Şimdi Ara

ALSATÇILAR, STOKÇULAR VE KARABORSACILAR DUMAN OLDU!! DEVLET MASAYA YUMRUĞUNU KOYUYOR... (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
5
Favori
35.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
170 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu japonyadan Avrupaya araba satan bir Türk youtuber vardı. Ona gün doğdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt

Ya yüksek vergiyi koyan zaten kendisi, onu yapsa ne olur yapmasa ne olur. Kendi baslattigi yikik sistemi düzeltme cabasi gibi gözüken hiçbirşeyden ibaret

• İthal edilmedik birşey bırakmayınca memleket düzelecek sanıyorlar zaar!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir ara meyve sebze fiyatları yükselince de halka satış noktaları yapılmıştı, sonuç kuyruklar ve neredeyse aynı fiyatlar. Burada da olacak o, ayrıca ham fiyatlar TL çeviriminde araç 1/3 civarı ucuzluyor, 40binlik araç türkiyede 65bin, bunu yapacak olan da bedavaya yapmaz.

• Gerçekden bunun olabileceğini sanıyormusunuz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FİT GYM -- 3 Kasım 2020; 11:50:56 >
  • Birisi lütfen bunun bana bir şaka olduğunu söylesin...

ALSATÇILAR, STOKÇULAR VE KARABORSACILAR DUMAN OLDU!!  DEVLET MASAYA YUMRUĞUNU KOYUYOR...

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: shaftman

Şu japonyadan Avrupaya araba satan bir Türk youtuber vardı. Ona gün doğdu

Japonic

• WinteR W kullanıcısına yanıt

yanlışınız var burada 60 bin olan araç orada 15 bin seviyesinde

• Örnek var mı benim baktıklarım dediğim şekilde genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: crashserkan

Japonic

Alıntıları Göster

Fetöcü çocuk mu? sağdan direksiyonlu arabayı TR'de hangi aklı evvel alır?

• Koydu mu?

Masaya yumruğunu.

• ithalat izni çıksın (hayatta çıkmaz da) isterse arka koltukta olsun direksiyonu r34 - fd3 tarzı araçlar kapış kapış satılır

• Neymiş dedim tıklamış oldum aslında eski bir haber bu. Almanya'da dizel araçlar yasaklanacak onların burada satış durumu vardı. Şimdi onları piyasayı düzenleyeceğiz ayağına bize iteleyecekler olan bu. Almanların osuruklu araçlarına bayıla bayıla binecek millet bize reva görülen bu. Saygılar.

• Psikolojisi şimdiden bozulmuşa benziyor ahalinin)))))

5 Ay önce "Bedelsiz 2. El Oto İthalatı Şart!" diye konu açmıştım. Kelebek etkisi gerçek galiba.

https://forum.donanimhaber.com/bedelsiz-2-el-oto-ithalati-sart-ne-dediysek-o--144083169

Ayrıca Sabah Gazetesi İktidarın resmi gazetesi sayılır, rant oto sevicilerin uykusu kaçabilir. en iyi çare inkar edin, yok öyle bir şey yaaa, deyin gitsin. çay için demlenin.ALSATÇILAR, STOKÇULAR VE KARABORSACILAR DUMAN OLDU!!  DEVLET MASAYA YUMRUĞUNU KOYUYOR... 

• Döviz kuru, ithalat vergisi, ötv, kdv ile ithal ikinci el araçlarda burda satılan fiyatlara gelir...ALSATÇILAR, STOKÇULAR VE KARABORSACILAR DUMAN OLDU!!  DEVLET MASAYA YUMRUĞUNU KOYUYOR... 

• quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

Psikolojisi şimdiden bozulmuşa benziyor ahalinin)))))

5 Ay önce "Bedelsiz 2. El Oto İthalatı Şart!" diye konu açmıştım. Kelebek etkisi gerçek galiba.

https://forum.donanimhaber.com/bedelsiz-2-el-oto-ithalati-sart-ne-dediysek-o--144083169

Ayrıca Sabah Gazetesi İktidarın resmi gazetesi sayılır, rant oto sevicilerin uykusu kaçabilir. en iyi çare inkar edin, yok öyle bir şey yaaa, deyin gitsin. çay için demlenin. 

Ortalik vietnam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• boş haber, bi cacık olmaz. piyasa uçmuş gitmiş.. ne olacak? 500 binlik arabalar birden bire 300 bine falan mı düşecek?

iş işten geçeli çok oldu. genel türkiye için durum bu

• Alsatçıların önüne geçilmesi için üzülerek söylüyorum ki vergi şart.

Bir kişi araç aldiği zaman 1-2 arık kaç sene denilirse o sene boyunca o arabayı vergisiz satamayacak. Eğer belirtilen süre içerisinde satarsan caydırıcı vergi oranını ödeyeceksin. Zaten binme amaçlı alan kişi 1-2 sene aracı satmaz.

Benim yakın çevremde mesela adam kendi üstüne aliyor kendi hakkı dolduğu zaman babasının üstüne aliyor 5 bin kar ederek satıyor kısa sürede. Senede 10 araba alıp satacaksan sen galeri aç kardeşim aç öde vergini. Türkiye 70 milyon böyle yapan kaç kişi var tahmin edin. Ama vergi girdiğinde al satçı adam arabayı alıp 2-3 sene bekletipte üç beş kazanacağım diye bu işe girmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Honda fiyat güncellenmiş 16 bin TL cik kadar. Al saygılar sıfır araba fiyatlarını da artırıyor

• https://www.autoscout24.com/lst/ford/focus?sort=standard&desc=0&ustate=N%2CU&fregfrom=2000&atype=C

ve ford focus sarı sitede 2000 model fiyatlarına bakın ben yanlış söylemişim 5 kat fark varmış

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.