Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.995
Cevap
1.354
Favori
2.107.845
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşımın ihtiytacı varmış söyledim bakalım.
  • altungold dan 3 seferdir alisveris yapıyorum hesaba havale seklinde puan miktari yaziyor ödeme asamasinda fakat hesabimda puanlarımı göremiyorum sebebi ne olabilir ?
  • Bu cephaneci de sıkıntı mı var yoksa bunlar hep mi böyle ikidir alışveriş yapıyorum bir gün sonra arayımca hesaba geçiyor böyle işmi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alfonso.. A kullanıcısına yanıt
    Ben 2 hafta uğraşmıştım Gelişme var demek ki :)
  • Yok yav bunlardan birşey alınmaz cephaneciymiş pehh

• Arkadaslar elımde bılezıkler var sızce kuyumcudan bozdurup altın hesabına mı gecırmek mantıklı
    yoksa vakıfbank altıngununde mı altınhesabına gecırmek vakıfbank da bakan kuyumcu 22 ayar bılezıgı cok öldürüyor mu ?
  • Parafpuanla hesaba havale nasıl altın alabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

Garanti Bankası'nın yapmış olduğu %2,75'lik vadeli faiz hesabı için gittim anlaşmalı olduğu kuyumcuya sordum. 0,905 katsayısı ile elimdeki bilezikleri alacaklarını söylediler. Sizce de bu oran düşük değil mi arkadaşlar?

22 ayar oldugu icin bilezikler 0.905 demis.Baya oluyor bende 2-3 tane vermistim 0.905 den carptilar.Kuyumcuyada sordum ayni fiyati verdi hemen hemen.Bozmayacagim icin garantiye yatirdim.Tabi cevredeki kuyumculara sorun yinede siz sansiniza kalmis daha yuksek vermesi

2 gram verirseniz 1.81 gram olarak hesaba gecer.Normalde 915 den carpsalar 1.83 gram olmasi gerekiyor yani 0.02 gram zarar olarak 1.68 den 3.36 kurus zarar eder 0.915'e gore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 22 Mart 2018; 19:36:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit
  • Arkadaşlar, gişeden külçe altın teslimi yapan hangi banka var acaba ? O bankadaki hesapla gr altın alıp gişeden külçe/gr altın çekmek istiyorum..
  • geçenlerde buradaki yorumlara aldanıp 1 gram altınımı 160 dan bozdurmuştum.zararım büyük flas ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

geçenlerde buradaki yorumlara aldanıp 1 gram altınımı 160 dan bozdurmuştum.zararım büyük flas ettim

ooo bende diyorum kemalistler neden bu kadar zengin:)

her konuda siyaset yapmasan olmazmı ,kefeniyle gezen gardaş

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Kuveyttürk. Yalnız masraf alıyor.
    İşlem ücretleri içinhttps://www.kuveytturk.com.tr/urun-ve-hizmet-ucretleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba.Ben halkbankasıyla calısıyorum 30 000 tl ye yakın bir birikimim var.Ancak nasıl yatırım yapmam gerektğini, günün hangi saatlerinde alınması gerektiği konusunda falan hiçbir fikrim yok.Bir arkadaş anlatabilirse inanın çok makbule geçer gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

Arkadaşlar merhaba.Ben halkbankasıyla calısıyorum 30 000 tl ye yakın bir birikimim var.Ancak nasıl yatırım yapmam gerektğini, günün hangi saatlerinde alınması gerektiği konusunda falan hiçbir fikrim yok.Bir arkadaş anlatabilirse inanın çok makbule geçer gerçekten.

Hesaptan Altın alıp satacaksanız dikkat etmeniz gereken iki nokta var,
    1- Alış-satış arasındaki kur farkı, buna kur makasıda derler: en düşük olan bankayı tercih edin.
    2- 5 gün 24 saat işlem yapabileceğiniz bankaları tercih edin

Şu an için bu şartları yerine getiren en iyi si Türkiye Finans Target FX sonrada KuveytTürk Seninbankan uygulamalarıdır, yalnız Türkiye Finans'ta EFT ücreti var diye biliyorum, KuveytTürk'te ise ücretsiz, bunlara göz atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 26 Mart 2018; 16:53:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: clxa

Kuveyttürk. Yalnız masraf alıyor.
    İşlem ücretleri içinhttps://www.kuveytturk.com.tr/urun-ve-hizmet-ucretleri

Hocam, teşekkürler Kuveyttürl İAR altın teslimi yapıyor mu ? Siz çalışıyor musunuz bu banka ile ? Ben seninbankan müşterisiyim.. Sanırım bu işlemler her müşteriye aynı uygulanıyordur..?

• Selamlar herkese,
    Banka puanları amacıyla aldığım elimde 50 ye yakın çeyrek altın var bunları kuyumcudan mı bozdurayım yoksa anlaşmalı kuyumcudan garanti altın hesabına aktarıp ordan mı bozdurayım. hangisi daha karlı olur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: conywolker

Selamlar herkese,
    Banka puanları amacıyla aldığım elimde 50 ye yakın çeyrek altın var bunları kuyumcudan mı bozdurayım yoksa anlaşmalı kuyumcudan garanti altın hesabına aktarıp ordan mı bozdurayım. hangisi daha karlı olur acaba?

Kuyumcular daha uyguna bozar. Bi kaç tane gezip fiyat almakta fayda var
  • 22 ayar veren oldu mu bugün?

• arkadaslar merhaba vakıfbank ın altıngunlerı kalktı mı sıtesınde gorunmuyor bırde vakıfbank kullanan var mı kur farkı yok uyguluyorlar mı?
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.