Şimdi Ara

Altec Lansing expressionist ultra mx6021( bilgisi olan?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb arkadaslar ben x230 kullanıcısıyım ama daha guclu bir sistem arayısı icerisindeyim ve z2300 dusunuyorum ancak bu orunu gorunce kafam karıstı.Sanırım yeni bir urun ve z2300 gibi buda 200watt gucunde ancak sub ın gucu ne uyduların gucu ne bilmiorum ama fiyat olarakta 200$ mıs hemen hemen z2300 ile aynı sayılır daha fazla bilgisi olan arkadasımız paylasırsa memnun kalırım ne lacagım netlessin istiorum simdiden tesekkurler arkadaslar

Altec Lansing expressionist ultra mx6021( bilgisi olan?)

• bu ürün bildiğim kadarıyla Türkiye satışına daha henüz konmadı ama marka olarak derseniz bir altec kullanıcısı olarak müzikte iyi bir performans alacağınızı söyliyebilirim . eğer para sorun değilse ae öneririm
  • görünümü harika.ayrıca altec lansing türkiyede uygun fiyatlarla satılan bir marka.beklemelisin
  • Değişik bir tasarımı var bencede beklemelisin.Çok hoş görnüyor.Ses kalitesini yorumlamak için dinlemeye gerek yok üstündeki marakya bakın yeter.Şaka bi yana kötü olcağını hiç zannetmiyorum sorulması gereken soru ne kadar iyi olacağı.
  • evet arkadaslar dediginiz turkiyede satısa cıkmamıs ama fiyat olrakta suanda z2300 civarında olacıgını tahmin ediyorum eger ole bir fiyat olursa hic dusunmeden altec i alırım sonucta Altec Lansing demi
  • burda 300-350 dolardan aşağı kakalamazlar bunu 200 dolar olsun hemen alırım. tabi dinledikten sonra
  • walla dostum yurt dısı satıs fiyatı 200 dolarmıs yani 300 tl falan bende sadece iyimser bi tahminde bulunarak 400 tl civarı olsa keskede bunu alsam diorum belki haya kuruyorum
  • Ürün hakkında aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz. Subwoofer 68w gücünde ve 6.5 inch. Hoparlörler ise 66'şar wat.

http://www.alteclansing.com/mx6021-expressionist-ultra-pc-computer-speakers-for-music-movies-gaming.html
  • Bu setin Z-2300'den kıyas kabul edilemeyecek kadar kaliteli ve dengeli ses veren bir alet olduğundan eminim. Tabi fiyatıda Z-2300'den tuzlu olacaktır.
  • arkadaslar z2300den tuzlu olmamasını diliyorum ama canozpinar arkadasımında dedigi gibi uydular 66 watt walla heycanlandım ama bass biraz hayal kırıklıgına ugrattı bilmiyorum bassın kalitesi aradaki bu fark icin tatmin edicimidir??
  • Altec Lasing iyi bir marka ancak türkiye pazarında çok pahalı bu ürünü güzel olmuş mid tasarımı çok güzel yanlız sub kabini için aynı şeyi söyliyemicem saygılar
  • Bende de FX5021 var. Ses kalitesi iyi Altec Lansinglerin ama arada kendilerini kaybediyor. Mesala benki USB den bağlı. Notebookta kullanıyorum ses kartı olmadığı için. Arada uçuyor. Fişi çekmek orunda kalıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Bende de FX5021 var. Ses kalitesi iyi Altec Lansinglerin ama arada kendilerini kaybediyor. Mesala benki USB den bağlı. Notebookta kullanıyorum ses kartı olmadığı için. Arada uçuyor. Fişi çekmek orunda kalıyorum.

ucuyor derken ne tur sorunlar oluo yani kardes anlamadım :) bide bende alırsam inş. laptopta kullanacam
  • Arkadaşlar konu ile alaksız ama ben 2+1 speaker arıyordum hatta 4-5 asağı da başlığım var...Progressive Rock-Metal ve Metal türevlerini dinliyorum genellikle...200 TL bütcem var ve 15 m2'lik bir oda da kullanacağım...Malum apartımanda oturduğum icin aşırı ses de acamayacağım...Onun icin Altec Lansing FX4021'de karar kıldım...Sizce memnun olur muyum...O fiyat aralığında dinlediğim müzik türüne göre daha kaliteli birşey var mı??? Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeaCulpa_27

