Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Alsak Alsak Hangi LCD Alsak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
20
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Alsak Alsak Hangi LCD Alsak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    198 Mesaj
    Arkadaşlar şöyle fazla pahalı olmayacak ama hertürlü oyun moyun oynata bilecek bir 17" LCD almak istiyorum.Herkez sony veya samsung diyor siz ne diyorsunuz.Bir arkadaş 2005 i bekle 12 ms altında tepki süreliler çıkacak diyor sizn düşünceniz ve bilginiz nedir?

|
    |
  • Yarbay
    6204 Mesaj
    Bende sony weya samsung diyorum

Sonyi tek gecerım orası ayrı ama butcen el werıyorsa sonye samsungdan şaşma
    |
    |
    Baya iyi. Tavsiye edrim. Banada forumdan biri önermişti zaten.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    i5 7600K | MSI Z270 TOMAHAWK | NZXT Kraken x62 | MSI GTX1080 GAMING X | 8GB GSKILL RipjawsV DDR4 3000MHz CL15 | Corsair 120GB Force LE SSD | WD 1 TB Caviar Blue | Corsair CX750M | NZXT S340 Elite | ASUS 24" VG248QE 144hz | Logitech G710 | SS Rival 100 | SS Siberia 650 | SS QCK Heavy
  • Yarbay
    4630 Mesaj
    Paran çoksa ve ille de kalite dersen SONY
    Yok bana fiyat performansta iyi bir LCD yeterli dersen LG (ama tarama hızları crt'ye göre oldukça düşük baştan söyleyim)
    |
    |
    TEK KELİMEYLE SON İ
    |
    |

ULUBATLI SOUNESS (1996, Bugünkü Rüştü Saraçoğlu Stadyumu)
  • Yarbay
    3841 Mesaj
    Kesinlikle Hyundai l70s+ .Nedeni 354 dolar olması ve 12ms tepki süresine sahipolması.Şu anda Hyundai q790 kullanıyorum ve mükemmel bir monitör.15" boyutunda 17" ve 1600x1200 de 75 HZ var mı daha iyisi.Ayrıca Hyundai L70S+ da küçük ve görsellik muhteşem.Para biriktiriyorum ve alacam.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    eğer sony almak istiyorsan şu sıralar tam zamanı yeni modellerini çıkaracakları için bütün modellerin fiyatları eskiye göre 40-50 dolar düştü

ama illa ki oyun için diyorsan ve 12 ms istiyorsan hyundainin lcdlerini tavsiye edeirm hem ucuz hem de kaliteli
    ama teknik problem çıkması şansına o zaman uğraşırsın

1 hafta içinde 1 e 1 değişim şansın var

|
    |
    Cömertlikte yardim etmede akar su gibi ol, sefkat ve merhamette günes gibi ol, baskalarinin kusurunu örtmede gece gibi ol... Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol, tevazu ve alçakgönüllülükte toprak gibi ol, hosgörülükte deniz gibi ol, ya oldugun gibi görün, ya göründügün gibi ol.... (Mevlana)
  • Yüzbaşı
    800 Mesaj
    SONY paraolmasa SONY demessin al o ekranı rüyamda görmüştüm manyak bişey
    |
    |
    İsTeDiĞiMe YoL VeRiRim..!!!

• Yarbay
    6586 Mesaj
    paran varsa al sony hiç düşünme...
    |
    |
    para durumu önemli tabi.. sony iyi ama , geçen 23" lcd lerini biri için araştırdım. 4.5milyar civarına geliyor...
    tabi sen 23" almıycaksın ama...

hyundai 26" bile Sony 23" in nerdeyse 3te 1i fiyatına...
    |
    |
    ne zaman ucuzluycak acaba şu lcd ler .
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    198 Mesaj
    Sonylerde 8 ms yelik olanlar çıkacakmı bir bilgisi olan varmı?
    |
    |
  • Yarbay
    2717 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Resident

Kesinlikle Hyundai l70s+ .Nedeni 354 dolar olması ve 12ms tepki süresine sahipolması.Şu anda Hyundai q790 kullanıyorum ve mükemmel bir monitör.15" boyutunda 17" ve 1600x1200 de 75 HZ var mı daha iyisi.Ayrıca Hyundai L70S+ da küçük ve görsellik muhteşem.Para biriktiriyorum ve alacam.

Malesef 12ms değil, 16ms o Hyundailer. Bazı siteler bağıra bağıra 12ms yazmış ama değil ve kandırıyorlar, kullanıcı klavuzunu indirdim 16ms yazıyor.
    |
    |
  • Yarbay
    21612 Mesaj
    10 ms nin üzerinde olan oyunlarda pek tat vermez. Ayrıca LCD fiyatları yakında damping olacak....
    |
    |
    arkadaşlar lcd monitörlerin ömürleri tüplü monitölerin yarısı kadar ve bazen yarısındada az en azından ben öle biliyorum bu arada dip not geçelim
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Masal
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,320
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.