Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
11.988
Cevap
818
Favori
984.765
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile )
Giriş
    5 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

179dan alıyor zaten hocam, tekrar bakın linke

Alıntıları Göster
    kuyumcu senin aldığın rakama bakmazki mahmutcum.kinci elde vatandan aldım diye yüksek fiyat çekenlere örnek olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

Ben Antalya'da Cephaneci ve Öztürkler adlı kuyumcularda genelde Haremaltın sitesindeki alış ile 0,995'i çarpıp o rakamı alıyorum. Yani şu an sitede 174,85 alış fiyatı dediğim kuyumcular 174,85*0,995=173,98'den alırlar.
    bundan bahsediyorum işte
    |
    |
    Bahsedilenler: soyken

Orijinalden alıntı: soyken

Satışı zaten 174 hocam kuyumcuda alışı değil alışı daha düşük. Burada (Manisa) Al da 170-171 civarıdır. Pos cihazına fark alırlar, internetteki rakamlar pos ve komisyon farkı. Normalde altın 174 lira nette komisyon var diye 10 gramda gram başı 179 istenmiş 1 gram alsan 180-183 ortalama fiyatıdır heralde.

Olduğum yer yine iyi daha ufak şehirlerde var. 174 e satarlar 169-170 e alırlar. Bizim burada ki ufak kuyumcular altını kartla alacam dersen %10 fark koyuyor. 174 liralık altın oluyor 190 lira.

Az düdüklenmedik

Edit: olayın özü puansal işleriniz yoksa kısa vadede internetten al-sat hiç makul değil. İnternet dışında küçük şehirlerde kartla alım makul değil. Yatırım için en makul olanıda gram altındır.
    para kazandırmayın hocam o zaman onlara, altungold'dan alın, orda da 179 şu an, teb ya da ziraat hesabına atıp 173-174e satın
    adamın hac parasını sen niye veresinki

• Yüzbaşı
    284 Mesaj

Dolarda aynı hocam. Her bankanın makası farklı. Kaldı ki döviz büroları hepten....

Geçen ay bizim valde 1 avro şeklinde 3-4 avro vermiş. Adam 3.5 liradan almış.

Sigaraya denetleme koyarlar, her yerde al-sat aynıdır ama altında bunu yapmıyorlar.

|
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Yarbay
    7356 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

kuyumcu senin aldığın rakama bakmazki mahmutcum.kinci elde vatandan aldım diye yüksek fiyat çekenlere örnek olmuş

Alıntıları Göster
    bakmak zorunda anam, yoksa uğramazsın ona sen de bi daha

Dolarda aynı hocam. Her bankanın makası farklı. Kaldı ki döviz büroları hepten....

Geçen ay bizim valde 1 avro şeklinde 3-4 avro vermiş. Adam 3.5 liradan almış.

Sigaraya denetleme koyarlar, her yerde al-sat aynıdır ama altında bunu yapmıyorlar.
    derin mevzu o, pırlanta ve altında vergi olmaz ama çamaşır makinesine, limonataya ötv koyulur

Haram zıkkım olsun öyle dövizciye, kuyumcuya, az çok yanlarında çalıştığım için çalışma sistemlerini bilirim , ama gram altına bile göz koyduklarına göre baya aşmışlar demekki dolandırıcılıkta, 1 gram altına işçilik adı altında 10 gram parası istendiğini görmüştüm ama gram altından vurgun yapılması tamamen nitelikli dolandırıcılık
    |
    |

• Yüzbaşı
    284 Mesaj

Bazı kazançlar sağlamak için fiziki almak zorunda kalıyorsun. Altın gününde bankaya götürüyorsun bunda mor yanmadı, mavi yanmadı, ekpertizin kafasına yatmadı vs Mecbur kuyumcuya gidiyorsun

|
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Yarbay
    7356 Mesaj
    quote:

Bazı kazançlar sağlamak için fiziki almak zorunda kalıyorsun. Altın gününde bankaya götürüyorsun bunda mor yanmadı, mavi yanmadı, ekpertizin kafasına yatmadı vs Mecbur kuyumcuya gidiyorsun
    istanbul kapalıçarşıya gitme şansınız olursa, nadir kuyumcu şubesine gidin, en namuslu fiyattan alış-satış yapacaktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

bakmak zorunda anam, yoksa uğramazsın ona sen de bi daha

Alıntıları Göster
    son zamanlarda fırsat kısırlığı yaşaman senin suçun değil mahmutcum, tamkma fazla biz biliyoz

|
    |

istanbul kapalıçarşıya gitme şansınız olursa, nadir kuyumcu şubesine gidin, en namuslu fiyattan alış-satış yapacaktır

Alıntıları Göster
    +1 ben de nadire gidiyorum hep
    |
    |
    |
    |

Hocam bunların hangisinde garanti bonuslar kullanılabiliyor?

Altungold garanti bonus +axess chip puan (sadece bu siteyi biliyorum)

Gramaltın sitesinde de garanti bonus+axess chip puan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 10 Nisan 2018; 21:36:54 >
    |
    |
    celtavigo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evet altungold bonus, chip, gramaltinal ise maxi, chip

|
    |

Arkadaşlar Kuveyt ve Ziraat hesabından altın almak istiyorum. Ancak daha önce hiç yapmadım. Amacım al sat yaparak parayı az da olsa çalıştırmak. Tecrübeli arkadaşlar fikir beyan ederse sevinirim.

Orijinalden alıntı: outofnick

World puan kullanılan site var mı? Yok yere benzinle uğraşmayım.
    Altın almak konusunda diyorsan yok
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

Arkadaşlar Kuveyt ve Ziraat hesabından altın almak istiyorum. Ancak daha önce hiç yapmadım. Amacım al sat yaparak parayı az da olsa çalıştırmak. Tecrübeli arkadaşlar fikir beyan ederse sevinirim.
    zirrat makas konusunda daha makuldür. ziraat bankasını kullanabilirsiniz.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: uçanadam

arkadaslar bilezik alacagim.nasil ucuza getirebilirim.kuyumcudan nasil.daha az kazik yerim.nakit alabilirim.varmi bu isinde bir puf noktasi
    22 ayar veya 14 ayar olarak gramı fiyatını sormaktan başka çare yok. tek tek gezmek lazım yani kuyumcuları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tem_Mus -- 11 Nisan 2018; 9:3:19 >
    |
    |
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.