Şimdi Ara

Almeıda ve Dentınho Paşa Avına Çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
1
Favori
485
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Almeıda ve Dentınho Paşa Avına Çıkacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1159 Mesaj
    Beşiktaş'ta Kasımpaşa maçı kadrosunda sakatlığını atlatan Almeıda ve Dentınho yer alacak.Fernandes ise Mersin'de sahada olacak...

|
    |

"Beşiktaş'a süper bir adam verdim. Onu, Corinthians'tan almak için önemli paralar harcamıştık. Shaktar'da oynaması kolay değildi. Çünkü aynı mevkide Fernandinho, 2 sezondur çok başarılı bir performans sergiliyor. Ancak benim, Dentinho'yu asla satmak gibi bir düşüncem yok. Bu yüzden kiralık olarak gitmesine izin verdim. Beşiktaş, onun için iyi bir seçim olacak. Tüm Avrupa'nın tanıdığı bir isim ve 1.5 yıl sonra onu geri alacağım! Burada fazla süre alamadı ama oynadıkça beklentileri karşılayacaktır. Beşiktaş'ı çok fazla takip edemiyorum ama Samet Aybaba, kısıtlı imkanlarla büyük başarılar elde ediyor. Dentinho'dan da, tecrübesi ve birikimiyle en iyi şekilde faydalanacaktır."
    —Mircea Lucescu
    Shaktar Donetsk teknik direkörü ve Beşiktaş eski teknik direkörü
    25 Ocak 2013.
    |
    |

• Binbaşı
    1556 Mesaj
    Almeida inşallah formunu kaybetmemiştir.
    |
    |

Sakatlıklar olmasa çok güzel kadro var aslında.

İleride, Almeida-Niang-Holosko-Olcay-Dentinho orta sahada Ferdi-Oğuzhan-Necip-Veli defansta Ersan-Sivok-Toraman-İsmail-Hilbert

Güzel lan
    |
    |

• Yarbay
    2751 Mesaj
    Mustafa'yı nasıl unuturum Mustafa var birde
    |
    |

• DH Yönetici
    7506 Mesaj
    Fernandes sahada olacakmış, Atakan Kurt.
    |
    |

ASUS Z97 PRO Gamer | i7 4790K 4.6 Ghz | G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit | Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB - LG M2762D 27" FHD | Corsair Force GT SSD | Sandisk Extreme SSD | WD Caviar Black 1 TB | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 THX - Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Lenovo ThinkPad T430 ~ Intel 180 GB SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
  • Binbaşı
    1159 Mesaj
    Mustafayla Almeıda bize çok lazım dentınho'da yardımcı olabilir?

Bu arada Dentınho kiralıktı dimi ?

Orijinalden alıntı: erdi 1903

Mustafayla Almeıda bize çok lazım dentınho'da yardımcı olabilir?

Bu arada Dentınho kiralıktı dimi ?

1,5 yil bizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    222 Mesaj
    Nedense bende balon çıkcak diye düşünüyorum umarım yanılırım
    |
    |

Niang reyiz yakacak Pasayi
    |
    |
    |
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Binbaşı
    1167 Mesaj
    Ava giderken av olmayında

Orijinalden alıntı: K.PAŞALI

Ava giderken av olmayında

Kartallar avlanmayı iyi bilir rahat ol
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.