Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mertali1208 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.038
Cevap
1.358
Favori
2.113.451
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiziki olarak biriktiriyorum ben de, bir küp oldu. Ama küpümüz bebek mama kabı;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swrdrck

Bence de peşini bırakmayın. Kargoyu Posta kutusuna bırakıp gitmek de nedir akıl alacak gibi değil.

Sizden teslime dair imza alması gerekmiyor mu yani. Aldığınız yeri de haberdar edin bence. Ben aldığım ürünü hepsiburadadan almıştım. İmza kayıtları kontrol edilecek falan demişlerdi.

İnşallah en kısa zamanda çözülür.

Aynen, sitesinde yazan şu

Gönderinin direkt adrese teslimini istemişseniz, kargo görevlimiz kimlik ibrazı karşılığında kargoyu alıcıya teslim eder. Eğer adreste kimseyi bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" bırakır ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı ya da alıcının yetkili kıldığı kişi tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir.

• arkadaşlar altın hesabına havalae yapan ancak işlemlerde kuyumcu olarak geçmeyen yer var mı?malum denizkartımda uygulamasından faydalanmak için lazım. n11,gg da pahalı fiyatlar
  • gramaltın black friday mesajı geldi ama metin tam değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

gramaltın black friday mesajı geldi ama metin tam değil..

Cop %3 22 ayar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Şimdi gördüm sitesinde.. Aynen 157.18tl yazıyor.. Ben mi anlamıyorum diyordum ki mesajınızı gördüm.. Boşa heyecan yaptırdı sabah sabah
  • Beyler, İAR 24 ayar 995 külçe altını bazı satıcılar kesintili yolluyor hesaba malum.. Misal 10gr alınca 9.95gr yolluyor bazı satıcılar ise tam yani 10gr olarak yolluyor.

Tam emin olmamak beraber bazı bankalarında fiziki altını tam veya kesintili olarak hesaba işlediğini anlıyorum açıklamalardaki muğlak ifadelerden..

Bu konuda tecrübesi olan varsa, bilgi paylaşır mı ?
  • İnternetten alip fiziki olarak kargoyla gelmesini ve gidip bozdurmak istiyorum. En uygun olan hangisi? 22 ayar mi alayim 24 ayar mi gram mi ceyrek mi

• 24 ayar külçe altın

• altungold sitesinde problem var.
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar sunucu kapasitesiyle alakalı yapılan değişiklikten dolayı aksaklık olmuştur

En kısa zamanda sorun çözülecek öğlen civarı kullanımda olacaktır.

Saygılar

• Arkadaşlar, fiziki çeyrek altın alan banka var mı acaba? (Sertifikasız, paketsiz, altın günleri harici)

• altungold'tan cumartesi gecesi havale altın aldım. hala hesaba geçmemiş. firma yetkilisine mesaj attım. yanıt bekliyorum.
  • Altungold havaleyi yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Arkadaşlar, fiziki çeyrek altın alan banka var mı acaba? (Sertifikasız, paketsiz, altın günleri harici)

Yok.
  • Arkadaşlar Kuveyt Türk şubesi Nzp Altın almadı. İAR altın alıyoruz sadece dediler. Garanti Bankası altın şubeleri Nzp altın alıyorlar mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

Arkadaşlar Kuveyt Türk şubesi Nzp Altın almadı. İAR altın alıyoruz sadece dediler. Garanti Bankası altın şubeleri Nzp altın alıyorlar mu?

Hangi biçimde olursa olsun gerçek altın getir alırlar.Ancak nizip'i .993 ile çarparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

Arkadaşlar Kuveyt Türk şubesi Nzp Altın almadı. İAR altın alıyoruz sadece dediler. Garanti Bankası altın şubeleri Nzp altın alıyorlar mu?

Hangi biçimde olursa olsun gerçek altın getir alırlar.Ancak nizip'i .993 ile çarparlar.

Bazı arkadaşlar Garanti sadece İAR alıyor diyorlardı. Garanti bankası Nzp'yi 0,993 ile alıyorsa benim için iyi yine de.Çevremde sorduğum en yüksek fiyattan alım yapan kuyumcudan daha iyi fiyattan almış oluyor banka.

• Benim 20 gr iar altınım kayboldu.Seri numarasından felan birisi bulduysa yada aldıysa bozdurduysa bulunamaz mı acaba.Bu sertifika ne işe yarıyor bilen birisi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Merhabalar sunucu kapasitesiyle alakalı yapılan değişiklikten dolayı aksaklık olmuştur

En kısa zamanda sorun çözülecek öğlen civarı kullanımda olacaktır.

Saygılar

ne zaman aktif olur siteniz bilgi alabilirmiyiz
  • 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.