Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MuniteD7 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.066
Cevap
1.360
Favori
2.118.902
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

novabazarı kullanan var mıdır ? yarım altın almayı düşünüyorum kredi kartıyla olunca fiyat farkı epey azaldı hatta nova daha da ucuza veriyor. bir problem yoksa ordan alalım bari.

hocam sağlam diyorlar arkadaşlar almış hızlı birde
  • Grams ve nadirgold ikisi favori.

Ayrıca bu tarz durumları konuştugumuz whatsup grubu var katılmak isteyen arkadaşlara davet atabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh5959

Grams ve nadirgold ikisi favori.

Ayrıca bu tarz durumları konuştugumuz whatsup grubu var katılmak isteyen arkadaşlara davet atabilirim.

katılım için ne kadar ödül veriyorsunuz gruba öyle bedavadan katılım olmaz
  • nadir gold tek çekim ile yapı kredi posundan geçti ama hediyelik eşya yazıyor detayda
    maygold tek çekim finansbank posundan world kampanya şartına uymuyor.
  • ilkeriscan İ kullanıcısına yanıt
    Hocam bende worldpuanlarımla alayım dedim direk ödemeye geçtim ama fark çıkarıyor 122 ise 133 tl oluyor acaba puanı aktarsam hızlıala o zamanda artar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuğruldan mesaj geldi. bugün 14.30 ve 15.30 arasında 23 ve 25 gr külçe altınlarda %4 indirim tanımlayacağız diye. şimdi bakıyorum %1 indirmişler sadece.
  • haacar kullanıcısına yanıt
    Aynen yav

• quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Tuğruldan mesaj geldi. bugün 14.30 ve 15.30 arasında 23 ve 25 gr külçe altınlarda %4 indirim tanımlayacağız diye. şimdi bakıyorum %1 indirmişler sadece.

Banada geldi bayram değil seyran değil zamanında 10 tl için bile indirim yapmıyorlardı para kazanamıyorz diyr şimdi kazanıyotlar mı

• Tugrul akli sira n11 in %3 luk indirimine +1 daha verip %4 yaptim demis olacak. Sebebi ise bu gunku 2 tl civari yukselisi degerlendirip satis yapmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Tugrul akli sira n11 in %3 luk indirimine +1 daha verip %4 yaptim demis olacak. Sebebi ise bu gunku 2 tl civari yukselisi degerlendirip satis yapmak.

Bizde aptalızya piyasa uçmuş pazartesi ne açar belirsiz alım yapacaz cumadan

Tuğrul yüzde 6 yapıyorum dese almam nefret ettim onlardan daha önceki işlemlerde

• Tugrul ucretsiz kargo ile satacagina kargoyu alıcı ödemeli yapıp daha makul fiyata satsa 3-5 tane alıp hepsini bir yollamasini söylesek belki alinabilir ama bu fiyatta iken pek bi anlami olmuyor

Ekleme: 3-5 tane alma işini paraf kampanyasını değerlendirmek için olduğunu yazmayı unutmuşum her aldığımızda 10 TL puan gelse 124 civarı fiyattan alınabilir gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsndnc -- 29 Nisan 2016; 15:29:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

Tugrul ucretsiz kargo ile satacagina kargoyu alıcı ödemeli yapıp daha makul fiyata satsa 3-5 tane alıp hepsini bir yollamasini söylesek belki alinabilir ama bu fiyatta iken pek bi anlami olmuyor

Daha önceki kampanyalarda aynısını söyledik ama tuğrul fırsatçılık yapıp hem fiyatları yükseltti hem de her alışverişten kargo ücretini alıp tek kargoyla altınları gönderdi. söylemenin bir anlamı olmuyor yani.
  • haacar kullanıcısına yanıt
    şimdi herşeye cevap veren tuğrul buna cevap veremez çünkü aynısı yaptı yani yüzü yok birşey demeye bir değil iki değil kaç kişiye aynısını yaptı fikri ortaya atan biz herşeyi kendine çeviren tuğrul
    yeni arkadaşlar aman ha tuğruldan uzak durun
    berrin hanım forum yöneticilerini yönlendirip bizim yorumları sildirebilir ama silinene kadar kim okusa kardır
  • crazyhead kullanıcısına yanıt
    Niye ki hocam

