Şimdi Ara

Alpha & Beta Ana Konu [Kış İndirimleri Başladı] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
10.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • v.1.0.4 güncellemesi yayınlandı, güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz:

https://steamcommunity.com/gid/103582791463330321/announcements/detail/1809790140219959783

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu itch.io'da nasıl satıyorsunuz? Yani itch.io ödeme yöntemi olarak Paypal ve Stripe kullanıyor. Yanlış bilmiyorsam ikisi de ülkemizde yok. Yani hesaba para yatsa bile nasıl parayı çekeceksiniz?
  • PixCave kullanıcısına yanıt
    Bi tane tanıdığım ülkede paypal kullanılmıyorsa alternatif bir ödeme yöntemi sunduklarından bahsetti, eft gibi bir ödeme yöntemleri yok mu?

• Itch.io'nun ödemeyle işi olmuyor. Para doğrudan Paypal veya Stripe hesabına yatıyor. https://itch.io/docs/creators/payments
  • PixCave kullanıcısına yanıt
    Konuyla ilgili mail attım bakalım ne diyecekler

• 2 hafta sürecek %50 indirim başlamıştır

• Artık gamejolt ta da Mevcut

Gamejolt Mağazası

• Hocam Steam mağazasından demoyu indirmeye çalışıyorum fakat indirme ekranı gelmiyor acaba bende mi bir sorun var yoksa teknik bir sorun mu var?

Edit : Böyle bir hata ile karşılaşıyorum.

Alpha & Beta Ana Konu [Kış İndirimleri Başladı]

Edit 2 : Bir kaç denemeden sonra demoyu indirmeyi başardım direk demo sayfasına gidince indi ama şimdide böyle bir hata ile karşılaşıyorum oyuna girmiyor. :(

Alpha & Beta Ana Konu [Kış İndirimleri Başladı]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirusBro -- 7 Nisan 2019; 2:35:25 >

• SirusBro kullanıcısına yanıt
    Böyle bir sorunla ilk defa karşılaşıyorum, sanırım patch atarken bir sorun olmuş 2 saat içinde patchi yeniden yükleyeceğim. Demoyu steam üzerinde test etme şansım olmadığı için böyle sorunları ancak geribildirimler sayesinde öğrenebiliyorum.

Edit: Sorunu tespit ettim, muhtemelen çözülmüş olması gerekiyor

Edit2: Demoya steam üzerinden erişmenin bir yolunu buldum, sorun çözülmemiş, çözüldüğünde tekrar editleyeceğim

Edit3: Kendi bilgisayarımda steam üzerinden erişebildim, sorunun kaynağını buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 14alper41 -- 7 Nisan 2019; 12:28:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 14alper41

Böyle bir sorunla ilk defa karşılaşıyorum, sanırım patch atarken bir sorun olmuş 2 saat içinde patchi yeniden yükleyeceğim. Demoyu steam üzerinde test etme şansım olmadığı için böyle sorunları ancak geribildirimler sayesinde öğrenebiliyorum.

Edit: Sorunu tespit ettim, muhtemelen çözülmüş olması gerekiyor

Edit2: Demoya steam üzerinden erişmenin bir yolunu buldum, sorun çözülmemiş, çözüldüğünde tekrar editleyeceğim

Edit3: Kendi bilgisayarımda steam üzerinden erişebildim, sorunun kaynağını buldum
    Aynen hocam sorun çözülmüş sorunsuz çalışıyor demo.
  • v.1.0.5 güncellemesi yayınlandı, güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz:

https://steamcommunity.com/games/968320/announcements/detail/1786148775468857514

• Ps kontrolcüsüne sahip olduğum için ps kontrolcü desteği kesinlikle gelecek ama xbox kontrolcüsüne sahip değilim, bu yüzden xbox kontrolcü desteği sonraki yamada kalabilir, bizi takip edin

• Bu oyun neden bu kadar hype'lanıp duruyor sanki ses getiren bir indie oyunmuş gibi sürekli başlığı üstte görüyorum. Anlıyorum bişeyler yapmışsın ama yeni background ekleyince bile konuyu hortlatıyorsun kabak tadı veriyor. Bu kadar hortlatmanın üstüne ürüne bakıyorum pek bişey göremiyorum açıkçası.
  • def init kullanıcısına yanıt
    Yenilik yaptıkça konuyu güncelliyorum gelişim süreci devam ediyor, ilk oyunum olduğu için çok iyi olmadığını biliyorum ama daha güzel yapmaya çalışıyorum, tutmamış olmasına rağmen oyunu bir kenara atmıyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.