Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sagesa41 , perfectlie , perfectlie Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
20.053
Cevap
1.358
Favori
2.115.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Finansbank posu olan hesaba havale altın alabileceğim bir yer var mı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur2005

devlet ekmekten kdv alır. ama bu ağalara dokunmaz.
    geçen toplu para ile altın almak istedim. güvenlik açısından havale yapayım dedim. sarmısak görmüş vampire döndü kuyumcu.
    kuyumcu esnafı, dinle alakası olmayıp da sağa sola Allah tabelası asan en gösterişci dinci tayfadandır
    evet genelleme yapıyorum, hepsi böyledir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedir amcadan aldım aslan logolu banka rengini 750 tl ye tamamlamak için sözleşmede hediyelik eşya gözüküyor ama posda nereye ait olduğunu nasıl anlayacaz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aadolff

Nedir amcadan aldım aslan logolu banka rengini 750 tl ye tamamlamak için sözleşmede hediyelik eşya gözüküyor ama posda nereye ait olduğunu nasıl anlayacaz ?
    Gözlemlediğim kadarıyla doğrudan üye iş yerine soruyorlar. Bahsettiğiniz kurumda tanıdığınız varsa o da yardımcı olabilir el altından.
  • Herkese selamlar. Mümkün olduğunca yazılanlara cevap vermeye calısacagım.

Paraf Posu Komisyonu;
    Paraf posunu aldıgımız ilk haftalarda %0.1 civarı paraf para veriyordu. Müşterilerimizden %0.5 olması yönünde talep geldi. Biz de komisyonların yüksek olduğunu belirttik ve eklemenin ancak fiyata da %0.5 ekleme yaparak dengeleneceğini söyledik ve bu şekilde başladık. Emin olun, komisyonlar düştüğü anda biz de düşüreceğiz.

Puan Sorunları;
    Arkadaslar bazı bankalar kısmi puan kullanımına izin verirken bazıları vermiyor. Dolayısıyla hatalar oluşabiliyor. Pos seçilen ekranda bunları belirttik. Ayrıca örneğin parafta ek komisyon oldugu için 10 altun puan alınacak sa 10.05 paraf para kullanılmalıdır. Puan kullanım konusunda calısmamız var derlenip toparlanacak ve daha basite indirgenecek.

Sipariş Gönderim Hızı;
    Biz ticarete basladıgımız günden bu yana siparişleri hızlı göndererek müşteri topladık, yeri geldi bu hız yüzünden dolandırıcıların da uğrak noktası olduk. Fakat aldıgımız bazı önlemler ile (kimlik no. Onay vs. ) dolandırıcıların önüne geçtik. Hızımızı kesmedik. Sitede 1 saat içerisinde gönderim yazıyor. Belki bu yazının altına dipnot düşmemiz gerekir. Bazen kampanyalar üstüste gelebiliyor, bazen bankaların internet şubesine giremiyoruz, bazen şifremiz bloke oluyor (insanlık hali) bu gibi durumlarda haliyle gecikme yaşanabiliyor. Gecikme olacağı zaman genelde bunu pop up ile bildirmeye calısıyoruz. Gecikme olduğu durumda da altın fiyatıda yükseliş olduğu zaman haliyle insanların aklına acaba düşmesini mi bekliyorlar sorusu geliyordur. Arkadaslar şunu cok net söyleyebilirim ki fiyatın yükseldiği ve siparişlerin beklediği durumlarda inanın bizi bir telaş sarıyor. Ya düşerse, düşer de müşteri zarar ederse telaşı bu. Emin olun yaşadığımız durum bu. Hiçbir müşterinin altınını bu zamana kadar hiç bir şekilde bilinçli olarak bekletmedik.

