Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ercanya Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.038
Cevap
1.358
Favori
2.113.678
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altun-gold

Hocam şuanda kıyaslama yapar mısınız? Fiyatları az daha aşağı çekmeye çalıştım.
    Arkadaşlar şuan diğer firmalar ile kıyaslama yaparsanız arada uçuk farkların olduğunu görürsünüz. Ben elimden geleni yapıyorum.
    İşinizi hakkı ile yapıyorsunuz kimse bu ortamda size laf etmemeli.Pazartesi günü altunpuanlarimla 1300₺ liralık transfer yaptım hesabima 2 saat olmadan geçti makas 5 lira idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • islamzeki kullanıcısına yanıt
    Altungold 'da ininal ile işlem olmadığından farklı arayışlara giriyoruz,

İninal ile param karta yükleme yapıp altungold da kullanamıyor muyuz?

Deneyen mutlaka olmuştur,

Syg..
  • devasaldost D kullanıcısına yanıt
    Yapılıyormuş ama belli bir sınırı varmış sanırım. Tam bilmiyorum. Paramın sınırından dolayı yüklü yapamıyordu müşteriler.

Diğer arkadaşa; 9 TL evet doğru.

Hayırlı günler.
  • quote:

Yapılıyormuş ama belli bir sınırı varmış sanırım. Tam bilmiyorum. Paramın sınırından dolayı yüklü yapamıyordu müşteriler.

Diğer arkadaşa; 9 TL evet doğru.

Hayırlı günler.
    Benim hesabimin yanlis oldugunu sonradan fark ettim. Halkbank'ta saflik orani degistigi icin hesap da degisiyor.

Piyasanin bu durumunda hala foruma yardimci olmaya calistiginiz icin ayrica tesekkur ederim. Bu yaklasiminizla uzun vadede fayda goreceginizi dusunuyorum.

• sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Evet bnm de şimdi aklıma geldi saflık derecesi :)

Piyasa bu durumda evet ama hayat devam ediyor. Hepimiz kar yapmak veya zarar etmemek istiyoruz. Satıcı da müşteri de. Ben de ilginiz için teşekkür ederim. Hayırlı geceler.

• Sık sık girip kampanya baktığım başlık.. artık uzaktan seviyorum seni.. başlığı görünce girmiyorum bile..gram olmuş teeee.. neyse 👋

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Makasları daralttık. Bugun sadece TEB ve GARANTİ gönderimi yapılacak arkadaslar.

• altun-gold kullanıcısına yanıt
    bonus oranı ciddi düşmüş sanırım ama sitede hala 0,5 yazıyor.

• oabey O kullanıcısına yanıt
    Bonus olayı bitti arkadaslar. Dün bitti. Düzenlemeyi yapamadık. Taksit kalkınca üye işyeri olma ortadan kalktı garantide.

Bonus puanları alternatif bankta kullanabilirsiniz

• devasaldost D kullanıcısına yanıt
    Dün denedim. Normalde kredi kartıyla sorunsuz yükleme yapılıyor. Ancak ininal ile 25 tl dahi yükleyemedim.
  • Garanti bankası Alış 273.76 Satış : 249.17 İlk defa bu kadar fark görüyorum. Altın 160 TL yi geçti ama bu adi banka 249 dan alıyor.

biraz daha yükselsin tüm altını bozup düşerse hesabı Kuveyt Türk e aktarmayı düşünüyorum.

Garanti bankası Alt sat için uygun değil
  • Enpara kredi kartımı kapattım, vadesiz hesaptaki gr altınları da kurtarinca basacam tekmeyi.

Alım satım makasını yine ebesinin .mına kadar açmış, işlem yaptırmıyor.

Bakalım yarın piyasalar açılınca sattıracak mı?

Altın alış satışta 45₺ makas var şuan

EK: Altun-gold'dan onur beyle görüştüm, finansbankla anlaşması yokmuş, direkt oraya aktaracaktım altınları.
    Bankacılar tefeci olmuş!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuna4242 -- 30 Ağustos 2018; 15:32:5 >
  • Tuna4242 T kullanıcısına yanıt
    Şu an en nette en iyi Kuveyt Türk görünüyor ama hesabı olan birine sormak lazım. İşlem yapınca ne kadar fark görünüyor
  • Arkadaşlar selamlar.
    Mesajları gördüm ve yardımcı olmak amacıyla yazıyorum. Şuan da Garanti TEB Ziraat Akbank altın hesaplarında bulunan altınlarınızı 256 TL den alırım. Miktar olarak en az 10 gram olursa alım yapabilirim.

Bu gibi günlerde makasa takılmamak için özellikle altın ise kapalıçarşıdan halletmeniz yararınıza olur.

Bilginize.
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Bugün resmi tatil hocam fark olması normal bankalar kapalı. Turkiye finans target yada kuveyt ile çalışmıyorsanız bu makas normal tüm bankalarda böyle şuanda. Aceleniz yoksa yarını bekleyin bence tabi siz bilirsiniz

• altungold yetkilisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. sağolsun isteğimizi kırmadan yerine getirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar selamlar.
    Mesajları gördüm ve yardımcı olmak amacıyla yazıyorum. Şuan da Garanti TEB Ziraat Akbank altın hesaplarında bulunan altınlarınızı 256 TL den alırım. Miktar olarak en az 10 gram olursa alım yapabilirim.

Bu gibi günlerde makasa takılmamak için özellikle altın ise kapalıçarşıdan halletmeniz yararınıza olur.

Bilginize.
    Sitenizi daha önce kullanmadım, puanla muanla işim yok nakitçiyim, benim için avantajlı olur mu?

Sitenizden bir hesap açtım, gr altın almak istediğimde kaçtan veriyorsunuz? Halkbank hesabımdan yatacak parası!

Biraz açıklarsanız sevinirim. finansbanktan kurtulunca oradaki gr'laro da size taşıyabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuna4242 -- 30 Ağustos 2018; 18:15:47 >
  • Tuna4242 T kullanıcısına yanıt
    Havale şeklinde mi?

• altun-gold kullanıcısına yanıt
    Eğer havale ise bugün 260 a alabilirdiniz.

• quote:

Havale şeklinde mi?
    Havale olacak ama karşılığında fiziki altın istemiyorum:)

Banka gibi hizmet veriyor musunuz?

Olayınız nedir?

Yani bankaya alternatif misiniz öğrenmeye çalıştığım şey o!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuna4242 -- 30 Ağustos 2018; 20:4:43 >
  • 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.