Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.062
Cevap
1.360
Favori
2.118.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Altungold hesaba havale fiyat farkını %3'ten %4,20'ye çıkarmış. Bugün sabah baktığımda %3'lük fark vardı, öğleden sonra artmış. ABD'nin Suriye'ye saldırısı sonrasında herkes kendini garantiye almaya çalışıyor anlaşılan.
  • -engin- kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İlgili işlemin gözden kaçtığını iletmiştim size. Yanlış anlaşılma olmaması adına yazıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Cumartesi günleri kapalıçarşıda altın fiyatı oluyor. Kendimizi korumak adına kapalıçarşıda oluşan fiyatı yazmak zorunda kaldık. Bunu yapmamış olsak sattığımız altını alabileceğimiz bir satıcı bulamazdık. Pazartesi günü serbest piyasa fiyatı ne ise ona göre güncelleme yapılacak.

Anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum. Malum piyasa kapalı.

• altun-gold kullanıcısına yanıt
    Ben ilk defa elektronik altın almayı düşünüyorum. Alıp TEB hesabıma havale yapmak istiyorum. Bugün örneğin 924 TL olan 5gr altını bu fiyattan alırsam 5 gr şeklinde hesabıma transfer mi olacak? Bu durumda havale ücreti vs toplam maliyeti 924 TL mi olacak yoksa ayrı bir havale masrafı da çıkacak mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan sitedeki fiyat malumunuz yüksek. Yani yarın ne açacağına emin olamadığımız için yükseltmek zorunda kaldık bilginiz olsun öncelikle.

İkincisi; TEB için şuanda başka herhangibir masraf yok. 3 Bankaya gönderim sağlıyoruz. Fakat bankalar masraf politikalarında değişikliğe gitmeleri durumunda bunu müşteriye yansıtmamız gerekebilir.

• Altungoldda gördüğün hesaba altın fiyatından alırsın 3-5 yukarı olur tebde satıştan satarsın 1-2 aşağı olur. %3-4 zararın olur.

Soruların olursa özelden ulaşırsan yardımcı olurum sana

• quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Şuan sitedeki fiyat malumunuz yüksek. Yani yarın ne açacağına emin olamadığımız için yükseltmek zorunda kaldık bilginiz olsun öncelikle.

İkincisi; TEB için şuanda başka herhangibir masraf yok. 3 Bankaya gönderim sağlıyoruz. Fakat bankalar masraf politikalarında değişikliğe gitmeleri durumunda bunu müşteriye yansıtmamız gerekebilir.
    World üye işyeri olma durumunuz nedir

• quote:

Şuan sitedeki fiyat malumunuz yüksek. Yani yarın ne açacağına emin olamadığımız için yükseltmek zorunda kaldık bilginiz olsun öncelikle.

Parafly kurulumunuz tamamlandı mı?.Acaba.
  • ben bie deneyimimi yazayım

altungold sitesinden 2999 liralık altın alınca 4 taksit yapıyor encard.
    etuğrul sitesinden aynı miktar alınca 6 taksit yapıyor.
    sanırım bazı kuyumcuların pos cihazı altın alımını göstermiyor.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Bu zamana kadar hiçbir zaman Cuma kapanışı sonrası fiyat eklemedik. Sadece bu hafta bunu yapmak zorunda kaldık. Kapalıçarşıdaki fiyata göre güncelledik arkadaşlar. Bunu müşterilerimiz bilir, derdimiz fazla kar yapmak değil zzarar etmemek.

Parafly kurulumunuz bitti mi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hb world kampanyasına katılıp altın alan oldu mu?
  • gezginci06 G kullanıcısına yanıt
    Biraz zaman alacak. 3 hafta belki

Merhaba,

AltunGold Ödül Rozetlerinden 25.000 işlem hacmiyle bronz rozet almışım. Detaylarda “...sahip olduğunuz Rozet ile birlikte alışverişlerinizde indirim uygulanacaktır. Zaman içerisinde düzenlenen Bronz Rozetine özel indirim ve kampanyalardan doğrudan yararlanabilirsiniz. ”” yazıyor. Bu konu hakkında bilgi verir misiniz? Rozetlere özel ayrıcalıklı indirim ve kampanyalar düzenleyecek misiniz?

Teşekkürler.

• Banner ile ilan edeceğiz. Şuan yapım aşamasında. Gramda 30 kurus civarı olur indirimi asagı yukarı bronzun.

• quote:

Banner ile ilan edeceğiz. Şuan yapım aşamasında. Gramda 30 kurus civarı olur indirimi asagı yukarı bronzun.
    Merhaba, şu an toplamda ne kadarlık yaptığımızı nereden görebiliriz ?
  • fizikfelsefesi F kullanıcısına yanıt
    Siparişlerim sayfasından toplamanız gerekiyor. Hesabım->Siparişlerim
  • Arkadaşlar Selamlar,

TEB havale ücretlerinde değişikliğe gitti. 2 TL havale ücreti çıkardılar. Bunu kısa süreliğine 1 TL'ye çekebildik. Önceden 0.20 havale ücreti uygulanıyordu ve ben bunu size yansıtmıyordum. Fakat bundan sonraki süreçte TEB'in aldığı masraf ne ise bunu yansıtmak zorundayım. İlerleyen süreçte birkaç banka seçeneği daha gelecek. Halkbank ve Akbank ile çalışmayı düşünüyoruz. Bilginize.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Normal banka fiyatlarında makas oluyor mesai saatlerinde ama altungoldda boyle bir durum ilk defa oluyor.

Ne diyelim haklısınız ağzı olan konuşuyor parmağı olan yazıyor:))

• Gittigidiyordan miles smiles kartla 4 taksit alım yaptığımızda 1000 tl için ne kadar mil gelir?

• 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.