Kar Marjları, Fiyat Aralıkları;

Arkadaslar, daha öncede belirttiğim gibi örneğin, banka 3 alırsa ben 1 alırım. Banka bunu 5 e cıkarırsa ben yine 1 alırım. Veya tam tersi banka 1 alırsa ben yine 1 alırım. Dolayısıyla sitemizdeki fiyatlarda belirleyici olan unsurlar kredi kartı komisyonları ve bankaların altın alış satış farkları. Belki bunu buradan yazmamız doğru olmayabilir fakat aydınlatmak amaçlı yazıyorum, yazıyorum ki herkes bilsin. Nakit Fiyatlar kategorisi actık. Komisyonlardan arındırılmıs fiyatlar. Burada yer alan fiyatlar kapalıcarsı fiyatlarına cok yakın veyahut aynı fiyatlardır. Oradaki ceyrekten bizim kazandığımız para 3 TL yi geçmez. Bizim stratejimiz bu. Çok satayım süründen kazanayım, ucuz satayım, alan kişi de mutlu olsun. Biz bunu gözetiriz her zaman. Dileyen kişiler sitemizdeki tüm fiyatları diğer firmalar ile kıyaslayabilir. Bilezikten tutunda gram altın, sarrafiye gibi her türlü ürünü her zaman ucuza vermeye calısıyoruz. Bu konu yanlıs anlasılmasın, pahalıya satan cok kar alıyor gibi birşey soylemiyorum. Ben ucuza satıyorum bunu söylüyorum. Her şirketin kendi yapısına göre gideribe göre fiyatlama stratejisi vardır, saygı duyarız.

Siteye Ulaşılamama;
    Bu konuda da acık olacagım. Kuruldugumuz günden bugune dek sürekli kendimizi geliştirmeye çalıştık, ve o günden bu yana bizim gelişimimizi engellemeye yönelik birçok girişim oldu. Sürekli ve planlı saldırılardan tutunda yavaslatma girişimleri gibi birçok şey ile karsı karsıya kalıyoruz. Fakat bu durumlar karsısında hiçbir zaman geri adım atmadık veya aman cebimizden para cıkmasın mantıgına bürünmedik. Son kullanıcıya sitemizin düzgünce yayınlanmasını saglamak amacıyla ne gerekiyorsa hangi önlemler alınması gerekiyorsa hepsini aldık. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın. Sitemizin güvenlik seviyesi oldukça yüksek ve kapasitesi de yeterli seviyededir. Bazı durumlarda siteye ulaşılamama sorunları olabiliyor. Bu kimseyi endişelendirmesin, bizim derdimiz ticaret yapmak. Hepimiz colugumuzu cocugumuzu helal para ile gecindirme derdindeyiz. Lütfen kimsenin aklına kapandılar mı? Kactılar mı? Gibi sorular gelmesin.

Herkese saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Herkese selamlar. Mümkün olduğunca yazılanlara cevap vermeye calısacagım.

Paraf Posu Komisyonu;
    Paraf posunu aldıgımız ilk haftalarda %0.1 civarı paraf para veriyordu. Müşterilerimizden %0.5 olması yönünde talep geldi. Biz de komisyonların yüksek olduğunu belirttik ve eklemenin ancak fiyata da %0.5 ekleme yaparak dengeleneceğini söyledik ve bu şekilde başladık. Emin olun, komisyonlar düştüğü anda biz de düşüreceğiz.

Puan Sorunları;
    Arkadaslar bazı bankalar kısmi puan kullanımına izin verirken bazıları vermiyor. Dolayısıyla hatalar oluşabiliyor. Pos seçilen ekranda bunları belirttik. Ayrıca örneğin parafta ek komisyon oldugu için 10 altun puan alınacak sa 10.05 paraf para kullanılmalıdır. Puan kullanım konusunda calısmamız var derlenip toparlanacak ve daha basite indirgenecek.

