Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ufuk_y42 , fiat2001brava Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
20.001
Cevap
1.355
Favori
2.108.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    ben onu okudum da altın ürünlerinde kısmi taksit uygulaması olduğundan hangisini uygulayacak diye kararsızım
    ondan sordum acaba deneyen var mı diye
    sanırım ben deneyeceğim :)
  • Paraf kampanyasını Tuğrul da deneyen oldu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.cardfinans.com/cardfinans-kullanin/kampanyalar/kamp10605/babalar-gunu-kampanyasi.aspx
    fix card dahil.
    altungold axcess pos işlem başarılı.anında puan yüklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Arkadaslar,

Pop Up müşterileri rahatsız ediyor o yüzden kaldırdık. O pop upta yazan geçerli yani. 16 gum sonuna dek %1 vericez.

TEB havalesi yok bir daha da gelmez arkadaslar kesin bilgi bu.
    4121900 numaralı siparişimde bir iban bilgisi eksikti onu tamamladım işlemi gerçekleştirirseniz sevinirim
  • altun-gold kullanıcısına yanıt
    Sitenizde altun puanım var ama bunu kullanabileceğim ne bir menü ne de bir açıklama var.
    Gram altı Satın alırken hiç görünmüyor puan kullanımı filan

Mobilden giriyorum bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: gumus299

Sitenizde altun puanım var ama bunu kullanabileceğim ne bir menü ne de bir açıklama var.

Masaüstü sürümüne geçtiğinizde puan kullanma menüsü görünecektir sayfanın sol tarafında

• quote:

Orijinalden alıntı: gumus299

Hocam almak istediğiniz altın miktarını sepete atın ve daha sonra hemen al seçeneğini seçin
    açılan sayfadan şiparişi tamamlanın hemen altında sipariş özeti yazıyor oraya basın açılan bölümde hediye promosyon ve kullanılacak puan bölümü var kaç puanınız var ise puan kullan bölümüne Miktarı girip kullan dediğinizde mobil olarak da bu işlemi yapabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepdarkdirty -- 16 Haziran 2019; 13:0:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim cevaplar için.
    Sipariş özetinin altına saklamışlar :)

• param kartı ag de geçmiyor mu? yoksa diger den geçer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

param kartı ag de geçmiyor mu? yoksa diger den geçer mi?
    Diğer de geçiyor sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vefa1453

Diğer de geçiyor sorun yok.

Alıntıları Göster
    teşekkürler, peki haftasonu hesaba transfer etmek uygun mu yoksa yarın mı yapmalıyım?

• Paraf kampanyasi icin kombo olabilecegi icin en mantikli Trendyol gozukuyor. Daha iyi onerisi olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

teşekkürler, peki haftasonu hesaba transfer etmek uygun mu yoksa yarın mı yapmalıyım?

Alıntıları Göster
    Her zaman hafta içi uygundur

• Arkadaşlar; fiziki altın almak yerine Banka Altın Hesapları ile işlem yapmak daha karlı görünüyor, yanılıyor muyum?

Yanılmıyorsam hangi bankanın altın hesabıyla çalışmak daha mantıklı?

Şimdiden teşekkür ederim...
  • Merhabalar. AG'da önceden cepteteb.in en avantajlı olduğu söyleniyordu. Ancak artık yok. Geçenlerde Halkbank'a transfer ettim ancak onda da gram küsuratını bozduramadım, tekrar tam grama tamamlayıp o şekilde bozdurmak zorunda kaldım. AG için al-satta en avantajlı ilk 2-3 banka hangisidir? Cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Merhabalar. AG'da önceden cepteteb.in en avantajlı olduğu söyleniyordu. Ancak artık yok. Geçenlerde Halkbank'a transfer ettim ancak onda da gram küsuratını bozduramadım, tekrar tam grama tamamlayıp o şekilde bozdurmak zorunda kaldım. AG için al-satta en avantajlı ilk 2-3 banka hangisidir? Cevaplarsanız sevinirim.
    Denizbank ve garanti

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Vefa1453 V kullanıcısına yanıt
    Cuma günü karşılaştırdım,garanti biraz daha yüksek fiyattan alıyordu. Fakat denizbank'ta da fastpay üzerinden ücretsiz eft imkanı var,işlem hacminize göre belki dikkate almanız gerekebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vefa1453

Denizbank ve garanti

Alıntıları Göster
    denizbank hesabım da kredi kartım da yok. garanti kredi kartım var, bildiğim kadarıyla ücretsiz altın hesabı da açabilirim ancak eft ücreti olur diye tahmin ediyorum. bunu aşmanın bir yolu var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

denizbank hesabım da kredi kartım da yok. garanti kredi kartım var, bildiğim kadarıyla ücretsiz altın hesabı da açabilirim ancak eft ücreti olur diye tahmin ediyorum. bunu aşmanın bir yolu var mıdır?

Alıntıları Göster
    EFT ücretine gerek yok kart ile bankamatikten cekersiniz

• World sanal kuyum posu alan bir babayiğit çıkmadı be!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 20 Haziran 2019; 10:4:43 >
  • 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.