Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.064
Cevap
1.360
Favori
2.118.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen biz burdan uzaklaşınca ortalık işbilmezlere kalmış. Altungold gibi bir firma bulmuş, karşısında muhattap da var. Daha laf ediyor. Ayıp ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır forumu takip ederim. Altın sayfası da favorilerim arasındadır. Bugün yoğunluğum sebebiyle şimdi bakma fırsatım oldu. Geriye doğru baktığımda şunları gördüm

1- Alışveriş yaptığında memnun kalmazsan bir daha yapmazsın olur biter, sonuçta hepimiz belli yaşta insanlarız. Hımmm farklı bir amacın varsa imaj kötüleme rahat olun kimse kimsenin lafına bakmaz burada herkesin belli başlı alışveriş tecrubeleri var. Kim hesabına ne uyuyorsa onu yapar. İAde olayından bahsedilmiş, Pamukkale firmasından alışveriş yaptım abartmıyorum 10 gün iade süremiz var dediler 10 gün paramı yatırmadılar. Sizin 3 gün olmuş neden iade olmuyor demissiniz. Normalde iade süreci çoğu kurumda 2 ile 4 iş günü olarak geçer emin olun firma yetkisi size elinden geldiğince yardımcı olmuş. Şikayet etmeye çalışmıssınız aman övmek gibi olmuş sizin şikayetiniz. İnşallah bundan sonraki alışverişlerinizde gönderilerinizi 15 günü bulduğu, yada iadeniz için 15-20 gün beklediğiniz firma çıkmaz karşınıza.

Hayırlı forumlar diler tüm arkadaşlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dusundurucu -- 12 Şubat 2018; 22:37:20 >

• aslinda hata altungold.com da her kesi uye yapmican

her kes alisveris yapamasin...........

•  Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile )

bu sabah altungold aracılığı ile almış olduğum 2,69 gram altın 449,92 liraya geldi gramı= 167,25TL
    saat 11,07 de aldım hesabıma yoğunluktan dolayı 15.30 gibi geldi hemen bozdurup nakite çevirdim.Bu işlemden 60 tl chip para gelmiş oldu net karım 42,29TL İlk defa böyle bir işlem yapıyorum teşekkürler altungold :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ock95 -- 12 Şubat 2018; 22:48:16 >

• Herkes kimin ne olduğunu biliyor sen rahat ol. Kendine bak sadece önerilerin için sağol hayırlı akşamlar. O yanacak puanları kullanabileceğin bir site bulup oradan yaparsın bundan sonra ama dikkat et orada da hatalı puan kullanımı yapma mazallah iade bile isteyecek muhattap bulamayabilirsin.
    Hadi iyi akşamlar iyi dilekli arkadaşım. Çooookk sağol uyarıların için
  • Bunca insan birşey diyorsa bence kendi düşünceleri gözden geçir biraz. Acaba yanlış nerede burada...
  • GG Tuğrul'un altındaki uyarı.

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile )

Altungold için işine gelen işlem yapar işine gelmeyen yapmaz. Bana göre işini layıki ile yapan altın alanında ender kurumlardan. Bizi kuyumculara git gel yapmaktan kurtardı. Bu aralar bazı sıkıntılar olmuş olabilir. E-devlette bile sıkıntı olabiliyor. Bakın bir soy ağacımıza bakamadık

• quote:

Orijinalden alıntı: smtdursun

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Sitede ufak tefek çalışma, güncelleme yapılıyor arkadaşlar. Bilginiz olsun kısa sürede giderilecek.

Hocam gece siparişlerim hala hesaba geçmemiş, telefonunuza da ulaşamıyorum bi sıkıntı mı var?

Altıngolddan şu ana kadar 5-6 kere alışveriş yaptım hiç birinde sıkıntı çıkmadı

Benim 50 civarı işlemim var hocam, sağolsunlar güzel alışveriş yapıyoruz. Soruyu sorarken dünün pazar olduğunu atlamışım, farketmedim.

• Altungold vadettiğI süreye uymuyorsa orayı değiştirsin. 24saat desin. Yoğunluk var desin sayfanın girişinde. Küçük bir uyarı mesajı koysa bu itirazlar olmazdı. Kabul eden işlemini yapardı. Bir de World kart eklenirse iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Altungold vadettiğI süreye uymuyorsa orayı değiştirsin. 24saat desin. Yoğunluk var desin sayfanın girişinde. Küçük bir uyarı mesajı koysa bu itirazlar olmazdı. Kabul eden işlemini yapardı. Bir de World kart eklenirse iyi olur.

halkbanka havale seçeneği de koysun, paraf posu da eklesin lütfen. :)
  • Altungold suan ne durumda ? Aktarım yapılıyor mu? Etugrul kur oranı çok yüksek

• altun-gold kullanıcısına yanıt
    Hocam altın havalesinde kuveytturk hesabına seçeneği yok, bunun gelmesi ile ilgili bi çalışma var mı? Benim gibi bu yüzden alışveriş yapamayan kişiler vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: suaybdeniz

Altungold suan ne durumda ? Aktarım yapılıyor mu? Etugrul kur oranı çok yüksek

Aktarımda sorun yok dostum, çıkan yaygara haftasonu işlemleri için,
    ki diğer birçok site Cuma 16:00 da kepengi kapatıyor, Pazartesi 09:00'da felan tekrar açıyor, bu süre zarfında muhattap bulana aşk olsun..
    Birde Pazar günü birikmeden dolayı Pazartesi gönderim süresi uzuyor.. Genel anlamda sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 13 Şubat 2018; 11:14:10 >
  • quote:

Ben yaptım, 40 dk falan sürdü.
  • Sitenizden 15 işlem yaptım. Hepsi Teb hesabıma sorunsuz aktarıldı. Uygun fiyat ve hızlı işlemler için teşekkür ederim. Sitede altın transfer, gram altın vb tıklandığında hata veriyor. Aksaklıklarınızı düzeltirseniz, mobil uygulamanız olursa ve transfer yaptığınız bankaları artırısanız (Kuveyt Türk vb...)siparişleriniz artar. Hayırlı işler

• quote:

1s20dk'da hesaba aktardılar herhangi bir sorun yaşamadım.
  • Kafam karıştı. Asgari zararla KK ile hesabıma altını nereden alabilirim.

• Arkadaşlar kredi kartı ile en az zararla şuan da nereden altın alabiliriz ?
  • Altungold.com'dan alabilirsiniz.

Altungold'un Kapalıçarşı'daki yerine de gittim. Oldukça ilgililer, misafirperverler. Sorununuz olunca da hemen çözerler.
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Önerdiğiniz sayfa 404 sayfa bulunamadı hatası veriyor. Bu sitede sadece Garanti, TEB ve Ziraat e transfer imkanımı var? Ödeme sadece Akbank ve garanti kredi kartı ile mi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katama -- 13 Şubat 2018; 14:8:29 >
  • 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.