Sipariş Gönderim Hızı;
    Biz ticarete basladıgımız günden bu yana siparişleri hızlı göndererek müşteri topladık, yeri geldi bu hız yüzünden dolandırıcıların da uğrak noktası olduk. Fakat aldıgımız bazı önlemler ile (kimlik no. Onay vs. ) dolandırıcıların önüne geçtik. Hızımızı kesmedik. Sitede 1 saat içerisinde gönderim yazıyor. Belki bu yazının altına dipnot düşmemiz gerekir. Bazen kampanyalar üstüste gelebiliyor, bazen bankaların internet şubesine giremiyoruz, bazen şifremiz bloke oluyor (insanlık hali) bu gibi durumlarda haliyle gecikme yaşanabiliyor. Gecikme olacağı zaman genelde bunu pop up ile bildirmeye calısıyoruz. Gecikme olduğu durumda da altın fiyatıda yükseliş olduğu zaman haliyle insanların aklına acaba düşmesini mi bekliyorlar sorusu geliyordur. Arkadaslar şunu cok net söyleyebilirim ki fiyatın yükseldiği ve siparişlerin beklediği durumlarda inanın bizi bir telaş sarıyor. Ya düşerse, düşer de müşteri zarar ederse telaşı bu. Emin olun yaşadığımız durum bu. Hiçbir müşterinin altınını bu zamana kadar hiç bir şekilde bilinçli olarak bekletmedik.

Kar Marjları, Fiyat Aralıkları;

Arkadaslar, daha öncede belirttiğim gibi örneğin, banka 3 alırsa ben 1 alırım. Banka bunu 5 e cıkarırsa ben yine 1 alırım. Veya tam tersi banka 1 alırsa ben yine 1 alırım. Dolayısıyla sitemizdeki fiyatlarda belirleyici olan unsurlar kredi kartı komisyonları ve bankaların altın alış satış farkları. Belki bunu buradan yazmamız doğru olmayabilir fakat aydınlatmak amaçlı yazıyorum, yazıyorum ki herkes bilsin. Nakit Fiyatlar kategorisi actık. Komisyonlardan arındırılmıs fiyatlar. Burada yer alan fiyatlar kapalıcarsı fiyatlarına cok yakın veyahut aynı fiyatlardır. Oradaki ceyrekten bizim kazandığımız para 3 TL yi geçmez. Bizim stratejimiz bu. Çok satayım süründen kazanayım, ucuz satayım, alan kişi de mutlu olsun. Biz bunu gözetiriz her zaman. Dileyen kişiler sitemizdeki tüm fiyatları diğer firmalar ile kıyaslayabilir. Bilezikten tutunda gram altın, sarrafiye gibi her türlü ürünü her zaman ucuza vermeye calısıyoruz. Bu konu yanlıs anlasılmasın, pahalıya satan cok kar alıyor gibi birşey soylemiyorum. Ben ucuza satıyorum bunu söylüyorum. Her şirketin kendi yapısına göre gideribe göre fiyatlama stratejisi vardır, saygı duyarız.

Siteye Ulaşılamama;
    Bu konuda da acık olacagım. Kuruldugumuz günden bugune dek sürekli kendimizi geliştirmeye çalıştık, ve o günden bu yana bizim gelişimimizi engellemeye yönelik birçok girişim oldu. Sürekli ve planlı saldırılardan tutunda yavaslatma girişimleri gibi birçok şey ile karsı karsıya kalıyoruz. Fakat bu durumlar karsısında hiçbir zaman geri adım atmadık veya aman cebimizden para cıkmasın mantıgına bürünmedik. Son kullanıcıya sitemizin düzgünce yayınlanmasını saglamak amacıyla ne gerekiyorsa hangi önlemler alınması gerekiyorsa hepsini aldık. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın. Sitemizin güvenlik seviyesi oldukça yüksek ve kapasitesi de yeterli seviyededir. Bazı durumlarda siteye ulaşılamama sorunları olabiliyor. Bu kimseyi endişelendirmesin, bizim derdimiz ticaret yapmak. Hepimiz colugumuzu cocugumuzu helal para ile gecindirme derdindeyiz. Lütfen kimsenin aklına kapandılar mı? Kactılar mı? Gibi sorular gelmesin.

