Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (521. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü5 Mobil
5 sn
19.816
Cevap
1.342
Favori
2.081.367
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Puan değil çeyrek aldım Hocam. Hem puan da almış olsam aldıkça hedeften uzaklaşıyor görünmem pek mantıklı değil ☺

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler word puan ile sarı kız alacağım bir site var mı ?
  • O hedef olayı çok sağlıklı çalışmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakıf bankomat kart 250/25 ve 500/50 iade ediyor. Sektör kısıtlaması yok. Kullanılabilir.

https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/11765

• altungold da sıkıntı var. hiçbirşey alınamıyor =?

• Sabah altın puan aldım. Biraz önce puanı altına çevireyim diye girdim işlem yapılmıyor. İşlemleri kapatmışlar sanırım.
  • Fiyatlar düştüğü için ve piyasalar kapalı olduğu için bu fiyattan aldırmayacaklar,yükselince gene açarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

Sabah altın puan aldım. Biraz önce puanı altına çevireyim diye girdim işlem yapılmıyor. İşlemleri kapatmışlar sanırım.
    İnşallah komple kapatmamışlardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koskoca bankalar bile piyasa hareketlenince işlem yaptırmıyor (sözde hata veriyor). AG, 9 günlük tatilde işlem yaptırmasa çok değil bence.

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Hesaba havale yaptırmasın tamam da altunpuan alımını niye kapatıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Koskoca bankalar bile piyasa hareketlenince işlem yaptırmıyor (sözde hata veriyor). AG, 9 günlük tatilde işlem yaptırmasa çok değil bence.
    Son zamanlarda hangi banka işlem yaptırmadı.
  • Şurda AG'nin avukatlığını yapanları anlamıyorum, bayram tatili olsa da p.tesi yarım gün, cuma tam gün bankalar açık. Hafta sonu normalde de tatil zaten, üstelik altunpuan alınamaması da ayrı bir garip

• Bence altunpuan dışında sorun olmamalı çünkü zaten altın alınsa bile gondermezdi. Ama altunpuan için işlem devam etmeliydi. Bu arada bu kadar vicdansız olmayınız Birak'ın adamlar tatil yapsınlar herkes bu ülke sadece memurlara özel sadece onlar mı tatil yapsın sadece onlar hayatını yaşasın bırakın birazda halktan insanlar gezsin tatil yapsın. Gidin özel sektöre bakın çalışanların çoğu beli bükük ve emeğin hakkını alamadığı gibi hem insanlardan hem de patronlardan laf isitiyor. Bencil olmayiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vefa1453 -- 5 Haziran 2019; 14:39:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vefa1453

Bence altunpuan dışında sorun olmamalı çünkü zaten altın alınsa bile gondermezdi. Ama altunpuan için işlem devam etmeliydi. Bu arada bu kadar vicdansız olmayınız Birak'ın adamlar tatil yapsınlar herkes bu ülke sadece memurlara özel sadece onlar mı tatil yapsın sadece onlar hayatını yaşasın bırakın birazda halktan insanlar gezsin tatil yapsın. Gidin özel sektöre bakın çalışanların çoğu beli bükük ve emeğin hakkını alamadığı gibi hem insanlardan hem de patronlardan laf isitiyor. Bencil olmayiniz.
    Birader sayfada " 404 hata" uyarısının etkisini bilir misin. Genelde kapanan sitelerde bu uyarı çıkar. İçerde o kadar siparişiniz ve puanınız varsa acaba ne gibi bir duyguya kapılabilirsiniz.

*** Siz başka konularda kafanıza taktığınız konuları bahane bularak buraya yazmaya çalışmışsınız. Siteye uyarı yazısı koyarak satışı durdurmanın veya diğer sitelerin yaptığı gibi fiyatı yüksek tutup işlem engellemenin tatil yapmaya ne engeli var.

* Bakın hepsiburada 436 TL. ye sattığı çeyrek altını fiyat düşmesine rağmen 446 ya çıkarmış. Kimse o siteye bir laf söyleyebiliyor mu.

