Şimdi Ara

ALSATÇILAR, STOKÇULAR VE KARABORSACILAR DUMAN OLDU!! DEVLET MASAYA YUMRUĞUNU KOYUYOR... (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
5
Favori
35.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
170 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence bişeyler yapilir cunku al satcilarin kazandigi para oyle boyle degil.Devlet bu parayi yedirir mi onlara?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gvzgvz

Araçlar yerliydi de bizim mi haberim yok. İthal edeceklermiş de bilmem ne amüniyum. Ulan şimdiye kadar ithal ederek neye çözüm buldunuz da buna bulucaksınız. Yazan gazetede adam gibi gazete olsa bak bak bak neymiş Ankara’yı harekete geçirmiş owwww bak bu haber yarın bütün araç fiyatlarını en az %30 düşürür demedi deme. Ulan sen git sıfır arabaya arabanın ederinin üç katı vergi yükle sonra milleti ite köpeğe muhtaç et sonra da de ki gelin ey halkım ben bunların alayının.... ya he he

Ağzınıza sağlık fakat boşuna yormuşsunuz kendinizi. Konudaki yorumlara ve gelen artılara bakılırsa bu oturma organından sallama habere inanan büyük bir kitle mevcut maalesef

• Yav he he ALSATÇILAR, STOKÇULAR VE KARABORSACILAR DUMAN OLDU!!  DEVLET MASAYA YUMRUĞUNU KOYUYOR... ALSATÇILAR, STOKÇULAR VE KARABORSACILAR DUMAN OLDU!!  DEVLET MASAYA YUMRUĞUNU KOYUYOR... 

• Konu sahibinin 50 bin liraya togg bekleyen kesimden farki yok

• İnşallah yapılır ama hiç zannetmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 600k passat satılan ülkede 100k ya passat geitrip satacaklarını idda eden gazete ozaman sıfır otoları nasıl satacaklar onu düşünmüyor keşke gelse ama ordada başka rant dönecektir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah bilir bundan ne kadar vergi toplanır oyun konsollarına bile ne yaptılar.. bence vergi toplamak için yaparlar ek kapı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

Konu sahibinin 50 bin liraya togg bekleyen kesimden farki yok
    Pardon?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CELONFİX koçum sen ne ayaksin de bakam.hele? Neye dellendin bu kadar

• Alamanyada yaşayıp 2000 model gurbetçi Mercedes'ine binip gelip burada konu açmanız hiç yakışmıyor size ALSATÇILAR, STOKÇULAR VE KARABORSACILAR DUMAN OLDU!!  DEVLET MASAYA YUMRUĞUNU KOYUYOR... . Bu güzel haberi gelip burada bizlerle kutlayabilir hatta ucuza siz de araba alabilirsiniz ALSATÇILAR, STOKÇULAR VE KARABORSACILAR DUMAN OLDU!!  DEVLET MASAYA YUMRUĞUNU KOYUYOR... @The Division Bell . Hükümetimiz uzun zaman önce ÖTV'yi sıfırlayarak Almanları kıskançlıktan çatlatmıştı, şimdi ise fakir Alman halkının alamadığı 2.el araçları satın alarak daha da kıskandıracak ALSATÇILAR, STOKÇULAR VE KARABORSACILAR DUMAN OLDU!!  DEVLET MASAYA YUMRUĞUNU KOYUYOR... 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 2 Kasım 2020; 21:57:24 >
  • Ne almanyasi yahu dogma buyume Türkiye'de ikamet ediyorum ben.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt

Dedigin şeyin olma ihtimali çok düşük

İthal ikinci el araç?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Ne almanyasi yahu dogma buyume Türkiye'de ikamet ediyorum ben.
    ALSATÇILAR, STOKÇULAR VE KARABORSACILAR DUMAN OLDU!!  DEVLET MASAYA YUMRUĞUNU KOYUYOR...
  • inananda var... unutmayın.. devletin varlık sebebi.. vatandaşa eziyettir

• Altın yumurtlayan tavuğu keserler mi sanıyorsunuz?

• Yapılmasını istemeyen ciddi bir yüzde var

• Heyecan yapmayın.

Bu zamana kadar çıkan hiç bir şey inmemistir.
    Araba piyasası artmadı İnsanlar fakirlesti anlayın bunu.

20 yıl öncesi Asgari ücret kaç çeyrek altın alıyordu..
    Şimdi Kaç çeyrek altın alıyor ?

Yoruma bile gerek yok..

20 yıl önce Bulgar pazarları olurdu.. eskiler bilmez. Bulgar mallarını bedavaya yakın alırdık. Şimdi Adamlar Bize Pazar alusverisine geliyor.. Bulgar Levasi 20 yıl önce ne kadardı ? Şimdi ne kadar ?

• CELONFİX arkadasim ûlkemizde Mercedes-Benz in tum orjinal parcalari EUR kuru ile gelir ve EUR kuru ile satilir.

6.000 euroyu gorunce alamanci sandin ellağam ama degilim.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.