Şimdi Ara

Altı Ay Önceki Salgın Tahminim Tuttu Gelin Konuşalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamda zurnanın zırt dediği yerdeyiz! Bundan 6 ay önce chemtrail ile ilgili bir yazı yazmış ve maske takmanın önemini belirtmiştim. Bu salgınıda üst akıl veya ilaç kartellerinin tezgahladığını düşünüyorum çeşitli ülke ve bölgelerde havadan bu tarz bir biyolojik saldırı yapıldığına artık zerre şüphem kalmadı. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Konu Burada

Altı Ay Önceki Salgın Tahminim Tuttu Gelin Konuşalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 5 Nisan 2020; 21:28:19 >

• Hatta bir adım geri giderek resme bakarsak bu virüs uzunca bir süre vücudumuzda kuluçkada beklemiş ve yine bir kimyasal saldırı ile aktif edilmiş olabilir !
  • Yarın gel CIA'de işe başla hocam.
  • winwin35 kullanıcısına yanıt
    Hocam şu durumda keşke ben saçmalamış o vatandaşta haklı olsaydı da bunca can kaybı yaşanmasaydı...
  • buyur sunstorms hazretleri
  • Bu uzunca bir süredir yaptığım gözlemlere dayanıyor. Misal yapı olarak benzer HIV virüsünün kesin tedavisi 60 senedir bulunamıyor ancak ne hikmetse 2021 de şuanki salgının aşısı hazır olacak !
  • Seninki inanılmaz derecede tutan bir tahmin olmuş amma kenara köşeye biraz eldiven, kolonya, maske stoklasaydın, malı götürürdün...İşte bunu öngörememişsin
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Hiç o zihniyetle hareket etmedim etmemde
  • öyle bir şey olsa salgının 4 bir taraftan başlaması gerekmiyor mu.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

öyle bir şey olsa salgının 4 bir taraftan başlaması gerekmiyor mu.?
    Gerekmiyor! Niye çünkü bu virüs salgınını aktifleştirecek anahtar kimyasallar veya biyolojik unsurlar yine chemtrail ile istenilen bölgelere nokta atışı ile salınabilir ve salgın başlatılabilir.
  • Önsezin doğru ama komplo teorisine dayandırman yanlış bence.

Ben de büyük bir felaketin yaklaşmakta olduğunu bunun nedeninin dedünyadaki aşırı nüfus patlaması olacağını düşünüyordum ki, bence bu da doğru çıktı.

Çinin nüfus yoğunluğunu düşünürseniz, bu da kaynak olması için yeterli bir neden olduğu açık ortada...

insanlar her nedense corona ve bunu takip edecek salgınların nedeninin en başta aşırı nüfus patlaması olduğunu bir türlü kabul etmek istemiyor..

Bence de " DENGE KENDİNİ KORUMALI "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Re-Atum -- 5 Nisan 2020; 21:41:47 >
  • Bravo.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ee Çin de de bi virüs araştırma endüstrisinde çatlak oldu oradan dışarı sızdı gibi teoride vardı o zaman o yalan mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hazarcep H kullanıcısına yanıt
    Buna sebep olanlar her kimse amerika içersindeki derin oluşumlardır. Nokta atışıyla hangi örgüt veya kurum bilmek elbet zor...

İlk başta ilaç kartellerinin cukkayı doldurma çabaları olarak yorumlanabilecek durumlar şuan işin çok daha global ve ürkütücü bir seviyeye evrileceğini gösteriyor!

Kesinlikle bildiğim şey ise 3.dünya savaşı füze, top, tüfek vb. ile yapılmayacak !
  • boş yapmışsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.