normal mi arkadaşlar

çok fazla makas yokmu
    Kuveyttürk'ten kredi kartıyla altın alabilirseniz dediğinizde haklısınız. Ancak bankalar size nakit olarak altın satacaktır. altungold, e-tugrul, hepsiburada, gittigidiyor, n11 vb. internet sitelerinde site komisyonu ve kredi kartı komisyonu olacağından fiyatlar banka ile farklı olacaktır.
  • gram altın da vardi.

• Arkadaşlar merhaba, yapıkredi TL card world puan ve Bonus paracard bonusları nasıl tl ye çevirebilirim?

• altngold'dan paraf puanlarımla 70 TL lik altunpuan aldım . sonra kuveyttürk teki hesabıma altın havalesi yaptım .. Puanlarım düştü ancak hesabıma altın havalesi gelmedi .. mesaj attım şikayet var a dahi yazdım .. cevap vermeye bile tenezzül etmediler .. uzak durun derim ..
  • khan_ K kullanıcısına yanıt
    Sakin olun hocam hiç sıkıntı olmaz hesabınıza geçer zamanında benimde oldu ama AG elinden geleni em lısa sürede yapacaktır. İçiniz rahat olsun Tecrübe 🙋🏻‍♂️

• En uygun gram altın için hesap hangisi? Vakıfı kullanıyorum, makas çok fazla.
  • Kuveyt in iyisi hocam 🙋🏻‍♂️

• altungold sabah kredi kartı puanı yükledim puan düştü ama altunpuan artmadı. haberi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fonseca_ -- 21 Mart 2020; 11:37:43 >
  • fonseca_ F kullanıcısına yanıt
    Arayıp bilgi ve 2 kere başıma geldi

• fonseca_ F kullanıcısına yanıt
    Sipariş numarası ile mesaj atın yardımcı olurlar

• 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.