Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fatmucu Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.032
Cevap
1.356
Favori
2.111.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Altungold dışında birçok yerden işlem yapan biri olarak söylüyorum. Altın fiyatları benzer sitelere göre az da olsa avantajlı, bu firmaların pos komisyon oranları malum fakat AG kar marjını düşürerek biraz daha uygun fiyatla satıyor. Asıl farkları puan ve rozet olaydır. Birçok siteden bir sürü alışverişim oldu, hiçbir site çok alışveriş yaptım diye ekstra indirim yapmıyordu. AG da rozet seviyeniz artıkça indirim oranınız artıyor.
    Ayrıca bu firmaya whatsapptan attığım hiçbir mesajı cevapsız bırakmadı. Saygılı üslubu olan kişilerdir.

Benim burada Altungold'a bir önerim olacaktır. Şu özel günlerde yapılan puan ekleme kampanyasını her ay belli günler arasında yapabilir. Mesela her ayın 15-20 arasında yapılabilir. O zaman daha avantajlı olacaktır.

Bir de sorum olacaktır. Daha önce YKB posu almaya çalıştığınızı fakat alamadığınızı biliyorum. Bu posu almak için bir kez daha başvuru yapmayı düşünüyor musunuz. Maygold dışında YKB posu olan yok. Onda da işlem yapmak zor ve komisyon oranı çok yüksek oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi original_life -- 6 Mayıs 2019; 20:35:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: original_life

Altungold dışında birçok yerden işlem yapan biri olarak söylüyorum. Altın fiyatları benzer sitelere göre az da olsa avantajlı, bu firmaların pos komisyon oranları malum fakat AG kar marjını düşürerek biraz daha uygun fiyatla satıyor. Asıl farkları puan ve rozet olaydır. Birçok siteden bir sürü alışverişim oldu, hiçbir site çok alışveriş yaptım diye ekstra indirim yapmıyordu. AG da rozet seviyeniz artıkça indirim oranınız artıyor.
    Ayrıca bu firmaya whatsapptan attığım hiçbir mesajı cevapsız bırakmadı. Saygılı üslubu olan kişilerdir.

Benim burada Altungold'a bir önerim olacaktır. Şu özel günlerde yapılan puan ekleme kampanyasını her ay belli günler arasında yapabilir. Mesela her ayın 15-20 arasında yapılabilir. O zaman daha avantajlı olacaktır.

Bir de sorum olacaktır. Daha önce YKB posu almaya çalıştığınızı fakat alamadığınızı biliyorum. Bu posu almak için bir kez daha başvuru yapmayı düşünüyor musunuz. Maygold dışında YKB posu olan yok. Onda da işlem yapmak zor ve komisyon oranı çok yüksek oluyor.
    Maygold yapı kredi kartlar ile işlem yapınca üye işyeri olarak geçiyor mu,sektör kuyum olarak mı geçiyor.Bilgi verirseniz sevinirim.

• Yapıkredi süreci çok zorlu bir süreç ve açıkçası pek mümkün görünmüyor. Biz elimizden gelen çabayı gösterdik fakat başaramadık arkadaşlar. World puanlar için vakıfbank ile görüşmeye çalışıyoruz.

Ayın belirli günlerinde kampanya konusunu düşünüp değerlendireceğiz.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

Paraf pos gecerliyse paraf gunumde bugun kullanmak istiyorum..
    merhaba dün paraf günümdü. 800 liralık n11den alışveriş yaptım. 9 lira puan geldi.
    daha fazla gelmesi gerekmezmiydi. exxtra paraf para geçerli
  • kirmizipelerin K kullanıcısına yanıt
    bence bankayı arayıp kampanya çeşidini değiştir yüzde 5 ,indirime geç 400 liralık alışveriş yapınca direk 20 lira düşüyor puanla uğraşma derdinde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Yapıkredi süreci çok zorlu bir süreç ve açıkçası pek mümkün görünmüyor. Biz elimizden gelen çabayı gösterdik fakat başaramadık arkadaşlar. World puanlar için vakıfbank ile görüşmeye çalışıyoruz.

Ayın belirli günlerinde kampanya konusunu düşünüp değerlendireceğiz.

