Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Altf4game.com Steam Oyunlarında %30 İndirim | Wow Prepaid 125 Tl - Cyberpunk 2077 169 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AlbertEinstein Daha Az
1 Kayıtlı Üye
163
Cevap
6
Favori
11.261
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Altf4game.com Steam Oyunlarında %30 İndirim | Wow Prepaid 125 Tl - Cyberpunk 2077 169 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    60 Mesaj

Önerileriniz için teşekkür ederiz. Mail adresinin değiştirilemiyor olması bir eksiklik değil, aslında bir güvenlik önemli. Kullanıcılar kişisel bilgilerinden onaylı telefon numarası ve onaylı mail adresini değiştirmek istediklerini ilettiklerinde teyit alıp yardımcı oluyoruz. Canlı destekle iletişime geçebilirsiniz.
    |
    |
    exclbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiyatlandırma ile ilgili taleplerinizi canlı destek üzerinden arkadaşlara iletebilirsiniz
    |
    |
    Aerosol 34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AltF4 Game

Fiyatlandırma ile ilgili taleplerinizi canlı destek üzerinden arkadaşlara iletebilirsiniz
    @AltF4 Game pubg aldım dün ama hala gelmedi
    |
    |

Haklısınız, yaşanan gecikme için özür dileriz. Fakat canlı destek üzerinden işlemin bugüne kalacağı arkadaşlar tarafından size iletilmiş, bu gecikmelerle ilgili arkadaşlar size ön bilgilendirme yapmış, sonrasında satın almışsınız. İşleminiz ile ilgileniyorum, kısa süre sonra teslim edilecek. İyi günler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AltF4 Game -- 8 Temmuz 2019; 13:1:2 >
    |
    |
    sikloo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yaşanan gecikmelerden dolayı özür dileriz. Siparişinizin gönderimini sağladım, iyi eğlenceler dilerim.
    |
    |
    memoli010101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    oyunlar bitti mi? stok güncelleniyor yazıyor da, 9 temmuz saat 16:00 da açılacak yazıyor indirim bitmemiş olur umarım.

Oyunlar bitmedi, sistem güncelleniyor. Birkaç zorunlu değişiklik yapılması gerekti. Yarın öğleden sonra canlı destek üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
    |
    |
    karaniler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Buradan alışveriş bana nasip olmayacak sanırım. İndirim boyunca 3 defa bağlandım, hep bi yoğunluk var. Az öncede bağlandım indirim dönemini kapatmışsınız zaten, şimdi alternatif bakıyorum. İnsanın siniri bozuluyor ama diyecek bir şey yok sonuçta siz de imkanınız olsa satış yapmak istersiniz.
  • Firma Yetkilisi
    60 Mesaj

Öncelikle ilginiz için özür dileriz. Kullanıcılara mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışıyoruz. İndirimlerin bitmesine az bir vakit kalmışken yaşanan sipariş yoğunluğundan ötürü sistemde satın alma işlemleri geçici olarak kapatıldı. Bir çok sipariş halen gönderilmekte iken, bunların üzerine yeni siparişler alıp ürünleri kullanıcılara göndermemiş-gönderememiş olsaydık daha büyük bir mağduriyet yaşanacaktı. Satışların kapalı olmasının tek sebebi bu.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    |
    |
    John Constantine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öncelikle ilginiz için özür dileriz. Kullanıcılara mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışıyoruz. İndirimlerin bitmesine az bir vakit kalmışken yaşanan sipariş yoğunluğundan ötürü sistemde satın alma işlemleri geçici olarak kapatıldı. Bir çok sipariş halen gönderilmekte iken, bunların üzerine yeni siparişler alıp ürünleri kullanıcılara göndermemiş-gönderememiş olsaydık daha büyük bir mağduriyet yaşanacaktı. Satışların kapalı olmasının tek sebebi bu.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Cyberpunk Acilacakmi ?

evet, yarın akşam saatlerinde satın alma yapabilirsiniz.
    |
    |
    Absnthe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Fiyatları düşük tutup satın alma sonrasında fiyatları arttırmıyoruz. Ne görüyorsanız onu alıyorsunuz. Bahsettğiniz sitelerden de haberdarız. 16 Liraya pubg satıp satıldıktan sonra "fiyat yanlış" diyenler de var.

