Şimdi Ara

Alpine UTE-72BT Yeni Teyp alacak herkese tavsiye edilir... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
19.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rca cikis sayisinin 2 adet olmasi kotu mu? Bu urunu almayi dusunuyorum.teknik olarak bilgim yok.orta duzey sistem kuracagim araca. İphone ipod kullanmam.bu ozellikler lazim degil.acaba sirf bunun icin mi urun fiyati digerlerine oranla yuksek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

Rca cikis sayisinin 2 adet olmasi kotu mu? Bu urunu almayi dusunuyorum.teknik olarak bilgim yok.orta duzey sistem kuracagim araca. İphone ipod kullanmam.bu ozellikler lazim degil.acaba sirf bunun icin mi urun fiyati digerlerine oranla yuksek?

kaliteli oldugu icin digerlerine oranla yuksek bi cd den dinlemek var birde plaktan dinlemek

diger markalar=cd (pioneerda dahil son urunlerinde kalitesi tartisilmaz ama ses kalitesi alpine kadar kaliteli degil)

alpine=plak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtreme28

quote:

Rca cikis sayisinin 2 adet olmasi kotu mu? Bu urunu almayi dusunuyorum.teknik olarak bilgim yok.orta duzey sistem kuracagim araca. İphone ipod kullanmam.bu ozellikler lazim degil.acaba sirf bunun icin mi urun fiyati digerlerine oranla yuksek?

kaliteli oldugu icin digerlerine oranla yuksek bi cd den dinlemek var birde plaktan dinlemek

diger markalar=cd (pioneerda dahil son urunlerinde kalitesi tartisilmaz ama ses kalitesi alpine kadar kaliteli degil)

alpine=plak

Tamam bu teybi alirim. Sub ve amfi olarak da biseyler lazim.bi tavsiyen var mi?

Konu acmistim net cvp alamadim.ilgilenebilir misin?

• quote:

quote:

quote:

alpine=plak

butcen nedir ne kadarlik bsy dusunuyosun?

• quote:

quote:

quote:

quote:

alpine=plak

Dostum konu buradahttps://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=91361809

Sub anfi icin 500-550 tl ayirabilirim. Arabada pioneer hoparlor var ama modeli bilmiyorum.eskidir buyuk ihtimalle. Sub ve amfiden sonra belki alabilirim. Onunlada ilgili tavsiyeniz olabilir mi? Uygun bir sey

Bir de sub icin ayri hoparlor icin ayri amfi mi almak gerekiyor?

İlginiz icin tesekkur ederim

Ekleme: mono anfi olarak sound magus x1502 classs d nasildir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 5 Mayıs 2014; 2:16:57 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

alpine=plak

Dostum konu buradahttps://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=91361809

Sub anfi icin 500-550 tl ayirabilirim. Arabada pioneer hoparlor var ama modeli bilmiyorum.eskidir buyuk ihtimalle. Sub ve amfiden sonra belki alabilirim. Onunlada ilgili tavsiyeniz olabilir mi? Uygun bir sey

Bir de sub icin ayri hoparlor icin ayri amfi mi almak gerekiyor?

İlginiz icin tesekkur ederim

Ekleme: mono anfi olarak sound magus x1502 classs d nasildir?

diger konudan yazdim cevabi

• Bluetooth üzerinden telefonla konuşma gayet güzel ben çok memnunum...
    Alpine kalitesi tartışılmaz alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim....

Edit: Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YLCN -- 6 Mayıs 2014; 20:37:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biskrem42

Arkadaşlar yanlış bilgilendirme olmasın alpinede RCA çıkışı 2 değil, 4 çıkışlıdır....
    Ayrıca bluetooth üzerinden telefonla konuşmada gayet güzel ben çok memnunum...
    Alpine kalitesi tartışılmaz alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim....

iki cikisli kardes 4 cikisli dedigin iki L iki R yani iki cift oluyor 4 cikisli olsaydi senin hesaplamana gore 8 tane olmasi olmasi gerekir yanlis bilgilendirmeyelim

• Hmm anladım kardeşim teşekkürler :)
  • Merhaba.
    Alpine Ute-72Bt teypte usb flash bellek okurken KLASÖR-şarkı seçme imkanı var mı yoksa sıradan mı çalıyor acaba?
  • colorfulll C kullanıcısına yanıt
    bahsettigin ozellik mevcut

• Arkadaşlar bende aldım bu ürünüde telefon görüşmesinde benim sesim karşıya gitmiyo yani arabanın hoparlöründen ses geliyo ama karşıya gitmiyo yanında gelen mikrofonda çalışmıyo yardım edin 1 kere kullandım görüşme yaptım ondan sonra yapamadım acaba ayarlarınımı bozdum bi resetleme fabrika ayarı gibi bişey varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutdmr28

Arkadaşlar bende aldım bu ürünüde telefon görüşmesinde benim sesim karşıya gitmiyo yani arabanın hoparlöründen ses geliyo ama karşıya gitmiyo yanında gelen mikrofonda çalışmıyo yardım edin 1 kere kullandım görüşme yaptım ondan sonra yapamadım acaba ayarlarınımı bozdum bi resetleme fabrika ayarı gibi bişey varmı acaba ?

akü kutup başlarini sök 1-2 dk sonra tekrar tak sifirlanir ayarlari

• tamam hocam eyvallah bi deniyim onu bide benim mikrofonda temassızlık var pcde felan deniyince tam takınca çalışmıyo sizdede varmı böyle bi sorun teypte hiç çalıştıramadım mikrofonu bi ayar felanmı yapmak lazım teypte kullanırken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykutdmr28 -- 16 Temmuz 2014; 15:10:01 >
  • Aykutdmr28 A kullanıcısına yanıt
    hocam cihazda mikrofon ayarı yok mikrofon bozuktur ya da bir temassızlık vardır bağlantıyı yapan arkadaşa gösterin bozuksa zaten garantiden değiştirmek zorundalar..
  • Ben de bu teybi almayı düşünüyorum. Astra G aracımda orijinal hoparlörlerle kullanmak niyetindeyim. Hepsiburada'da fiyat 340 TL. Çek kullanarak 310 TL'ye maledilebiliyor. Var mı daha ucuzu?
  • http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/ALPINE-UTE-72BT-Bluetooth-Ipod-Iphone-%C3%96zellikli-Dijital-Medya-Al%C4%B1c%C4%B1-Oto-Teyp,103452,502986,1346035.html?langId=-14

media markta 315 tl ama mağazaya gidince 390 tl ben oradan aldım güzel teyp orjinal hoparlörle bile güzel ses çıkıyor.
  • elegance_84 kullanıcısına yanıt
    Daha ucuzu yok hocam 300-400 arası değişiyor fiyatı.
    310 tl güzel fiyat alınır
  • merhaba arkadaşlar
    ben yaklaşık 2 hafta önce hepsiburada dan alpine ute-72bt teybi aldım..
    teyp de bir sıkıntım var..
    teybi ilk açtıktan 1-2 dk sonra sesi 3-4 kademe yükseltiyor ve ses bozuluyormuş gibi geliyor bana...
    yani ilk 1-2 dakikalık süre içersinde gayet düzgün bir ses geliyor.. ses yükseldikten sonra bozuluyor...
    aynı işlemi bas tiz ayarı yaparken sesi kısıyor, bir süre sonra gene yükseltiyor..

sizin teyp lerde böyle bişi yapıyor mu?
  • Bu cihazı almayı düşünüyorum.Ama kumandası varmıdır?yoksa ayrı mı satın alıyoruz?kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.