• yukardaki arkadaşlardan birisi whatsap grubu kurmuş oraya katılırsan tüm sorularına cevap verirler
  • Watsap grubuna girmek istiyorum

• Parafın ocak sonu-şubat başı zamanında iki adet kampanyası vardı. biri küsürat iadesi biri de puan kampanyası. ikisi birleşiyordu ve konudan bir arkadaş 5 adet altını tek seferde göndermelerini ve kargo paylarını n11 deki fiyatından düşmelerini rica etmişti. onlarda kargo payını düşürmeyi bırakın nasıl olsa millet alacak diye 117 olan gram fiyatını 119 a çıkardılar. ve altınları da tek kargoyla gönderdiler. ama 4 adet kargo parasını ve gram başı 2 tl parayı da ceplerine indirdiler.

kampanya bittikten sonra bir arkadaş berrin hanımla görüştüğünü, çok büyük karışıklık olduğunu, en kısa zamanda foruma özel bir kampanya yapacaklarını söyledi demişti ama o gün bugün hiç kampanya görmedik biz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Parafın ocak sonu-şubat başı zamanında iki adet kampanyası vardı. biri küsürat iadesi biri de puan kampanyası. ikisi birleşiyordu ve konudan bir arkadaş 5 adet altını tek seferde göndermelerini ve kargo paylarını n11 deki fiyatından düşmelerini rica etmişti. onlarda kargo payını düşürmeyi bırakın nasıl olsa millet alacak diye 117 olan gram fiyatını 119 a çıkardılar. ve altınları da tek kargoyla gönderdiler. ama 4 adet kargo parasını ve gram başı 2 tl parayı da ceplerine indirdiler.

kampanya bittikten sonra bir arkadaş berrin hanımla görüştüğünü, çok büyük karışıklık olduğunu, en kısa zamanda foruma özel bir kampanya yapacaklarını söyledi demişti ama o gün bugün hiç kampanya görmedik biz.

Vay arkadaş pez... yapmışlar resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyhead

şimdi herşeye cevap veren tuğrul buna cevap veremez çünkü aynısı yaptı yani yüzü yok birşey demeye bir değil iki değil kaç kişiye aynısını yaptı fikri ortaya atan biz herşeyi kendine çeviren tuğrul
    yeni arkadaşlar aman ha tuğruldan uzak durun
    berrin hanım forum yöneticilerini yönlendirip bizim yorumları sildirebilir ama silinene kadar kim okusa kardır

Kesinlikle katılıyorum esnaf değiller çok ukala bir firma asla alışveriş yapmayın 1 tl fazla olsa ne olur olmasa ne olur gidin nadirden alın haremden alın yada bu tuğrul dışında kim olursa olsun alın nefret ettirdiler bana fiyat istersin ukala ukala cevaplar çakallıklar neler neler alma aldırma tuğruldan ben nadire geçtim he biraz pahalı bunlardan olsun helal ediyorum ama tuğruldan yaptığım alışverişlerin alayına haram olsun hakkım zaten bu kadar tuğruldan şikayetçi arkadaş varsa burda yazan vardır bir şey eyy TUĞRULLLL

• quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

Hocam bende worldpuanlarımla alayım dedim direk ödemeye geçtim ama fark çıkarıyor 122 ise 133 tl oluyor acaba puanı aktarsam hızlıala o zamanda artar mı

Normal alsaniz da puanla da alsaniz ayni olur. Ben tirstigim icin normal piyasadan 6-7 lira fazlasina aldim :))

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.