Her ürünü uygun fiyata satmak tabiki de mümkün olmuyor. Dünyanın en büyük oyun platformu olan steamdeki kampanyamız %30 indirimli şekilde. Ayrıca Riot pinlerde de indirimlerimiz mevcut.

Kıyasladığınız ürünler hangileri bilemiyorum ama bilgilendirme için teşekkür ederim. Ekip arkadaşlarımı bilgilendirip fiyat kontrolü yapmalarını sağlayacağım.
    |
    |
    battlefrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiyatları düşük tutup satın alma sonrasında fiyatları arttırmıyoruz. Ne görüyorsanız onu alıyorsunuz. Bahsettğiniz sitelerden de haberdarız. 16 Liraya pubg satıp satıldıktan sonra "fiyat yanlış" diyenler de var.

Her ürünü uygun fiyata satmak tabiki de mümkün olmuyor. Dünyanın en büyük oyun platformu olan steamdeki kampanyamız %30 indirimli şekilde. Ayrıca Riot pinlerde de indirimlerimiz mevcut.

Kıyasladığınız ürünler hangileri bilemiyorum ama bilgilendirme için teşekkür ederim. Ekip arkadaşlarımı bilgilendirip fiyat kontrolü yapmalarını sağlayacağım.
    Hakkınızı yemişim.Ben steam yaz indirimlerinde size denk gelemediğim için biranda fiyatlara bakınca pahalı buldum.ama indirim zamanında alışveriş yaptığım siteleri tekrar karşılaştırınca şuan uygun olduğunuzu gördüm.Üzüldüğüm nokta steam yaz indirimlerinde sitenizi bulamamam.
    Bu benim suçum değil aslında.mesela arma3 satın al diye Google dan aratınca sizin sitenizi bulamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi battlefrt -- 12 Temmuz 2019; 13:18:36 >
    |
    |

• Yarbay
    2535 Mesaj
    İnternette yazılanlara güvenerek bir oyun aldım, ürün teslim edilmedi. İptal ettiler siparişi. Neden teslim edilemediğini sormasam öylece bekleyecektim sanırım oyun ne zaman gelecek diye. Hesaba yatıralım parayı dediler, başka bir oyunda da sorun yaşarım diye kredi kartına iade edilmesini istedim. İadeyi bekliyorum şimdi. Yarın gelecek herhalde. Gelmezse harcama itirazı ile falan uğraşırım artık. Mağdur ettikten sonra bi' ufak jest falan da yok. Oyun stokta yok herhalde o yüzden iptal ediyorsun iyi güzel de müşteri para vermiş, hizmet alamamış bir de üstüne verdiği parayı bekliyor ne zaman gelecek diye. Ne diyeyim...

Merhabalar,

Konu ile ilgili detayları arkadaşlarla görüştüm. Sitede mevcut fiyatı güncellenmemiş Europa Universalis IV Empire bundle adlı ürünü satın almışsınız 108 TL'ye. Ürünün steam fiyatı şu an 365,85 TL. Bizden satın aldığınızda ödemeniz gereken tutar ise 256 Tl şeklinde.

Siparişiniz nasıl olduysa bir şekilde sisteme düşmüş ve ödeme yapmışsınız. Panellere yansıdıktan sonra fiyat kontrolü yapılmış ve ürün fiyatı hatalı diye beklemeye alınmış otomatik olarak. Beklemeniz ve akabinde neden teslim edilmediğini öğrenmek için canlı desteğe bağlanıncaya kadar geçen süreniz de bu yüzden.

Steam ürünlerinde stok olmamasından kaynaklı değil ürünün mevcut fiyatlandırma ile satılamayacağı için size teslim edilemeyip iptal edilmiş. Tüm steam ürünlerimizde geçerli %30 indirim uygulanmakta ve bu fiyatlandırma güncel steam fiyatı üzerinden yapılmakta.

Arkadaşlarımız iade için gerekli işlemleri yapmışlar. En kısa sürede ödeme yaptığınız kartınıza aynı tutar iade edilecektir, bu konuda emin olabilirsiniz.

Bu şekilde bir durum yaşandığı için kendim ve çalışma arkadaşlarım adına sizden özür diler, anlayışınız için teşekkür eder iyi akşamlar dileriz.
    |
    |
    Black_Wolf14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
haberler
üniversite
son dakika
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,372
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.