Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: shurcan , ssaba , rossense , mbeg44 , mühendis66_50 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
20.050
Cevap
1.358
Favori
2.115.757
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet. Pazar çalışmıyorlar. Ben de birazdan sipariş geçeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolun

• Altungold da worldcard ile alışverişte world puan veriyor mu acaba? Bonus da %0.50 mesela bu oran world de var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

Altungold da worldcard ile alışverişte world puan veriyor mu acaba? Bonus da %0.50 mesela bu oran world de var mı?

world elinden gelse üstte puan isteyecek o kadar cimri ayrıca internet üzerinde kuyum üye işyeri yok bildiğim kadarıyla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • altun-gold kullanıcısına yanıt
    Merhaba altungold. 59862 numaralı siparişim puandan değilde karttan çekildiği için iptal talebi oluşturmuştum ama kartıma yansımadı henüz. Yardımcı olabilirmisiniz

• ben diyorum ki aldığım ürünü sitede yazan mail, whatsapp kanallardan iade talebi ettim, bunu da bu sitede yapıldığını okuduğum için ettim adamlar diyor ki ee arasaydın. madem bu kaynaklardan iletişim kurulamayacak, hadi mail neyse de okundu tıkına rağmen geri dönülmeyecek o zaman neden iletişim adresi diye veriliyor bunlar

herkes yazmış benimki iade edildi, benim talebim yapıldı. ee doğrudur da bana yapılmadı, olumlu ya da olumsuz dönüş bile yapılmadı.

• Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    Yok. Bonus 0.5 olmuş ama Axess 1'den 0.25 e düşmüş. Benim gibi Axess kullananları üzen bir durum. Altungoldta şuan sadece Bonus ve Axess var ilerde world niye olmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altungold dan 100 un uzerinde siparisim olmustur belki bi tanesinde iptal talebime olumlu donmedi siparisi gonderdiler bende yogunluklarina verdim geri aramadim simdi 99 sikintisiz siparisin hicmi hatri olmayacak siparisimi iki kez gondermislerdi 2.alim yaptim paralarini odedim paraya sikisiktim alim yaptim mesaj attim hemen gonderebilirmisiniz bozdurup paraya cevircem ihtiyacim var diye aninda altingold bilerek musterisini uzmez zaten kemik musteriside bunu bilir su olmayan poslarida ekleseniz tadindan yenmez olur

• Allah altungolda ecir sabır versin

• şimdiye kadar etuğrul novabazar cephaneci ve altungold alışveriş yaptım.
    altungold çok profesyonel iş yapıyor helal olsun.anında hesabıma geçti çoğu zaman.
    cephaneciye paraf üye iş yeri olduğu için bir miktar alım yaptım cuma 19 gibi bakalım pazartesi gelcek mi hesaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altungold'dan gram altın alacağım, kargo ücretsiz değil mi?

• unfortunately kullanıcısına yanıt
    Nakite dönüştürmek istiyorsan hesaba altın al. Birikim için fiziki diyorsan 5.5 tl ücreti var.

• Arkadaşlar elimdeki fiziki gram altınları Halkbank altın hesabıma atabilmenin bir yolu var mı? Halkbank direkt bire bir alır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Arkadaşlar elimdeki fiziki gram altınları Halkbank altın hesabıma atabilmenin bir yolu var mı? Halkbank direkt bire bir alır mı?

Bazı şubelere bazı günlerde altın eksperleri geliyor. Hangi gün hangi şube oldugunu müşt hizm. öğrenebilirsiniz

• Şu anda garanti altın hesabım var.Altungold yetklisi garantiye altın göndermeyi bırakabileceklerini söylemişti makasın açık olduğundan dolayı.hangi bankanın vadesiz altın hesabı avantajlı altungoldun gönderim yaptıkları arasında?

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus3282

Şu anda garanti altın hesabım var.Altungold yetklisi garantiye altın göndermeyi bırakabileceklerini söylemişti makasın açık olduğundan dolayı.hangi bankanın vadesiz altın hesabı avantajlı altungoldun gönderim yaptıkları arasında?

Ben TEB kullanıyorum bozdurma kuru gayet iyi ama altungold TEB'e havale için 25KRŞ ücret alıyor

• yunus3282 Y kullanıcısına yanıt
    Ziraat

• quote:

Orijinalden alıntı: bmözdemir16

quote:

Orijinalden alıntı: yunus3282

Şu anda garanti altın hesabım var.Altungold yetklisi garantiye altın göndermeyi bırakabileceklerini söylemişti makasın açık olduğundan dolayı.hangi bankanın vadesiz altın hesabı avantajlı altungoldun gönderim yaptıkları arasında?

Ben TEB kullanıyorum bozdurma kuru gayet iyi ama altungold TEB'e havale için 25KRŞ ücret alıyor

Kalktı hocam o. Şuan ücretsiz tebe ilave ücret yok.

• Garantide biraz birikmiş altın var.altını bozmak için vadesiz tl hesabı açmak gerekiyor benim de vadesiz tl hesabım yok garantide.bunun için herhangi bir ücret ya da kesinti oluyor mu altını bozarken?garantiyi bırakıp teb,Kuveyt ya da ziraat vadesiz altın hesabı açayım

• yunus3282 Y kullanıcısına yanıt
    Teb iyi kardeşim. Uğra bir teb şubesine hesap açıp anında kart veriyorlardı eskiden. Sonra cepteteb vadesiz tl ve cepteteb altın hesabı aç. Sonra müşteri temsilcisi aracılığıyla cepteteb vadesiz hesabı karta bağla ve ana hesap yap. Diğer teb banka hesabını sil. Hem ücretsiz eft/havale yapan banka hesabın olacak hemde gittigidiyor %20 iade ya da 100 tl harca 20 tl iade gibi kişiye özel kampanyalardan faydalan.

Eline 100 euro geçti ya da 100 euro almak mı istiyorsun? Tebden aç bir euro hesabı o hesabına atmden 100 euro yatır ve anında tl ye çevir. Ya da 100 euro hesabına al ve atmden 100 euro çek. Dolar içinde aynısı geçerli, 1-5-10 tüm dolar-euro kağıt paraları atmden yatırıp çekebilirsiniz.

Ve Bunların hepsi tamamen ücretsiz. Cepteteb bankacılık konusunda bence bir numaradır.

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.