Şimdi Ara

Altered Carbon (2018) | NETFLIX (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
10
Favori
15.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 3 bölüm bitti. Dizideki oyunculuklar oldukça iyi ama hikaye pek sarmadı gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde bilim kurgu dizilerini severim ama bunu çok da sevemedim maalesef. Bu dizi yavan kaldı (ilk 6 bölüm için en azından böyle ama ileride de düzelmez büyük ihtimalle).

Son derece kasıntı ve abartı bir erkek başrol. Yine abartı bir oyunculuk sergileyen kadın başrol. Doğru dürüst kendi içine çekemeyen ve bize aktarılamayan bir senaryo. Olmamış, en azından bana göre. Tek sevdiğim karakter yapay zeka Poe

Dediğim gibi bilim kurgu hayranıyım, Netflix yapımlarını da genelde sevmişimdir ama kötüye kötü denir Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: haemonn

Son sahnedeki kovach çift bedenlenen kovach mıydı? Adaya giden yani

Orada eskiyi hatırlıyor o sahne flashback değil mi ? Gerçek Tak o.

Ben de bitirdim dün. Homo deus kitabindan sonra sanki kitabin filmini izlemis gibi oldum bu yuzden baya hosuma gitti konusu. Oyunculuklara cok takilmadim ama 250-300 yil sonraki gelecek biraz basit geldi. İnsanlarin bedenleri degisebilirken hala oturduklari koltuklar- ev duzeni - sokaklar - yaşam cok basit kalmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 9 Mart 2018; 23:2:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Joel Kinnaman ikinci sezonda olmayacağını açıklamış

Normal bence son sahnede orjinal bedeniyle gittiğini düşünmüştüm sanki gölgesinde saçı uzundu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Dizide soyle bir sey var: bize elciler icin beklentiyi yuksek tutuyorlar ama gosterdiklerinde olaganustu bir sey cikmadi.

Aynen katılıyorum ben de rahatsız oldum ilk 3,4 bölüm elçiler şöyle elçiler böyle mükemmel, görürsen yaşamazsın, duyarsan kork o tarz bir tasvir vardı ve başrol abimiz de bunu doğrular nitelikte oynuyordu, daha sonra flashbacklere geçince balon çıktı, boş bu elçiler

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: haemonn

Son sahnedeki kovach çift bedenlenen kovach mıydı? Adaya giden yani

Orada eskiyi hatırlıyor o sahne flashback değil mi ? Gerçek Tak o.

Ben de bitirdim dün. Homo deus kitabindan sonra sanki kitabin filmini izlemis gibi oldum bu yuzden baya hosuma gitti konusu. Oyunculuklara cok takilmadim ama 250-300 yil sonraki gelecek biraz basit geldi. İnsanlarin bedenleri degisebilirken hala oturduklari koltuklar- ev duzeni - sokaklar - yaşam cok basit kalmis.

Hocam kopya tak ile ayni ceketi giydiği için kafam karıştı ondan sordum.

Aynen homo deus u ben de okudum içimden acaba ondan da yararlandılar mi diye geçti hatta.

Yasam dizaynı konusunda eksikleri var bence de evet her şeye rağmen ben çok beğendim iki sezon neler sunacaklar acaba

• tak'ın kız kardeşinde gereksiz bir kötülük hakim neden yani

• Bitirince boşluğa düştüm yahu.

• Bir kaç hususun basitçe geçiştirildiğini düşünmekle birlikte soluksuz izledim. Ama ben bir bilimkurgu severim. 1-2 bölüm şans tanınabilir, sevilirse devam edilir aynı çizgide devam ediyor çünkü. Ben (devam ederse) tüm sezonları izlerim.
    Sonuç olarak tavsiye ediyorum arkadaşlar.
  • Bende yeni bitirdim beğendim diziyi.

Yalnız ölen ölmüyor arkadaş yedek çıktı birde belleği yok edilse eğer yedeklendimi yine hayata dönüyor enteresan bir durum. Sondaki olay ortega eski rykera kavuşacak ama bizim kovacs büyük ihtimalle farklı bir bedende olacak 2 sezondan joel olmayacağına göre öyle gözüküyor sanırım durum.

ortegada güzel hatundu yalnız queli sevmedim ama ikiside farklı kişi olacak sanırım kız kardeşinide bu denli kötü yapmaları enteresan zorlama gibi olmuş.
  • Konusu, yaratılan evrenin büyüklüğü ve aynı zamanda marjinalliği göz önüne alınca, bu kadar zayıf bir kurgu ve hikaye teması gerçekten insanda yavan ekmek yemiş hissiyatı bırakıyor. Yani demem o ki evren çok güzel ama hikaye tırt
  • Bir solulta bitirdim sıkıcı değildi daha iyi olabilirdi bacısı üzerine çok gittiler daha iyi şeyler çıkabilirdi,

İkinci sezon onayı aldımı,
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Onayı aldı diye biliyorum ama başrol karakteri oynamayacak sanırım herhalde Ortegada dedektif de olmaz bundan dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Onayı aldı diye biliyorum ama başrol karakteri oynamayacak sanırım herhalde Ortegada dedektif de olmaz bundan dolayı.

Beden çok usda alıp alıp giyerler, :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Beden çokda kadın başrol karakterini bakalım kim olacak. Ben ortegayı beğenmiştim joel kinneman biraz kasintiydi belki rol gereği.

Ama ortega çok iyiydi. Şimdi Bir kaç bölüm queli bulma ile geçer bari quel için doğru birini bulsunlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Beden çokda kadın başrol karakterini bakalım kim olacak. Ben ortegayı beğenmiştim joel kinneman biraz kasintiydi belki rol gereği.

Ama ortega çok iyiydi. Şimdi Bir kaç bölüm queli bulma ile geçer bari quel için doğru birini bulsunlar.

Aman o olmasın üstat bacısı daha güzeldi, ger.i ortega da dolu dolu bir oyuncuydu, onuda gördük,

• Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt

Kardeşi rolündekinin oyunculuğu da çok iyi ama tahta gibi kadın hocam.

Birde Martha bakın hakikaten dolu dolu bir kadın oyunculuğunu da beğenmiştim ayrıca aksanı ve ses tonu çok iyiydi.

Kim olursa olsun da 2 sezona güzel bir senaryo lazım şu elçileri doğru düzgün göstersinler. Sözde elçiler ama bir esprisini görmedik çok fazla.

• Beyler anlamadigim bisey var.

oda basrolün o kazadan nasil kurtuldugu. Kos koca ucak mi artik neyse düstü ama nasil ölmedi? 2 tane vardi evet ama sonradan ikisini gösterdiler zaten.

Bide
    2 kardes düsmana baglayan dizileri pek sevmem. Ana karakter düsmani ariyo ve kardesi cikiyo filen. Hic sevmedigim konu.

Son olarak o orteganin vücüdü gercekmi yaw asik oldum. O neydi öyle be.

• Bence gercekti :D. Fotolara baktim kadinin baska dizidende öyle sahnesi var bir iki

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Dublör kullanmamış sanırım bende biraz baktım da kendi vucudu genelde bazıları dublör falan kullanıyor ama herhalde bu kadın için gerek yok fiziği mükemmel çünkü zaten fizik olduktan sonra dublör niye kullansın ki vucudunu sergiler. Mesela lena headey dublor kullanmıştı got'da.

İlk sorunda kendin demişin 2 klonu vardı oydu. O ikisini gösterme olayı biraz cgi biraz da dublör oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 16 Mart 2018; 21:12:58 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.