*** Piyasada güven kazanmak çok önemlidir. Güven çoook zor kazanılır ama kolay kaybedilir. Sadece düşük fiyat politikası güven kazandırmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

Birader sayfada " 404 hata" uyarısının etkisini bilir misin. Genelde kapanan sitelerde bu uyarı çıkar. İçerde o kadar siparişiniz ve puanınız varsa acaba ne gibi bir duyguya kapılabilirsiniz.

*** Siz başka konularda kafanıza taktığınız konuları bahane bularak buraya yazmaya çalışmışsınız. Siteye uyarı yazısı koyarak satışı durdurmanın veya diğer sitelerin yaptığı gibi fiyatı yüksek tutup işlem engellemenin tatil yapmaya ne engeli var.

* Bakın hepsiburada 436 TL. ye sattığı çeyrek altını fiyat düşmesine rağmen 446 ya çıkarmış. Kimse o siteye bir laf söyleyebiliyor mu.

*** Piyasada güven kazanmak çok önemlidir. Güven çoook zor kazanılır ama kolay kaybedilir. Sadece düşük fiyat politikası güven kazandırmaz.

Alıntıları Göster
    Pazartesi belli olur. Adam bayramda satış yapmak istemiyor bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vefa1453 -- 5 Haziran 2019; 16:16:0 >
  • Arkadaşlar selam nişan için 2 tane toplamda 23-24 gr olacak şekilde 22 veya 24 ayar altın bilezik almak istiyorum en uygun nerden alabiliirm.

Şuan 22 ayarı minimum 247 tl gördüm

• Trendyol 242 TL civarı şu anda bilezik olduğu için taksitte yapabilir. Ayrıca 24 Ayar bilezik olduğunu daha önceden hiç duymadım. Şüpheli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neolayım -- 5 Haziran 2019; 19:34:51 >
  • Arkadaslar selamlar.

Bu sabah 10:00 itibariyle sitede sorun oluştu. Bugun bayramın 2. Günü. Dün gün boyu piyasa fiyatı ne ise o fiyattan verdik. Şuanda da piyasa fiyatı ne ise o fiyattan veriyoruz. Hatta bu zamana kadar hiçbir bayram da fiyatları kapatmadık. Sadece bayram oldugu için sorunun çözülmesi uzun sürdü. Yani inanın artık ne diyeceğimi bilemiyorum.

Şuanda gramı 253.5 a hatta altın rozete 252 ye veriyoruz. Biz bu kadar güvensizlik oluşturacak ne yaptık anlamış değilim.

Fiyat düştü alım olmasın mantıgında olsak neden altun puanı da kapatalım ki.

Neyse, herkese hayırlı bayramlar ....

• quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Arkadaslar selamlar.

Bu sabah 10:00 itibariyle sitede sorun oluştu. Bugun bayramın 2. Günü. Dün gün boyu piyasa fiyatı ne ise o fiyattan verdik. Şuanda da piyasa fiyatı ne ise o fiyattan veriyoruz. Hatta bu zamana kadar hiçbir bayram da fiyatları kapatmadık. Sadece bayram oldugu için sorunun çözülmesi uzun sürdü. Yani inanın artık ne diyeceğimi bilemiyorum.

Şuanda gramı 253.5 a hatta altın rozete 252 ye veriyoruz. Biz bu kadar güvensizlik oluşturacak ne yaptık anlamış değilim.

Fiyat düştü alım olmasın mantıgında olsak neden altun puanı da kapatalım ki.

Neyse, herkese hayırlı bayramlar ....
    sıkıntının çözülmesine sevindim.
    iyi bayramlar

• altun-gold kullanıcısına yanıt
    Usta bence kâr marjını artırın. AltunPuan sistemini de kaldırın. Bu forum sizin gibi işini hakkıyla yapan esnafı hak etmiyor. Bunlara zamanın "cphnci"si gibi fahiş fiyatla altın satan, günlerce onu havale etmeyen ve telefonlara da cevap vermeyen esnaf lazım.

Sizin esnaflığınız bu ülke için 10 beden büyük.

• 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.