Şimdi Ara

Alperen Ocakları: İbadet Yaptırtmayız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ülkenin gerçek teminatı ülkü ve alperen ocaklarıdır. gezi parkı eylemlerinde anadolu illerinde az adam dövmediler sağolsunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasist Diktator

ülkenin gerçek teminatı ülkü ve alperen ocaklarıdır. gezi parkı eylemlerinde anadolu illerinde az adam dövmediler sağolsunlar.

o profil fotoğrafına koyduğun adam senin gibi ortadoğulu türkü görse direk kampa gönderirdi. hem türk olup hem neo nazi olmak gerçekten çok ilginç.
  • Mossad göreve!
  • quote:

ülkenin gerçek teminatı ülkü ve alperen ocaklarıdır. gezi parkı eylemlerinde anadolu illerinde az adam dövmediler sağolsunlar.

Kendine faşist diktatör demişsin ama, sadece bir diktatörün ayaklarını yalamak isteyen bir zavallısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaFéin

quote:

o profil fotoğrafına koyduğun adam senin gibi ortadoğulu türkü görse direk kampa gönderirdi. hem türk olup hem neo nazi olmak gerçekten çok ilginç.

Kafası bayağı karışmış heralde, büyüyünce geçer diye umuyorum.
  • quote:

quote:

Führer öl dese ölürdüm. Kampa gerek kalmazdı
  • Yahudiler zaten her an tehdit altında oldukları için emniyet ile sıkı fıkılar bir iki güne alırlar içeri bunu
  • Mossad faili meçhul yapsa keşke bu İslamcılara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Führer öl dese ölürdüm. Kampa gerek kalmazdı

Zaten maneviyatı iplemiyorsun bari maddi yaşamına önem ver ateistler gibi ye iç gez ne bu mantıksızlık kendim ölürüm diyor allam

• Ülkedeki en boş oluşum sıralaması yapılsa Alperenciler en tepeye oynar.Osmanlı Ocaklarından bile beter bunlar.
  • İsrail ile sıkıntın varsa git elçiliğin önünde yap eylemini vatandaşı ne diye rahatsız-tedirgin ediyorsun
  • Bomboş adamlar. Ülkü ocağı alperen ocağı bilmem ne ocağı tek amaçları toplanıp adam dövmek kavga hır gür çıkarmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Bomboş adamlar. Ülkü ocağı alperen ocağı bilmem ne ocağı tek amaçları toplanıp adam dövmek kavga hır gür çıkarmak.

Bu tip adamlar grev yapan işçileri, eğitimin bedava olmasını isteyen gençleri dövüyorlardı. İşin ironi tarafı. Eğitimin bedava olmasını isteyenler çoğunlukla durumları iyi aile çocukları. Bunları dövenlerde fakir anadolu çocukları.
  • "işte İslam'ın diğer dinlere hoşgörüsü"
    Haklisin. Mmuslumanlar, yahudilerden biraz hosgoru ogrenmeli (!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumu -- 22 Temmuz 2017; 1:52:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

İsrail ile sıkıntın varsa git elçiliğin önünde yap eylemini vatandaşı ne diye rahatsız-tedirgin ediyorsun

Tiksindiğim ensonhaber.com dahi bu konuda insafa gelmiş;

"Türkiye Musevileri başka.. İsrail başka.. Konsolosluk yerine sinangog önünde protesto nedir?!"

Bozuk saat misali, ensonhaber'i ilk kez RT ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ülkü ocakları, Alperen Ocakları vs denen yuvalar tamamen zarar. Bir halt yediğini zanneden mafya kılıklı beyin yoksunları. Gidin boş boş duvara bakın daha yararlıdır. En azından böyle saçma sapan şeylere bulaşmazsınız.
  • bomboş işler le uğraşıyorlar neden dersen bizim ilk önceliğimiz kendimiz değilmiyiz.ozaman pkk lı teröristlerle ilgili ne yapmışlar.benim bildiğim hiçbirşey.ozaman bana bunlar bom boş geliyor.
  • O sinagog cemaatinin varlık sebebinin müslümanlar olduğunu pas geçip,

bir gurup hindi beyinliyi referans gösterip saçma eylemlerini kendi içindeki kine ambalaj yapıp islama eleştiri yapmak...

bu bağlamda onlardan pekte farkınız yok.

+ çağlayan adliyesinde savcı öldüren teröriste özgürlük savaşçısı deyip methiyeler düzen, teröriste "terörist" diyemeyen t24 ...
  • Oranın güvenliğinden sağlam dayak yerler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.