Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medizinischen Labor -- 11 Nisan 2017; 20:14:39 >

• Peyki tamam sakin ol güzel kardeşim.. parası olan alıyor napicaz zorla mi tutucaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla kardeşim bizim millet aç yaşar, arabasız yaşayamaz. Millet ona buna hava atıcam diye dünya kadar borca giriyor. Ondan sonra çoluğunun çocuğunun yemesinden içmesinden kısıyor. Allah bu millete akıl versin ne diyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklıma sönmez reyizin basbakana ve trt genel müdürüne yaptığı konuşma geldi. Açıp youtube den izleyin rahatlarsiniz biraz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba almasak ne olacak ? 15K euroluk araçlar 90 lira tamam da pahalı olan sadece arabalar değil ki.Her şey çok para,paramız değersizleşti. Bakkala gidip 2 abur cubur alıp film izleyeyim desem cebimden 20 25 lira çıkıyor. Zamanında bu paralara haftalık pazar alışverişi yapılıyordu ki ben 19 yaşındayım
  • golf 7 alan akrabam et alamıyorum dıye aglanıyordu :)
  • Valla öyle yaptık hocam passat Highline fiyatına dükkan aldık.Bu gidisat ile 5 sene sonra bizim tukkan 3 tane Passat alır.Arabaya artık almanlar gibi bakıyorum.İş görsün yeter.Bir tane 2000 model Toros alıp binecem ne olur?Bir yerim eksilmezya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidişat oraya gidiyor kardeş raad ol, ülkenin %60 ı kafadan araç alamayacak böyle zamlar devam ederse

• medizinischen Labor kullanıcısına yanıt
    Görünen köy kılavuz istemez imiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.