Şimdi Ara

Altered Carbon (2018) | NETFLIX (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
10
Favori
15.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam 2 klon vardi ama biri ucakta patlamadimi?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt

Yok biri Miriam Bankroftla ayrıldı onunla anlaşma yapmıştı zaten. Sanırım anlaşma bundan dolayıydı ama olaylar farklı bir hal aldı ve asıl kovacs öldü sonra diğer klonu ile anlaşma yaptı belleğini ona geçirdiler.

patladı ama belleği kurtardılar o enkazda.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Anladm sagol. Yani 3 klon vardi

• Anladm sagol. Ozaman kiz kardesininde bellegi duruyo olabilir.

• Doğru boynundan patlatmıştı unutmuşum. Ama bir gerçek kendisi bir de klonu olamaz mı kardeşinin de? Yapabilirler bence ama bellek şu an için gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychedelic Reflection -- 17 Mart 2018; 1:42:54 >

Boynundan patlattı belleğin olduğu yerden hocam nasıl izledin sen 1 gerçek kendisi diğeri klonuydu 1 klon vardı yani.

Hocam 1 kendisi 1 klon vardi. Biri ucak patlamasinda gitmis olmasi lazim kaliyo 1. Sonradan ama 2 gösterdiler onu anlamadim
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Burasini unutmusum harbi :D. Sevmezdim zaten iyi olmus

• Klonu olabilir ama belleği olmadığı için bir şeye yaramaz sanırım belleği yok edilmeseydi aktarım falan oluyordu diğer klonlara. Ama hepsi o uçağın içindeydi klonların bildiğim.

1 klon vardı 2 klon nerdeydi Kovacın onu görmedim.? Taş kağıt makas yaptığı sahneyi diyorsan orada anlaşma yaptılar bellekli olan gerçek kovac klonun bedenine aktarıldı kazandı orada. Oradaki olayı saçma buldum ama sonuçta klonla ne anlaşması yapılır ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 17 Mart 2018; 12:23:9 >
    Aynen bi karisiklik vardi orda.o bölümü yapamamislar

• yav anlamayacak bir şey yok.

kovacs patlamada bedeni ölüyor, klon da tatilde fındık kırıyor . ölen bedenden belleği kurtarıyorlar.

sanal ortamda da iki belleği konuşturuyorlar. diyor ya zaten kurguyu ben seçecem diye.

klondaki bellek çıkarılıp patlamada öleninki takılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

yav anlamayacak bir şey yok.

kovacs patlamada bedeni ölüyor, klon da tatilde fındık kırıyor . ölen bedenden belleği kurtarıyorlar.

sanal ortamda da iki belleği konuşturuyorlar. diyor ya zaten kurguyu ben seçecem diye.

klondaki bellek çıkarılıp patlamada öleninki takılıyor

Öyle şeyler konuşulmuş ki konuda yemin ederim doğru bildiğimi yanlış zanneder oldum . Doğrusu sizin dediğiniz gibi hocam, vallahi bi an ben mi yanlış anladım diye düşündüm

• Joel Kinnamann bence çok iyi oynuyordu. Anthony Mackie bu rolun altından kalkabilecek mi ki acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Nedense bu adam bira daha komik sempatik rollerle kalmış aklımda. İnşallah kovaç işini de kıvırır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Joel kadar iyi oynayacağını hiç sanmıyorum. Yinede izlerim.
  • Her kitapta beden değişiyorlar arkadaşlar. Olası bir 3 sezon da bu arkadaşda olmayacak öyle düşünün.

• Ne mükemmel diziymiş arkadaş. İzlemeyen varsa beklemesin, çok şey kaybeder.
  • Bende yeni bitirdim ilk sezonunu, 2. sezonunun gelmesini dört gözle bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.