Şimdi Ara

Altered Carbon (2018) | NETFLIX (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
10
Favori
15.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün ilk iki bölümü seyrettim ve beğendim.

Fütüristik ve cyberpunk teması benim zaten hayranı olduğum bir konsept.

Bazı kişiler memelerden girmiş ve fazla çıplaklığı beğenmemiş, ileride dünyanın nereye gideceği nasıl yozlaşacağı belirsiz.

Şu anki zihniyetle seyretmek yanlış. Zaten dizi bir nevi artık bedenlerin değersizliğini de anlatıyor.

Kısaca ben ilk iki bölümü fazlasıyla beğendim. Konu nasıl gelişecek bakalım, bitirince de bir şeyler yazarım.
  • Ben genel olarak beğendim diziyi. Cyperpunk temalı dizi, film, oyun her zaman heyecanlandırmıştır beni zaten beğenmemde bunun da etkisi olabilir.
  • Bu dizinin bilgisayar oyunu da cikar, hatta guzel de olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizide soyle bir sey var: bize elciler icin beklentiyi yuksek tutuyorlar ama gosterdiklerinde olaganustu bir sey cikmadi.

• ben çok beğendim... mükemmel olmuş... westworld var artık sırada...

benim gibi sci-fi olsunda çamurdan olsun diyenler için şahaser

2.sezonu bekleyeceğim artık listeye ekledim...

bu arada the expanse niye başlamadı...
  • Izleyin kesinlikle çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abartılıyor. Ortalama bir dizi.
    Sahnelerin sonu tahmin edilebilir. Dizi tamamen rastlantılar üzerine kurulu. Kurguda mantık çok zayıf.
    2. sezonda muhtemelen devrim konusunun üstüne eğilecekler.
    3. sezon gelmez zaten.
  • Çok kaliteli ve film tadında bir dizi. Ama konu çok daha iyi işlenebilirdi sanki? Onun haricinde başlı başına kalite kokuyor. Mekanlar vb bana aşırı derecede Blade Runner'ın anımsattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 25 Şubat 2018; 17:5:57 >
  • diziyi çok begendim dövüş sahneleride güzel bu diziye çok para harcamışlar.daha 8 inci bölümdeyimmm agırdan takılıyorum.
  • Bazı noktalarda fazla basite kaçmışlar ama yinede güzeldi, izlenir.

• kaliteli güzel bir dizi. Dizi yoklugunda iyi geldi bana
  • Atmosfer dışında bir şey vaat etmeyen vasat bir dizi. Oyunculuk kötü, senaryo kötü, derinlik yok. Bir tek Ortega rolün hakkını vermiş o kadar.
  • Berbattı beklenti falan hikaye sara sara izledim bi yerden sonra

• La casa de papel'i bitirdim. Buna başlamayı düşünüyorum. LA casa 2ya çok alışmıştım hatta büyük boşluktayım. Karakterleri ve rollerini unutamıyorum. umarım bu dizi de etki yaratır.
  • Yeni bitirdim. Konunun işlenişi zayıf gibi geliyor izlerken, kopukluk hissediliyor ama yine de iyi diziydi bence. Görsellik falan güzeldi. İlk sezon zaten yerinde bitmiş, istemeyen ikinci sezonu izlemez. Ben bekleyeceğim. 8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 28 Şubat 2018; 21:49:28 >
  • 10 numara dizi beğenmeyen gitsin the end of f world 13 reasons why vs ergen dizilerini izlesin
  • Uzun sürenin ardından beğenerek izlediğim bir diziydi. Zayıf sahneleri elbette vardı ama genel olarak aldığı puanı hak ediyor.

Yine de söyleyelim, ilk 2-3 bölüm sarmadıysa gerisini izlemeyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç de fena olmayan bir diziydi bugün bitirdik . 2. sezon olacak herhalde oyuncular değişecek muhtemelen konudan ötürü. izlemeye devam ederiz muhtemelen.

• Son sahnedeki kovach çift bedenlenen kovach mıydı? Adaya giden yani

• 4 bölüm izledim art arta. Ben beğendim bu tür değişik konuları severim zaten, güzel olmuş.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.