Şimdi Ara

Almeıda ve Dentınho Paşa Avına Çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beşiktaş'ta Kasımpaşa maçı kadrosunda sakatlığını atlatan Almeıda ve Dentınho yer alacak.Fernandes ise Mersin'de sahada olacak...

• dentinho'yu merak ediyorum, umarım bu son haftalarda beşiktaş'a katkı sağlar...lucescu'nun dentinho hakkında söyledikleri ise dikkate değer olsa gerek;

"Beşiktaş'a süper bir adam verdim. Onu, Corinthians'tan almak için önemli paralar harcamıştık. Shaktar'da oynaması kolay değildi. Çünkü aynı mevkide Fernandinho, 2 sezondur çok başarılı bir performans sergiliyor. Ancak benim, Dentinho'yu asla satmak gibi bir düşüncem yok. Bu yüzden kiralık olarak gitmesine izin verdim. Beşiktaş, onun için iyi bir seçim olacak. Tüm Avrupa'nın tanıdığı bir isim ve 1.5 yıl sonra onu geri alacağım! Burada fazla süre alamadı ama oynadıkça beklentileri karşılayacaktır. Beşiktaş'ı çok fazla takip edemiyorum ama Samet Aybaba, kısıtlı imkanlarla büyük başarılar elde ediyor. Dentinho'dan da, tecrübesi ve birikimiyle en iyi şekilde faydalanacaktır."
    —Mircea Lucescu
    Shaktar Donetsk teknik direkörü ve Beşiktaş eski teknik direkörü
    25 Ocak 2013.

• Almeida inşallah formunu kaybetmemiştir.
  • Luce reyizin de referansı sağlam ama onun dışında ben patlama bekliyorum dişlek oğlandan.Yaratıcı kanat oyuncu eksikliğini giderir umarım.

Sakatlıklar olmasa çok güzel kadro var aslında.

İleride, Almeida-Niang-Holosko-Olcay-Dentinho orta sahada Ferdi-Oğuzhan-Necip-Veli defansta Ersan-Sivok-Toraman-İsmail-Hilbert

Güzel lan
  • Mustafa'yı nasıl unuturum Mustafa var birde
  • Fernandes sahada olacakmış, Atakan Kurt.
  • Mustafayla Almeıda bize çok lazım dentınho'da yardımcı olabilir?

Bu arada Dentınho kiralıktı dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

Mustafayla Almeıda bize çok lazım dentınho'da yardımcı olabilir?

Bu arada Dentınho kiralıktı dimi ?

1,5 yil bizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense bende balon çıkcak diye düşünüyorum umarım yanılırım
  • Bizde sakatliktan donen hangi futbolcu eski verimini ilk macinda gosterebildi ki? Hicbiri...

Niang reyiz yakacak Pasayi
  • yatarak para kazanan oyunculara kıl oluyorum kulübün paraları çar çur oluyor. 20 yıllık memurun kazandığını 1 ayda kazanıyor.
  • Bu tam da büyük forvet Almeida'ya göre bir maç!
  • Ava giderken av olmayında
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.PAŞALI

Ava giderken av olmayında

Kartallar avlanmayı iyi bilir rahat ol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.