Şimdi Ara

Altered Carbon (2018) | NETFLIX (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
10
Favori
15.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trailer'ı yeni izledim, cidden olur gibi. Umarım paranın karşılığını verir.
  • Çıkınca izlerim ama Netflix'in buna parası yetiyorda nasıl Sense8 bunlara çok paralı geliyor anlamıyorum. Sonuçta en çok izlenen dizilerden. Çok sinir bozucu bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Çıkınca izlerim ama Netflix'in buna parası yetiyorda nasıl Sense8 bunlara çok paralı geliyor anlamıyorum. Sonuçta en çok izlenen dizilerden. Çok sinir bozucu bir şey.

en çok izlenen değildi, izlenmediği için iptal edildi hatta

quote:

The audience was very passionate, but not large enough to support the economics of something that big, even on our platform

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Çıkınca izlerim ama Netflix'in buna parası yetiyorda nasıl Sense8 bunlara çok paralı geliyor anlamıyorum. Sonuçta en çok izlenen dizilerden. Çok sinir bozucu bir şey.

quote:

The audience was very passionate, but not large enough to support the economics of something that big, even on our platform

1. ve 2. sezonun ne kadar izlendiği belli mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

quote:

1. ve 2. sezonun ne kadar izlendiği belli mi?

netflix izleyici sayılarını paylaşmıyor ama bütçeyle alakalı şöyle bir karşılaştırma yaparsak iptal olması normaldir. sense8 bölüm başı ortalama 9 milyon dolar bütçeye sahip, game of thrones ortalama 6 milyon dolar.

• Bütçe yüzünden zorlanmasa bari
  • 2 yeni görsel

Altered Carbon (2018) | NETFLIX

Altered Carbon (2018) | NETFLIX
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Tam haftalık izlenecek dizi aslında. Teoriler ya da bölüm hakkında yorumlar yapılırdı. Her dizide olmasa da bazı dizilerde haftalık yayın yapmaları gerekir bence. Bazen bu sistemleri bana çok saçma geliyor

arkadaş bu izleyicileri de memnun etmek imkansız. haftalık olsa bir bölüm kesmedi bir hafta kim bekleyecek, hepsini veriyor adamlar bu sefer niye haftalık değil
  • Ben de haftalıktan yanayım 2017'nin en çok konuşulan dizilerinden olan Stranger Things'i şu an kimse konuşmuyor. Hakkında konuşulacak dizileri haftalık yayınlasalar her bölüm için 1 hafta konuşma inkanımız oluyor. Toplu yayınlanınca toplamı için 2 hafta konuşup bırakıyoruz.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    canınız istiyorsa haftada 1 bölüm seyredebilirsiniz. valla ben memnunum şahsen hatta netflix in en sevdiğim yönü bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemoberk -- 10 Ocak 2018; 3:8:23 >
  • nemoberk N kullanıcısına yanıt
    Onun için mağaraya kapanmam lazım. Sosyal medyada takip ettiklerim dizi temalı olduğundan spoiler da kaçınılmaz oluyor. Bu bütçede bir diziyi Netflix bir oturuşta aradan çıkaralım diye yapıyorsa yazık ediyor
  • 2017 derken? 2018'deyiz.
  • trailer yarın geliyormuşhttps://twitter.com/AltCarb/status/951151663741485057
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Fragman çok güzel duruyor umarım harcanan paraya değen bir dizi olur.
  • Şahane duruyor. 2 Şubat mıymış? Daha geç bekliyordum.
  • Konusu ilginç ve kalite kokuyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.