Herkese saygılar.
    Hocam işini en iyi yapanlardan birisin. Emin ol şikayet edenlerin çoğu sizin yerinizde olsa sizin elinize su dökemez. Bugüne kadar herhangi bir sorun olmadi. İnşallah olmaz. Kolay gelsin

• Arkadaşlar enpara sonradan taksit olayı AG de hangi posta çalışıyor. Özel mesajla yazabilirmisiniz?
  • BaYRoLeX kullanıcısına yanıt
    bana da lazım bu bilgi
  • Bu mesajı yazmakta geciktim ama geçen AG ile yaşadığım darphane dışı çeyrek altın problemi konusunda ilgileri için teşekkür ederim. Karşı ödemeli yollamamı istediler, yolladım ve hemen tekrar değiştirip yolladılar.
  • Ben de ekleme yapayım. Altın fiyatlarının yükseldiği dönemde hesaba altın istemiştim. Kartımdan para çekilmişti ama Iban sorunu nedeniyle transfer gerçekleşemedi. Ertesi gün aradığımda aldığım günkü (bir önceki gün) düşük kurdan hesabıma altın transferi yaptılar. Önceki gönderideki sarkman51 forumdaşımız da önceki gönderisinde çeyrek altın probleminden bahsetmişti. Onu da çözmüşler. Bilgi verdiği için kendisine teşekkür ederim. Firmanın önceki yaptığı açıklamayı samimi buluyorum ve bu firmayla iş yapmaya devam etmek de istiyorum. Umarım müşteri memnuniyeti politikasını istikrarlı biçimde korur ve devam ettirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaYRoLeX

Arkadaşlar enpara sonradan taksit olayı AG de hangi posta çalışıyor. Özel mesajla yazabilirmisiniz?
    Bu sorunun cevabını ben de bekliyorum, cevaplayandan şimdiden Allah razı olsun... :)
  • AG de finasbank puanları kullanılıyor mu yada geçen başka bir yer varmıdır teşekkürler
  • Hepsiburada %3 indirim yapmamış bugün. Sebebini bilen var mı haftaiçi her gün yapardı? Son güne bırakmamak lazım anlaşılan
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    Bende şaşırdım dün çok daha ucuza almıştım iyi ki bugün dolar düşükken zararıma bakayım dedim epey kardayım.
  • Firmayla görüştüm 10 Haziran'dan önce indirim olmayacakmış. Haftaiçi hergün yaptıkları %3 indirimi, resmi tatil vs olmamasına rağmen 31 Mayıs'ta yapmayarak epey insanı mağdur ettiler. Şu an serbest piyasa 24k gram altın 244,50. Hepsiburada satış fiyatı 267 TL. Yorumsuz..
  • Gittigidiyorda da fiyatlar epey uçmuş bu gün. Gram başı 10 Tl. artırmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

Gittigidiyorda da fiyatlar epey uçmuş bu gün. Gram başı 10 Tl. artırmışlar.
    Daha kampanya başlamadan kazığa başlıyorlar karaktersizler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burakbay7 -- 1 Haziran 2019; 0:30:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

Gittigidiyorda da fiyatlar epey uçmuş bu gün. Gram başı 10 Tl. artırmışlar.
    Şu anda en iyi fiyatlar trendyolda ama orada da banka kampanyası olmuyor.

• Sayın Yetkili;

Hesabımda 550 TL sonra Rozet alabileceğim yönünde bildirim vardı, 2000 TL üzeri sipariş verdim ve şu an "Rozet: Hayır" ve "926 TL sonra bir üst rozete geç" şeklinde bir yazı görünüyor.

İlgilenirseniz sevinirim.
  • Burakbay7 B kullanıcısına yanıt
    Altın puan aldıysanız onu siparişe dönüştürünce olur.yani altun puan alınca rozet puanı düşmüyor altın puanla altın alıp sipariş tamamlanınca.
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.