Şimdi Ara

Altın alışverişine taksit geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
1.003
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BDDK, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyumla ilgili harcamalarda taksit uygulanamayacağına yönelik mevzuat hükmünü kaldırdı. Yeni düzenlemeyle söz konusu harcamalara 4 taksit getirildi.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyumla ilgili harcamalarda taksit uygulanamayacağına yönelik mevzuat hükmünü kaldırdı. Yeni düzenlemeyle söz konusu harcamalara 4taksit getirildi.

Kurumun, "Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmeliği" Resmi Gazete'de yayımlanarak, yürürlüğe girdi.

Buna göre, kredi kartları ile gerçekleştirilecek kuyumla ilgili harcamalarda en fazla 4 aya kadar taksitlendirme yapılabilecek. Bu hüküm, kurumsal kredi kartları hakkında uygulanmayacak.

AA

• Valla iyimi oldu kotumu oldu tartısılır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Valla iyimi oldu kotumu oldu tartısılır..

Süper oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler bilgi için. 6 bari yapsalarmış. Oyuncak ettiler bu işleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Süper oldu

Notr duygular ıcındeyım ama senin adına sevındım arkadasım..
  • Sıra cep telefonlarında. Yaptıkları yanlışların farkına varıp birer birer geri dönücekler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Sıra cep telefonlarında. Yaptıkları yanlışların farkına varıp birer birer geri dönücekler...

telefona taksit geri gelmeli .. ben nakit alirdim hep taksit fiyatindan ucuza alirdim simdi degisen birsey olmuyor .. ikinci el fiyatlardada etkili oluyor valla geri gelsin taksit ama sanmiyorum

• sonunda cok sukur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten taksit sınırlaması getirilmesi saçmaydı, taksit gelmişken 6 taksit olsaydı keşke. neyse buna da şükür.

• Kuyumculara gün doğmuş. Artık daksit daksit para dağıtırlar ..
  • Islerine gelene taksit gelmeyene kaldir oh ne ala...

• quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Sıra cep telefonlarında. Yaptıkları yanlışların farkına varıp birer birer geri dönücekler...

lobi faliyeti, zenginler milletvekili, milletvekilleri zengin, kuyumculukta taksit zamanı mahalle aralarına bile birden fazla kuyumcu açılmıştı, yaptıkları iş belli olmayan altını, kdv den dolayı olmayan pırlantayı satıyorlar. Birileride yastık altında alltın var zannediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Süper oldu

Notr duygular ıcındeyım ama senin adına sevındım arkadasım..

Kızım düğünü yaklasiyor yaşi 5 oldu amcasi bir tane daha misafir yolda inşallah kizima düğünde 2-3 bilezik veya 10 bilezik değil 500 gram külçe altin 24 ayar iar marka takmak isterim

• ve yine kapitalizm kazandı..
  • Acaba bi link falan atar mısınız hiç bi yerde taksit göremedim ?
  • zaten bu taksit kalkmasının nedeni kuyumcular değilmi? onalra taksit geri geliyorda telefona niye gelmiyor orayada gelmeli
  • Aman telefona gelmesin herkesin elinde iphone 6 gormek istemiyorum

• VeZiLay kullanıcısına yanıt
    Haber sitesi değil alışveriş sitesi demek istedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.