Saygılar.
    Yapı kredi, enpara veya cepteteb altın hesabına havale için bir çalışmanız var mı ?
  • haacar kullanıcısına yanıt
    3 banka da ticari gönderim yaptırmıyor. Kuveyttürk'ü zar zor aldık. Vakıf katılım isteyen müşteriler oldu, ona zorlayacağız.
  • Yanlış mı hatırlıyorum yoksa kısa zaman öncesine kadar gramaj yükseldikçe fiyat makası daralıyordu.. Yani, gram 252 tl ise 10 gr 2500tl gibi.. Oysa şimdi makas daha fazla.. Rozet vs den dolayı ise bilemem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

Kuyum hariç ibaresi yok.. iş yapar mı ?

https://www.advantage.com.tr/faydalan/hsbc/ne-alirsan-al-advantage-ile-al
    Neden hiç ilgi görmedi bu.. ?
  • Çok fazla foruma yazan biri değilim ama bu konu da biraz canım sıkıldı.Geçen haftalarda altun golddan aldığım 5 çeyreği bugün bozdurmak için tuğrula götürdüm.(O da zaten herkesçe bilinen satıcı)Çeyreklerden biri darphane basımı değil kaçak basım dedi zaten sende bakınca anlarsın dedi ki ben pek anlamam.Diğerleri 405 tl bunu 370 tl den alırım dedi.bnde kalsın onu satmıyorum dedim .Çok problem etmedim düğün sezonu açılıyor ama siz bilin istedim böyle bir durumla karşılaştım.Daha önce ne gg de tuğrulda ne novabazarda defalarca altın almama rağmen böyle bir durum yaşamamıştım.
  • Kaçaksa onu nasıl 370 liraya alabiliyo, orayı anlayamadım
    Darphaneden başka altın basma yetkisi olan var mıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hector81 kullanıcısına yanıt
    biraz araştırınca bende öğrendim.
    http://www.milliyet.com.tr/altinin-ayari-bozuldu--ekonomi-2469994/
  • Ben geçen sene yaşadım...
    Çeyrek altını HB, Tugrul dan bir de nova dan almıştım hep...
    Kuyumcu ya götürdüğümde, bir tanesinin sıkıntılı oldugu normal fiyattan eksik alacağını söylemişti..
    Sıkıntı yaşamıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: original_life

Altungold dışında birçok yerden işlem yapan biri olarak söylüyorum. Altın fiyatları benzer sitelere göre az da olsa avantajlı, bu firmaların pos komisyon oranları malum fakat AG kar marjını düşürerek biraz daha uygun fiyatla satıyor. Asıl farkları puan ve rozet olaydır. Birçok siteden bir sürü alışverişim oldu, hiçbir site çok alışveriş yaptım diye ekstra indirim yapmıyordu. AG da rozet seviyeniz artıkça indirim oranınız artıyor.

4 gün arayla iki kere yazdım tenezzül edip ikisine de cevap vermediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

4 gün arayla iki kere yazdım tenezzül edip ikisine de cevap vermediler.

Alıntıları Göster
    Hicbirinde yok ben cevaplayayim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Bu başlık altında bu soruya elli kez cevap verdi adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Yaşadığınız duruma üzüldük gerçekten. Sizden ricam o çeyrek altını alıcı ödemeli olarak bize gönderin, yenisini gönderelim. Biz satın aldığımız veya sattığımız her altını kontrolden geçiriyoruz, buna benzer bir durum var ise kesinlikle gönderim yapmıyoruz. O çeyrek altını şuan da bende merak ettim doğrusu. Sizden haber bekliyorum.

Diğer pos sektörü konusunda ise arkadaslar sürekli söylüyorum şuanda kuyum harici posumuz yok. Whatsapp üzerinden dönüş yapılmamış ise kusura bakmayın, tenezzül etmemek değil görmemekten veya yoğunluktan kaynaklanan bir durum bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Merhaba,

Yaşadığınız duruma üzüldük gerçekten. Sizden ricam o çeyrek altını alıcı ödemeli olarak bize gönderin, yenisini gönderelim. Biz satın aldığımız veya sattığımız her altını kontrolden geçiriyoruz, buna benzer bir durum var ise kesinlikle gönderim yapmıyoruz. O çeyrek altını şuan da bende merak ettim doğrusu. Sizden haber bekliyorum.

Diğer pos sektörü konusunda ise arkadaslar sürekli söylüyorum şuanda kuyum harici posumuz yok. Whatsapp üzerinden dönüş yapılmamış ise kusura bakmayın, tenezzül etmemek değil görmemekten veya yoğunluktan kaynaklanan bir durum bu.
    Halkbank paraf posu takı mücevharat mı,yoksa kuyum olarak mı geçiyor,bazı arkadaşlar kuyum geçmiyor yazmışlardı,bakacağım demiştiniz,bakabildiniz mi?

• altun-gold kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilginiz için, dm den iletişime geçtim.
  • altungoldun amex sanal posu yokmu miles smiles amex kuyumcu kampanyası var
  • 
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.