Şimdi Ara

ALMAYIN ALDIRMAYIN! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gidenler gitti kalan sağlar bizimdir meselesi inanın sizin için çok sevindim.
  • buarada şöyle bi olayda var biz bu siparişleri önce arkadaşımla ayrı ayrı verdik arkadaş daha önceden başka malları da sipariş etmişti ama daha onlar daha kapora ödenmediği için gönderilmeyi bekliyordu bizde msn de bu heriflle konuştuk arkadaş yeni verceği siparişlerin ötekisine eklenmesini istediğini söyledi sonra adamla biraz daha konuştuk adam bana senin siparişleri de arkadaşınınkine ekleyelim ayrı ayrı 20 milyon vermeyin dedi bu olay bana heriflerin dolandırıcıya benzemediğini düşündürttürdü bende siparişleri arkadaşın siparişlere ekleyerek direk verdim yani uzun lafın kısası böyle bi kibar hareket yapan adamın sahtekar olduğunu düşünmek istemiyorum ya ama yanlış anlamayın herifleri kesinlikle korumuyorum hatta 20 milyon için bile olsa dava açmayı düşünüyorum
  • Adamlar dediğim gibi ilk önce iyi bir itibar kazanmaya çalışmışlar ama büyük golü sona bırakmışlar.
  • bence disiplinle gerçekten iş yapsalar değil 20ml.nun 1ml nun bile hesabını yaparlardı.
    ayrıca madem ürün yok saçma sapan paketler göndermek niye? gerçek bir kuruluş olsalar bile olmayan ürünler için bir bahaneleri olurdu.
  • YUH BEEEEE
  • sizce bu konu nerede biter.
  • Böyle forumlarıda okumasak hiçbirşeyden haberimiz olmayacak

Bu tür forumları bize sağlayan ve bu forumun yardımsever,dürüst üyelerine Teşekkür ediyorum.
  • arkadaşlar siteye 1 kişi ürünü alamadığı için yorum yazmış bakalım kaç kişi daha yazacak ama acaba yazılanlar yayınlanacakmıı ?????
  • oda benim
  •  ALMAYIN ALDIRMAYIN!

ya anlaşılmaz birşey küfür yorumları da silmiyorlar neden acep...ne biçim bir yer burası...neler dönüyor...
  • abi herifler gezegen değiştirmiş....şerefsizler...
  • souza ile playmakers da var alamayan şimdi benle nerazzuri eklendik bide heralde biz kaporadan başka para vermedik daha da vermeyide düşünmüyorum zati önce malı görcem varsa vercem parayı
  • Eniyipazar.Com hakkındaki konusmaları sadece bu başlıkta yapınız ..
    http://forum.donanimhaber.com/m_2004525/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.