Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.032
Cevap
1.356
Favori
2.111.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soyken

360tl yetiyor %14 yani 50 tl için kampanya 50+10 şeklinde.

Tepede banka kartları var bonus ve axess siz axessi seçeceksiniz. Moka ve diğer banka kartları olmayacak.

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyzico gibi sanalpos hizmeti veren firma.

• ademyildiz07 A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın kartından ödeyip benim hesaba havale ettik hatta 3-4 arkadaşıma yaptım sorun olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: m m m m

Arkadaşın kartından ödeyip benim hesaba havale ettik hatta 3-4 arkadaşıma yaptım sorun olmadi

kesin bir bilgi mi? başka bir arkadaş kredi kartı ismi kime ait ise sadece o kişinin hesabına altın aktarılıyor demişti. siz ödemeyi farklı bir kişinin kartından yapsak kendi hesabımıza transfer yapılıyor diyorsunuz. Bunu daha önce yapan başkaları da var mı?

BU ARADA sadece altungold.com'dan yapılacak alışveriş için konuşuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademyildiz07 -- 14 Şubat 2018; 23:37:56 >
  • ademyildiz07 A kullanıcısına yanıt
    Kesin bilgi mi diye sormayacaksanız; Altungold ve cephaneci den onlarca kez eşimin kartı ile kendi hesabıma transfer yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ademyildiz07

quote:

kesin bir bilgi mi? başka bir arkadaş kredi kartı ismi kime ait ise sadece o kişinin hesabına altın aktarılıyor demişti. siz ödemeyi farklı bir kişinin kartından yapsak kendi hesabımıza transfer yapılıyor diyorsunuz. Bunu daha önce yapan başkaları da var mı?

Hocam yapmasam söylemem bende sadece altungold kullaniyorum diğer arkadaş neden öyle yazdı bilmiyorum

Kaldı ki hesaba transfer yerine basılı altın aldığınız zaman istediğiniz kart ile ödeme var

• ons bu arada iyi roketledi ne hikmetse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soyken kullanıcısına yanıt
    360 çektim 50tl kazandınız dedi mobilden katıldıydım 60tlye varan chip para diyor ama 430 mu çekseydik

edit : 10tl 21 şubatta yükleniyormuş tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 15 Şubat 2018; 1:11:13 >
  • Arkadaşlar garanti vadesiz altın hesabımdaki gram altınları bozdururken bu sorunla karşılaştım, Çözüm yolu nedir ?

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile )

• quote:

Orijinalden alıntı: hayalperestgen

Arkadaşlar garanti vadesiz altın hesabımdaki gram altınları bozdururken bu sorunla karşılaştım, Çözüm yolu nedir ?

Garanti yeni açılan hesaplarda Döviz işlem limitini ya çok düşük tutuyor yada sıfırlıyor, arttırmak için Şubeye gidip döviz işlem limitinizi arttırmanız lazım.

• hocam bu sorunu internet şubeden halledemez miyiz ? veya müşteri hizm. ile ?
  • quote:

hocam bu sorunu internet şubeden halledemez miyiz ? veya müşteri hizm. ile ?

açıkçası geçen sene sonuna kadar Şube dışında yardımcı olmuyorlardı çünkü bu işlemleri için sözleşme gibi birşey imzalatıyorlardı,

şimdi prosedürleri değişti mi bilmiyorum,
    siz telefon ile arayıp bi şansınızı deneyin,
    zaten değişiklik olmadı ise sizi yine Şubeye yönlendireceklerdir.
  • Altungold a girebilen var mı? Sayfa bulunamadi hatası veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ademyildiz07

quote:

Hocam yapmasam söylemem bende sadece altungold kullaniyorum diğer arkadaş neden öyle yazdı bilmiyorum

Kaldı ki hesaba transfer yerine basılı altın aldığınız zaman istediğiniz kart ile ödeme var

Bende aynı şekilde işlem yaptım.Herhangi bir sıkıntı yaşamadan hesabıma havale yapıldı.

• quote:

Arkadaşlar garanti vadesiz altın hesabımdaki gram altınları bozdururken bu sorunla karşılaştım, Çözüm yolu nedir ?

Çözüm yolunuz eğer uygulama değişmediyse sadece şube. Şubeye gidip bir kaç sayfalık sözleşme imzalıyorsunuz.Günlük işlem limiti yanılmıyorsam 200-250 lira gibi bir şey yapıyorlar ilk başta.Onu yükseltiyorsunuz.

• Anasayfa açıldıktan sonra ana ekrandaki sayfalara gitmeye çalışınca hata alıyorsanız soldaki menüden (3 çizgi) istediğiniz sayfaya geçiş yapabilirsiniz.

• altun-gold kullanıcısına yanıt
    Merhaba sayın Altungold,

Avantajix ile beraber çalışmayı düşünüyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Merhaba sayın Altungold,

Avantajix ile beraber çalışmayı düşünüyor musunuz?

Beğen butonuna çökün arkadaşlar
  • altungold un tek eksiği world posu şu anda,daha fazlası lükstür
  • Arkadaşlar bonus sevgililer günü kampanyası için hesaba havale yapan satıcılardan sektör bilgisi giyim-elektronik-kozmetik olan site ismi paylaşırmısınız lütfen
  • 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.