Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (383. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 17 Misafir (3 Mobil) - 19 Masaüstü11 Mobil2 iOS3 Android
5 sn
19.806
Cevap
1.338
Favori
2.080.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fornax Elysion

quote:

Orijinalden alıntı: hayalperestgen

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: tevfiko

3 aydır hesabım var garantiden altın ve vadesiz şeklinde. Herhangi bir ücret ödemiyorum. Maaş müşterisi değilim altın transferi dışında kullanmıyorum hesabı.

zaten 3-6 ayda bir keser, ya da senede bir

Hocam eminseniZ bu konu hakkında , garanti ne kadar kesinti yapıyor peki

Yıllık 100 150 den aşağı olmaz

kredi kartı için 80 lira civarı
    hesap işletim ücreti 3 ayda bir 15 lira olması lazımdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Orijinalden alıntı: selo33

https://www.nadirgold.com/

Resmen sitenin admini insanlar almasın-kullanmasın diye elinden geleni yapmış.

hayır bi de en az 5 gramlık aldırıyor, kafa da yok bunlarda malesef
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

3 aydır hesabım var garantiden altın ve vadesiz şeklinde. Herhangi bir ücret ödemiyorum. Maaş müşterisi değilim altın transferi dışında kullanmıyorum hesabı.

Hocam garanti one kullanıyorum vadesiz altın hesabı açtım . normalde eft ve hesap işletim ücreti ödemiyorum ,altın hesabı açınca kesin ücret keserler mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam garanti one kullanıyorum vadesiz altın hesabı açtım . normalde eft ve hesap işletim ücreti ödemiyorum ,altın hesabı açınca kesin ücret keserler mi ?

garanti one da kesiyor diye biliyorum, yoksa ben de açardım çünkü güzel kampanyaları oluyor
    yanlış hatırlıyor da olabilirim
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    yanlış hatırlıyorsunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

yanlış hatırlıyorsunuz..

doğru hatırlıyorum
    hesap işletim ücreti yıllık 69 lira, kredi kartı ücret 102.5
    puhuhua, sözde gençlere yönelik kartlar

uğraşmayın şunlarla, cepteteb , ziraat, enpara, bunlar bütün işinizi görecektir

http://www.garantione.com.tr/go/urun-ve-hizmet-ucretleri.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

asgari azami ne oluyor, birkaç çeşit mi var
  • Hesap işletim ücreti alınıyor diye balonu kim attı ortaya ya? Son 1 yıldır herhangi bir bankadaki herhangi bir hesap türü için ödediği hesap işletim ücretine ait bir screen göndersin bu balonu çıkaran arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

Hesap işletim ücreti alınıyor diye balonu kim attı ortaya ya? Son 1 yıldır herhangi bir bankadaki herhangi bir hesap türü için ödediği hesap işletim ücretine ait bir screen göndersin bu balonu çıkaran arkadaş.

neyin ekran görüntüsünü istiyorsun arkadaşım, o kadar insan yalan mı söylüyor ?? hesap işletim ücreti isteyen banka kullanmıyorum hem, ama kendin internette araştırma yaparak gerçeği görebilirsin

https://www.halkbank.com.tr/4630-hesap_isletim_ucreti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

Hesap işletim ücreti alınıyor diye balonu kim attı ortaya ya? Son 1 yıldır herhangi bir bankadaki herhangi bir hesap türü için ödediği hesap işletim ücretine ait bir screen göndersin bu balonu çıkaran arkadaş.

hangi ülkede yaşıyorsun alınıyor tabi .otomatik ödeme verdik bikaç tane öyle yırttık

• Ödeyen varsa atsın ekran görüntüsünü görelim? O linkleri ben de biliyorum.

Edit:
    İnternetten araştırma yaparken daha detaylı arama yapmayı öğrenmeniz lazım. Neyse ben size bi kolaylık yapayım hadi aramayın.

http://hbr.tk/T48QcR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tem_Mus -- 24 Şubat 2018; 14:18:32 >
  • Danıştay kararı var. Birey hesap işletim ücreti ödemeye devam ediyorsa sıkıntıyı kendinde arayacak.

• hesap işletim ücreti alınmıyor kesin ve net.İş bankası ve halk banktan hesabım var.Bankadaki elemen hiü var birkaç aya yansır demişti,yansımadan kapatmak için aradığımda yasa kararıyla kalktı,arkadaş yanlış söylemiş dedi.Merak eden arasın öğrensin.1 senedir kullanıyorum halen de hiü yansımad.Boşuna altın konusunu da kirletmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

hesap işletim ücreti alınmıyor kesin ve net.İş bankası ve halk banktan hesabım var.Bankadaki elemen hiü var birkaç aya yansır demişti,yansımadan kapatmak için aradığımda yasa kararıyla kalktı,arkadaş yanlış söylemiş dedi.Merak eden arasın öğrensin.1 senedir kullanıyorum halen de hiü yansımad.Boşuna altın konusunu da kirletmeyin

ok, hesap işletim ücreti yok, konu kapanmıştır
    Ya arkadaş boş boş konuşuyorsunuz! Garanti, is bankası ve kuveytturku kullanıyorum altın işleri için sadece başka herhangi bir işlemim bile yok kredi kartım bile yok o bankalarda hiç bir şekilde ÜCRET alınmıyor. Ya yasa var yasa para kaptıran varsa kendi problemidir bu saatten sonra

Hesap işletim ücreti ödeyen ekran görüntüsü atsın buraya alıyorlar diyip gecmesin gitsin sonuna kadar hakkını arayıp parasını alsın

• hayalperestgen kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aynı şekil açtım garantione üzerinden herhangi bir ücret vs kesmediler

• bysecox kullanıcısına yanıt
    terbiyeli takıl, yukarda da yazdım, denizbank alırız dedi, halkbank linki verdim, eskiden de alıyorlardi, o mahkeme kararlari eskiden de vardı ama takmıyorlardi bankalar, inşallah danıştay kararına da bi kulp bulmazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bysecox

Ya arkadaş boş boş konuşuyorsunuz! Garanti, is bankası ve kuveytturku kullanıyorum altın işleri için sadece başka herhangi bir işlemim bile yok kredi kartım bile yok o bankalarda hiç bir şekilde ÜCRET alınmıyor. Ya yasa var yasa para kaptıran varsa kendi problemidir bu saatten sonra

Hesap işletim ücreti ödeyen ekran görüntüsü atsın buraya alıyorlar diyip gecmesin gitsin sonuna kadar hakkını arayıp parasını alsın

Kuveyt türkten dolar al satı yapacağım. Dolar alım ve satım fiyatları arasında çok fazla fark görünmüyor. Hizmetini konusunda yorumunuzu almak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

hesap işletim ücreti alınmıyor kesin ve net.İş bankası ve halk banktan hesabım var.Bankadaki elemen hiü var birkaç aya yansır demişti,yansımadan kapatmak için aradığımda yasa kararıyla kalktı,arkadaş yanlış söylemiş dedi.Merak eden arasın öğrensin.1 senedir kullanıyorum halen de hiü yansımad.Boşuna altın konusunu da kirletmeyin

Yasayla filan kalkmadı, hangi yasa? Tarihi, numarası ne? Danıştay yürütmeyi durdurdu o.

kadar. Danıştay kararları yargıtay kadar kesin olmadığı için sürüncemede kaldı. Ama uğraşan, vakti olan, icra takibiyle bile alır, örneği çok nette

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.