Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
19.789
Cevap
1.338
Favori
2.078.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bankaların altın günlerini deneyebilirsiniz,garanti,Kuveyt,denizbank ve yanlış bilmiyorsam halkbank ta altın günleri yapılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitti gidiyor 75TL bonus kampanyası var. Bu kampanyayla altın alabiliyor muyuz? Yararlanan oldu mu?
  • Fatih KARAHAN kullanıcısına yanıt
    Peki bu bankaların komisyon oranını biliyor musunuz? Yarın Kuveyt Türk'e gidip bozdurmayı düşünüyorum zaten. Yani satış fiyatından ne kadar aşağı alırlar?
  • buyuktas66 B kullanıcısına yanıt
    0,995 milyeme çevirip gram olarak hesabınıza yatırırlar. Kuveyt Türk'te altın gününde hesaba yatan altınları bozdurmak için 5 gün bloke süresi vardı. Anlık döviz alım-satım fiyatları internet sitesi üzerinde mevcut
  • Kuveyttürk fiZiki altınları alırken çevirmede yuvarlama yapıyor.

1 gram 22 ayar Altını, 0,9 gram 24 ayar altın olarak geçiyor.

Sonuçta 110 gram 22 ayar bozdurduğunuzda 1 gram 24 ayar altınınınız toz oluyor. O yüzden tavsiye etmiyorum.

Vakıfbanka bakınız, altın kampanyaları iyi

İstanbuldaysanız kapalıçarşıda şeref han da nadir metal in kendi yerinde bozdurun, nadir metal saydam döviz olarak geçiyor, şeref han

• quote:

Orijinalden alıntı: Doc_tor

İstanbuldaysanız kapalıçarşıda şeref han da nadir metal in kendi yerinde bozdurun, nadir metal saydam döviz olarak geçiyor, şeref han
    Evet hocam öyle yapacağım mecburen. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selam57

0,995 milyeme çevirip gram olarak hesabınıza yatırırlar. Kuveyt Türk'te altın gününde hesaba yatan altınları bozdurmak için 5 gün bloke süresi vardı. Anlık döviz alım-satım fiyatları internet sitesi üzerinde mevcut
    yani 5 gr'da 100 lira kadar fark var. Aslında bunu güya kar yapmak için alıyoruz ama bu fark çok değil mi sanki?
    O. 005 x 260 tl x 5 gram 6.5 tl yapar. 100 TL nerden çıkardınız.

• Altungold da kart puanlarımızı harcayamıyor muyuz ? Undefıned hatası verıyor 2 gundur

Kuveyt Türk'te 0,999 milyemi 0,995'e çevirip yatırmaları gerekir
    5 gr altındaki hesap: 5 gr/0,995 milyem = 5,02 veya 5,03 gr yapar
  • Axess paramı kullanacagım altın sıtesı varmı

• AG de world puan kullanılıyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuusuuf

O. 005 x 260 tl x 5 gram 6.5 tl yapar. 100 TL nerden çıkardınız.
    Ondan bahsetmiyorum. Şu anda nadir gold'un satış sitesinde 1365 lira civarında fiyatı. Fakat banka alırken 255x5 1275'ten alıyor şu anda. Yani hemen hemen 5 gr'da 100 lira gibi bir fark çıkıyor.
  • Burakbay7 B kullanıcısına yanıt
    Diğer pos seçeneği çalışıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bana da yol gösterebilir misiniz? Mevduatların düşmesi ile yavaş yavaş altın birikime başlayacağım. Kapalıçarşıya da yakınım. Sizce oradan alıp bankaya vermek ile bankanın kurlarından alıp yatırmak 15bin civarı yatırım için çok zarar ettirir mi? Tavsiyeniz nedir başlangıç için?

• XII kullanıcısına yanıt
    En güzeli bankadan altın hesabı açın oradan kendiniz seans saatleri içerisinde alım yapınız. Hangi banka derseniz, alım satım da makası en dar olanı seçiniz. Bankaların sitesinde zaten mevcut alım satımlar. Ben de garanti mevcut. Halkbank biraz fazla makasta, arkadaşım ziraat kullanıyor onun makası düşük diyordu.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Yani gidip kapalıçarşıdan altın almanın bir avantajı olmuyor?

• XII kullanıcısına yanıt
    Saklaması bi dert, bozduracağın zaman ne derler bilmiyorum. Altın yükselince sarraflar genelde nakit yok diye almıyorlar ama bankada bi tıkla satabiliyorsun. Takdir sizin. Banka hesap işletim ücreti falan almıyor altın hesabından.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    yok hocam fiziki bir saklamadan bahsetmiyorum.Kapalıçarşıdan gram altın aldıp bankaya o altınları vermekten bahsettim.Tabiki bu dönemde sağda solda altın saklayamam
  • 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.