Şimdi Ara

Altımızdaki dükkanı Tavuk Dönerci tutmuş. Yandık :S (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
10.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

tavuk döneri 1 liradan satıyor. Valla tavuk olduğundan şüpheliyim, ya güvercin eti ya da tavuğun derileri ve en gereksiz bölgelerindeki etlerden bir karışım yapıyorlar herhalde.

adama deki senin,eti neyden yaptığını biliyorum artık saklayamazsın de,seni şikeyet edicem de
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgar2442

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

tavuk döneri 1 liradan satıyor. Valla tavuk olduğundan şüpheliyim, ya güvercin eti ya da tavuğun derileri ve en gereksiz bölgelerindeki etlerden bir karışım yapıyorlar herhalde.

adama deki senin,eti neyden yaptığını biliyorum artık saklayamazsın de,seni şikeyet edicem de

tamam
  • arkadaşlar altımızdaki Tavuk dönercide bugün sabah gördüğüm manzara ile şok oldum. Adam üstünde domates/ekmek falan kestiği plastik altlığı çöp kutusunun kenarına vurarak silkeledi. Ayrıca geçen gün de bulaşıklarını yıkadığı suyun kalanını da arka bahçemize döktü.

Aman siz siz olun, temiz olmayan, güvenmediğiniz yerlerden sırf ucuz diye tavuk döner falan almayın.

Ayrıca altımızdaki tavuk dönerciye açıldığı zamandan itibaren 1 ay mühlet verdim. Dolunca belediyeye gerekli şikayeti yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 22 Ekim 2009; 18:07:07 >
  • kolay gelsin başkan
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.