Şimdi Ara

Alpine UTE-72BT Yeni Teyp alacak herkese tavsiye edilir... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
19.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • konu çoook eski olabilir ama yazıyorum :)
    bu üründe ses kalitesi nasıl kaç rms haporler kaldırır

en önemlisi ses netliği enstrüman sesleri
    2: klasör atlatma var mı acaba

iyi forumlar
  • Yıllardır Pioneer keh-p 7900 kullanıcısı olarak bende dün itibarıyla bu teyibe geçtim montaj yapılınca kulaklarıma inanamadım diyebilirim kullandıkça sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim mustafaneta senin soruna şöyle yanıt verebilirim rms sini bilmem ama ses kalitesi inanılmaz, klasör atlama falan var klasör parça sanatçı falan seçebiliyosun ama benim flaşta çok fazla klasör vardı biraz sadeleştirme yapıp 2 klasör yaptım karışıklık azaldı üründe türkçe seçeneği olmadığı için başta karışıklık yaşanır biraz ama zamanla alışılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bendede bu teypten var direksiyon kumandasından kontrol sağlanmıyor.kumanda 70 lira civarında sorum sizlere Bluetooth bağladım sorun yok ama her bağlandığımda yes demek gerekiyor cihazın eşleşmesi için bi ayarı falan varmı?

• bygeo kullanıcısına yanıt
    Özel mesajınızı cevapladım hocam.
  • Düne kadar sorunsuz kullandığım ute72bt teybim açılmaz oldu. Elektrikçiye götürdüm soketlerde ve sigortada elektrik var ama cihaz hiç tepki vermiyor. Kafa sorunlu olabilir dediler. Nazar değidi galiba, sesini duyanlar nasıl teyp var bunda diye ikide bir soruyorlardı. :)

Çözüm önerisi olan varsa yardımınızı bekliyorum.

• Cihazın ışıklandırması tuşlar vs yeşil renk oluyormu hocam

• ShperioN kullanıcısına yanıt
    Yok hocam tek renk; Kırmızı..

Bu arada kısa bir süre önce flash bellek taktığımda ''No Device'' hatası vermeye başladı. Farklı bellekler, biçimlendirme ayarları, tek şarkı atma, vs. birçok yol denedim ama nafile. Nadiren de olsa(kafasına göre) kısa bir süreliğine şarkıları okuyor sonra hiç beklenmedik bir anda tekrar ''No Device'' hatası veriyor. Bluetooth özelliğini kullanıyorum fakat bu defada ses kalitesi düşüyor. Alpine kalitesi diyerek aldım ama açıkçası hayal kırıklığı yaşattı. Garantiye gönderdim bakalım derdi neymiş.
  • Bu teybin çok reklamı yapılıyor. Ancak sorunlarından da bahsedilse iyi olur.. Youtube gezince Bloototh sorunlu olduğuna dair problem videosu yapılmış. Poineer kötüleniyor ancak Poonerın kullanışlı övülüyor ürün yorumlarından anlaşıldığı kadarıyla Yorumlar değerlendirildiğinde poneerın Blootudunun sağlam çalıştığı dosya listelemesinin bulmasının iyi olduğu anlaşılıyor. Ayrıca ses kalitesi karşılaştırmaları var youtobe yapılmış öyle abartılı bir fark yok hatta farkdan bahsedilirmi oda tartışılır. Poineerın çok iyi ses çıkaran modelleri var. Bu arada bende poiner almadım bu yorumları okuduktan sonra 72bt aldım. Ancak bu yorumlarda öyle bir beğeni gözüküyorki poiner alsanız hata yaparsınız gibi bir durum oluşuyor akılda.
  • blacksir B kullanıcısına yanıt
    Bu teyp artık biraz eskidi ben 2014 te almıştım ve konusunu açmıştım.
    Ama hala gideri olan alpine giriş (ekomomik) seviyesi bir teyptir.
    Giriş seviyesi olmasına rağmen çoğu emsal teyplere göre bence ses açısından 1 numara önde diyebilirim.
    Bu teybi aldıktan sonra 3 araba değiştirdim hala bu teybi kullanıyorum. Bluetoothda da herhangi bir sıkıntı yok.

Alpine piooner ile kıyaslanamaz bence.
  • Açılmayan teyp açıldı. Üstte arızalı diye yazdığım teybi bir elektronikçiye götürdüm bağladı ve çalıştı. Kendini korumaya mı aldı nedir.

Neyse artık yeni aracımda kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrRush -- 17 Haziran 2018; 23:50:18 >
  • Kendini korumaya almış olabilir hocam benim teypte bi kere öyle gitmişti sonra kendiliğinden tekrar açıldı ama uzun sürmedi.
  • bu cihazla halen iki adet sorunum var;

1) telefonu bluetooth la teybe bağlıyorum, arama yapıyorum, karşı tarafın sesi hoparlörlerden geliyor ancak benim sesim gitmiyor.

2)araç çalışıp teybi açıyorum, müzik başlıyor (radyo veya telefondan) kısa bir süre sonra ses kendi kendine bir defalığına da olsa yükseliyor. bu nedendir acaba?
  • ksk_mehmet K kullanıcısına yanıt
    Kendiliğinden ses yükselmesi sık sık olmasa da bende de oluyor bazen.

• Usb kullanırken müzikleri root içine atmayın klasör klasör oluşturun ve her bir klasör 99 adet dosyayı geçmeyecek şekilde ayarlayın.

Yine toplam usb içerisindeki dosya sayısı 250 den fazla olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrRush -- 14 Eylül 2018; 2:47:44 >
  • 6 sene olmuş. Bu teybi benim gibi hala kullanan var mı ?  

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.