Şimdi Ara

ALTEC LANSING FX5051 5.1.......YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu sistemi toshiba marka notebook la kullanmayı düşünüyorum...fakat ürün bilgilerinde bişey dikkatimi çekti:

"" NOT: Film izlerken gerçek 5.1 surround ses için 5.1 kanal yazılım dekoderi gerekmektedir. ""

acaba bu ne anlama geliyor...bi fikri olan var mı???

• yazılım dekoderiBelki ayrı bi aparat olarak bildiğimiz dekoderden istiyodur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John PHILIPS -- 8 Ağustos 2008; 14:09:48 >
  • bugün bursa da hızlı sistem mağazasında elemana sordum, haberi yok öyle bişeyden...klavuzuna baktı,orda da yazıodu ama çözemedi...ayrıca sistemin fiyatı da 350 civarıydı bu ne beee

nette 220 civarı satılıyo...

evet arkadaşlar, yok mu bu konuda fikri-bilgisi olan...
  • diyor ki; set içerisinde dekoder yoktur
    dd veya dts filmleri seyredebilmek için dekoder ihtiyacı vardır
    bu program veya harici cihaz olabilir
    program olarak windvd, powerdvd gibi programlar dekoder içeren yazılımlardır
    harici olan cihazlar pahalıdır ve pc kullandığınız için size gereksizdir

quote:

Orjinalden alıntı: odzi

arkadaşlar bu sistemi toshiba marka notebook la kullanmayı düşünüyorum...fakat ürün bilgilerinde bişey dikkatimi çekti:

"" NOT: Film izlerken gerçek 5.1 surround ses için 5.1 kanal yazılım dekoderi gerekmektedir. ""

• quote:

Orjinalden alıntı: AKREPmt.

diyor ki; set içerisinde dekoder yoktur
    dd veya dts filmleri seyredebilmek için dekoder ihtiyacı vardır
    bu program veya harici cihaz olabilir
    program olarak windvd, powerdvd gibi programlar dekoder içeren yazılımlardır
    harici olan cihazlar pahalıdır ve pc kullandığınız için size gereksizdir

quote:

Orjinalden alıntı: odzi

arkadaşlar bu sistemi toshiba marka notebook la kullanmayı düşünüyorum...fakat ürün bilgilerinde bişey dikkatimi çekti:

hocam öncelikle cevap için teşekkür ederim...verdiğin bilgiden anladığım kadarıyla, bi programla çözülebilecek bi sorun sanırım...doğru mudur...
  • arkadaslar bende bu sistem var o su demek windows media playerdan mesela izlerseniz filmi 2.1 ses alırsınız ama 5.1 codec li bi video izleme programından izlerseniz power dvd falan gibi bi porgramdan o zaman 5.1 ses alırsınız anlamına geliyor!! yani orda yazılımsal b uyarı verilmis ben power dvd de gercek 5.1 izleyebiliyorum yani!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: deliboran007

arkadaslar bende bu sistem var o su demek windows media playerdan mesela izlerseniz filmi 2.1 ses alırsınız ama 5.1 codec li bi video izleme programından izlerseniz power dvd falan gibi bi porgramdan o zaman 5.1 ses alırsınız anlamına geliyor!! yani orda yazılımsal b uyarı verilmis ben power dvd de gercek 5.1 izleyebiliyorum yani!!

hay allah razı olsun hocam yaa...rahatladım şimdi...

hazır kullanan birini yakalamışken sorayım...sistemden memnun musun, ses kalitesi (film,müzik,oyun) için ne diyebilirsin, yeterli mi...aslında 5.1 almaya niyetim yoktu, sırf bu tümleşik ses kartı için bunu alıcam...laptop ta sorun yaşar mıyım...sistemle ilgili mini bi inceleme yazarsan buraya çok sevinirim, artıları-eksileri şeklinde...şimdiden teşekkür ediyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.