Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20.064
Cevap
1.360
Favori
2.118.856
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kaç taksit yapıyor.
  • Denizbank havale gelecek mi?

Edit: Gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 10 Haziran 2019; 13:41:33 >
  • murahhasaza M kullanıcısına yanıt
    Diğer pos derken hangi kart diğer pos ya da kampanya hangisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4
    nepara
    diğer pos ziraat
  • altun-gold kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sitede verilen siparişleri göremiyor musunuz? Sıkıntı mı var acaba?
    Bayram öncesi (03 Haziran-11:52) altın transfer yapmak için sipariş verdim. Tam arefe günü, mesailer yarım gün diye transfer edilmemesini normal karşıladım. Lakin 7 Haziran cuma günü mesai tamdı, 10 Haziran pazartesi tamdı ve bugün öğle saatine kadar transfer yapılmadı. (ilk siparişim değil)

Web sitesi üzerinden 2 kere mesaj gönderdiğim ama cevap gelmediğinden bir de sizden haberdar olmamı sağlayan donanımhaber sitesi üzerinden de sorayım istedim.
  • bonusla gram altın almak istiyorum sayfa bulunamadı diyor,15 dk dır deniyorum.açıkçası ben güvenemedim bu siteye sonuçta tüm banka bilgilerimiz alınıyor..
  • altungold altun puan alınamıyor. ne zaman düzelecek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    anasayfaya tıkla oradan alınabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sörms

anasayfaya tıkla oradan alınabiliyor.
    teşekkürler hocam.

peki hesaplara gönderilmeyen altınlar için çözüm ne zaman üretilecek altungold ?

• Beyler gg sarıkız cardfinans parapuan veriyor mu?

• puanla altın alıcam bonusla,akbankın altın satışı gram: 246.altungold 255 .fark neden böyle fazla.
  • usd alacağımız bir yer yokmu puanla?
  • 18 haziran tarihinde yatırılacak diyor. Öncesinde kazandınız diye mesaj gelmiyorsa mecburen o tarihte yatıp yatmadığı belli olur.

ben az önce sordum altun gold çevrim içinden ,alırsam altın bu gün havale edilirmi diye sordum hemen edilir dedi.ben genede almadım yarını bekliyim dedim bir şeyler dönüyor sanki bir sitenin bakımı bu kadar uzun sürermi..sizin altın havalesi gerçekleşmedimiki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derinlik34000

ben az önce sordum altun gold çevrim içinden ,alırsam altın bu gün havale edilirmi diye sordum hemen edilir dedi.ben genede almadım yarını bekliyim dedim bir şeyler dönüyor sanki bir sitenin bakımı bu kadar uzun sürermi..sizin altın havalesi gerçekleşmedimiki?
    yarın gelcek muhtemelen sistemsel sıkıntı varmış hocam.

sonra bu konuları konuşunca kızıyor bazı arkadaşlar.

• altun gold un site linki var mı arkadaşlar
    kim neden kızsın ki .bir problem varsa o problemin çözümüne dönük sorgu yapılır soru sorulur ..serbest piyasa nın koşullarını alıcı ve satıcı belirler : talep eden arz edene istedigi soruyu sorabilir (yargısız infaz yapmadan)..yarın olaki ben mağdur olduğumda bu çok bilmiş piyasa yapıcı arkadaşlar zararımı karşılayacakmı..zaten bizim temel sorunumuz bu degilmi,düşünmeme, doğru soru soramama..
    bu kadar kritik bir sitenin bakımı bu kadar uzun sürmez sürersede site sahipleri her türlü eleştiriye hazır ve açık olmalıdırlar..
  • quote:

kim neden kızsın ki .bir problem varsa o problemin çözümüne dönük sorgu yapılır soru sorulur ..serbest piyasa nın koşullarını alıcı ve satıcı belirler : talep eden arz edene istedigi soruyu sorabilir (yargısız infaz yapmadan)..yarın olaki ben mağdur olduğumda bu çok bilmiş piyasa yapıcı arkadaşlar zararımı karşılayacakmı..zaten bizim temel sorunumuz bu degilmi,düşünmeme, doğru soru soramama..
    bu kadar kritik bir sitenin bakımı bu kadar uzun sürmez sürersede site sahipleri her türlü eleştiriye hazır ve açık olmalıdırlar..
    site şuan çöktü bende hiç açılmıyor.

çalışıyorda her işlemde ana sayfayı tıklamak lazım,saçmalık yani..
  • quote:

çalışıyorda her işlemde ana sayfayı tıklamak lazım,saçmalık yani..
    hesaba havale altınım geldi benim sorunsuz. yarına kalmadı şükür.
    şuan sıkıntı yok

• 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.