Şimdi Ara

ALPRO KALSİYUM SOYA İÇECEĞİ 10,90 TL ALPRO ŞEKERSİZ SOYA İÇECEĞİ 10,50 TL 100 TL VE ÜZERİNE 20 TL (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba,

Gecikme için çok özür dileriz, konuyla alakalı şunu çok net belirtmek isterizki GDO'lu ürünlerin Türkiye'ye girişi kesinlikle yasak olmasından kaynaklı herhangi bir kuşkunuz olmasın, daha detaylı bilgi için gıda mühendisi arkadaşlarımız teknik olarak tüm bilgileri paylaştıktan sonra sizinle tekrar iletişime geçmiş olacağız,
  • yamengin Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, cevabınız bekliyorum.
    Birde kafama takılan başka bir soru var, cevaplarsanız sevinirim.
    Alpro Orjinal Soya İçeceği; Migros ve Carrefour gibi zincir marketlerde 19 TL ye satılırken sizde 10,90 olması ve 100 TL ye 20 TL avantaj olması beni biraz rahatsız etti. Bu kadar fiyat farkı ithal eden siz de olsanız normal değil. Bu kadar ekonomik satmanızın açıklaması nedir? Yanıt verirseniz sevinirim.
    Tekrar teşekkürler.
    Not: İthalatçıyım, gümrük mevzuatlarına ve fiyatlara vakıfım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THENORTHFACE -- 21 Haziran 2018; 13:12:5 >
  • THENORTHFACE kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Konuyla alakalı detaylı bilgiyi dm yoluyla sizinle paylaştık, bilgilerinize sunarız.
    İlginize teşekkür ederim,
    İyi satışlar.
  • Teşekkür ederiz,

İyi günler dileriz
  • Alpro Macchiato Soya İçeceği 1 Lt.

1 ALANA 1 BEDAVA

ÜRÜNLER SİPARİŞ HAZIRLANIRKEN ALMIŞ OLDUĞUNUZ MİKTARA GÖRE TARAFIMIZCA EKLENECEKTİR
  • KAMPANYAMIZ HIZLA DEVAM ETMEKTEDİR
  • Eveet kargom geldi.
    Öncelikle satıcı her soruma cevap verme nezaketini gösterdi, sağolsun. Gelelim geri bildirimlerime;

-Ürünler iyi paketlenmiş olarak aynı gün sevk edilmiş ve ertesi gün elime ulaşmıştır.
    -Miadları gayet uzun, sıkıntı yok (2019)
    -Satın aldığım ürünlerin yanı sıra pakete eklenen küçük bir hediye ile güzellik te yapılmıştır:)

Sonuç olarak Türkiye de zincir marketlerde ki satış fiyatları göz önüne alındığında kesinlikle alışveriş yapmanızı öneriyorum.
  • Çok teşekkürler, şimdiden afiyet olsun :)
    Tekrar sipariş verdim.Yeni paketimi sabırsızlık ile bekliyorum.İlgileriniz için tekrar teşekkür ederim.
    Sipariş no: 200002655.
  • Merhaba,

Biz teşekkür ederiz, şimdiden afiyet olsum :)

İyi günler dileriz...
  • Kampanyamız devam etmektedir...
  • Bu kampalara ek kampanyalar sitede mevcuttur
  • ALPRO MUZ VE MACCHIATO STOKLARI GÜNCELLENMİŞTİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamengin

Merhaba,

Konuyla hemen ilgileneceğiz, mağduriyetinizi derhal gidecereceğimiz belirtmek isteriz,

İyi günler dileriz,
    Hocam tekrar alıntı yapıyorum cidden 1 ay oldu. Nasıl bir firmaysanız!! Hiç bir yerden iletişime geçemiyorum. Kusurlu kargonun iadesini 1 aydır yapmıyorsunuz ayıptır ya. Bir de gelmiş halen reklam yapıyorsunuz buradan. Mail attim sitenin destek whatsap hattı okumuyor bile mesajları burdan yazıyorum o kadar pişmanım ki sipariş verdiğime rezil ettiniz yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4KiLL!

Hocam tekrar alıntı yapıyorum cidden 1 ay oldu. Nasıl bir firmaysanız!! Hiç bir yerden iletişime geçemiyorum. Kusurlu kargonun iadesini 1 aydır yapmıyorsunuz ayıptır ya. Bir de gelmiş halen reklam yapıyorsunuz buradan. Mail attim sitenin destek whatsap hattı okumuyor bile mesajları burdan yazıyorum o kadar pişmanım ki sipariş verdiğime rezil ettiniz yani.

Alıntıları Göster
    Arkadaşların mesajlara dönüş yapmama gibi bir sorunu maalesef var. Bende siteye P.tesi sitem dolu bir msj attım. Henüz dönüş yok. Sanırım zaten ekonomik alıyorsunuz ne goy goy yapıyorsunuz anlayışı var :(
    Daha fazla olumsuz konuşmak istemiyorum. Amaaa cevap gelmez ise buralarda ve çevremde konuşacak birkaç konum olacak. Olay müşteri memnuniyeti ise daha dikkatli olmak zorundalar. Ekonomik olsa bile bedava vermiyorlar. Paramız ile mal alıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THENORTHFACE -- 5 Temmuz 2018; 16:5:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: THENORTHFACE

Arkadaşların mesajlara dönüş yapmama gibi bir sorunu maalesef var. Bende siteye P.tesi sitem dolu bir msj attım. Henüz dönüş yok. Sanırım zaten ekonomik alıyorsunuz ne goy goy yapıyorsunuz anlayışı var :(
    Daha fazla olumsuz konuşmak istemiyorum. Amaaa cevap gelmez ise buralarda ve çevremde konuşacak birkaç konum olacak. Olay müşteri memnuniyeti ise daha dikkatli olmak zorundalar. Ekonomik olsa bile bedava vermiyorlar. Paramız ile mal alıyoruz.

Alıntıları Göster
    Hocam yıllardır online alışveriş yaparım böyle bir firmayla ilk kez karşılaşıyorum. Halen firma diyorum ama kesinlikle firma olduğuna da inanmıyorum. 1 aydır hiç bir yerden iletişime geçemedim telefon destek hattı forum vs. Almış olduğum ürünler patlamış bir şekilde özensiz kargoyla tarafıma gönderildi. Teslim almadan iade ettim ama 1 aydır paramı iade etmiyorlar. Bende hakkımı hem yasal yollardan hem de bu deneyimimi sosyal medyadan paylaşarak arayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.