Arkadaşlar konu ile alaksız ama ben 2+1 speaker arıyordum hatta 4-5 asağı da başlığım var...Progressive Rock-Metal ve Metal türevlerini dinliyorum genellikle...200 TL bütcem var ve 15 m2'lik bir oda da kullanacağım...Malum apartımanda oturduğum icin aşırı ses de acamayacağım...Onun icin Altec Lansing FX4021'de karar kıldım...Sizce memnun olur muyum...O fiyat aralığında dinlediğim müzik türüne göre daha kaliteli birşey var mı??? Saygılar...

kardesim logitech kullanıorum imzamdada goruldugu uzere ama mis ve tizler hic ii deil bence z2300 dusunuodum onuda formdan okudugum kadar bass dısında tatminkar bulan yoq ama Altec cok kaliteli dengeli ses weren bi marka :) markasından belli yeterli bilgim olmamasına ragmen bence secimin gayet guzel ama kullananlarla irtibata gecmen daha saglıklı olur saygılar bizden

• quote:

Arkadaşlar konu ile alaksız ama ben 2+1 speaker arıyordum hatta 4-5 asağı da başlığım var...Progressive Rock-Metal ve Metal türevlerini dinliyorum genellikle...200 TL bütcem var ve 15 m2'lik bir oda da kullanacağım...Malum apartımanda oturduğum icin aşırı ses de acamayacağım...Onun icin Altec Lansing FX4021'de karar kıldım...Sizce memnun olur muyum...O fiyat aralığında dinlediğim müzik türüne göre daha kaliteli birşey var mı??? Saygılar...

Bütçeniz dahilinde güzel bir seçenek, dinlediğiniz müzik türüne logitech kesinlikle uymaz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tepeb

quote:

Bütçeniz dahilinde güzel bir seçenek, dinlediğiniz müzik türüne logitech kesinlikle uymaz zaten.

Bugün netsipariş'den verdim en sonuda siparişimi...Tavsiyeler üzeri Altec Lansing FX4021 aldım...Bakalım göreceğiz gelince marifetlerini...Herkese teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tepeb

quote:

Bugün netsipariş'den verdim en sonuda siparişimi...Tavsiyeler üzeri Altec Lansing FX4021 aldım...Bakalım göreceğiz gelince marifetlerini...Herkese teşekkürler

geldigi zmn gozlemlerini paylasırsan seviniriz

• quote:

Orijinalden alıntı: fbraptor1907

quote:

Bende de FX5021 var. Ses kalitesi iyi Altec Lansinglerin ama arada kendilerini kaybediyor. Mesala benki USB den bağlı. Notebookta kullanıyorum ses kartı olmadığı için. Arada uçuyor. Fişi çekmek orunda kalıyorum.

ucuyor derken ne tur sorunlar oluo yani kardes anlamadım :) bide bende alırsam inş. laptopta kullanacam

Arada kitleniyor. usbden bağlı olduğu için mi yapıyor anlayamadım ama. 2-3 saat hiçbir sesle ilgi işlem yapmayınca böyle oluyor. Tıpkı uzun süre kullanılmayan mürekkepli yazıcıların kartuşları gibi. (Benzetmeye bak be!)

Bi masaüstü pc alıp 3lü jacktan ses kartına takıp aynı sorunu yapıyor mu diye denemek lazım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fbraptor1907

quote:

Arada kitleniyor. usbden bağlı olduğu için mi yapıyor anlayamadım ama. 2-3 saat hiçbir sesle ilgi işlem yapmayınca böyle oluyor. Tıpkı uzun süre kullanılmayan mürekkepli yazıcıların kartuşları gibi. (Benzetmeye bak be!)

Bi masaüstü pc alıp 3lü jacktan ses kartına takıp aynı sorunu yapıyor mu diye denemek lazım.

muhtemelen usb kaynaklı bi sorun gibi gorunuo yinede dedigin gibi denemekte fayda war yoqsa cozum belli garanti

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.