Şimdi Ara

Alt katimda oturan adama kombiyi hiç yakmıyor musun dediğime pişman oldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hhhmehmet (1 mesaj) EUGENICS88 (1 mesaj) mustafa_atr (1 mesaj) MoYk (1 mesaj) vonderplanitz (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Alt katimda oturan adama kombiyi hiç yakmıyor musun dediğime pişman oldum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1092 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    anlamıyorum biz aylik 700 tl doğalgaz faturasi ödedigimiz halde evde kabanla oturuyoruz hatta sümüğümüz donuyorken alt katimdaki adam nasil olurda kombi yakmaz? Bu adam hiç mi üşümez? Gidip kapısına dayandım Benim 2 çocuğum birde 2 ay once pazardan aldiktan sonra canli oldugunu fark ettigim halen olmeyen kucuk sazan baligim var yukarda donuyoruz dedim benden özür dileyecegi yerde senin cocuklar da çok gürültülü durmadan ses yapıyorlar ben bir şey diyor muyum dedi. Baktim laftan anlayacak bir hali yok Allah sana akıl fikir birde yüksek maaşlı iş versin deyip gittim.

Tamam anliyorum doğalgaz fiyatı ortada ama alt katimdaki adama 200 lira fatura gelirken bana nasil oluyorda 700-800 geliyor aklım almıyor adam resmen benim ve bir alt katında oturanın sırtından isiniyor.

Insanlik ölmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_atr -- 15 Şubat 2020; 22:28:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1750 Mesaj
    AĞLA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    sende yakma o zaman evde kalın şeylerle otur ben hiç doğal gaz yakmıyorum evde kaban mont ile oturuyorum sadece.
    |
    |
  • Yarbay
    2394 Mesaj
    keşke bizim altdakilerde geri gelse beleşe ısınsak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    7719 Mesaj
    Şu 700TL'nin 100, bilemedin 150TL kadar degeri olduğunu fark edin artık. Fakat sebebi nedir asıl önemli olan o.Önemli soruları sormuyorsunuz, alt kattaki adamla sorunu çözmeye calışıyorsunuz :=)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
bankacılar
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,136
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.