Şimdi Ara

almaya gidiyorum çok acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> almaya gidiyorum çok acil
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    299 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    2228 Mesaj
    4670 aradaki fiyat farkını karşılayacak derecede daha performanslı ,4670 alın bence
    |
    |

arada fazla fark yok zaten o performansa değer 4670 alın
    |
    |

Tarihimizi okuyunuz, dinleyiniz... Görürsünüz ki milleti mahveden, esir eden, harabeden fenalıklar hep din örtüsü altındaki küfür ve kötülükten gelmiştir.-M.Kemal ATATÜRK
    "Demokrasi esasına müstenit hükümetlerde, hakimiyet, halka, halkın ekseriyetine aittir."-M.Kemal ATATÜRK
    Türkler Bu Ülkede Azınlık Edilmeye Çalışılıyor.Tıklayın, Okuyun ve Görün !
    ATATÜRKÇÜLER BİRLİĞİ
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    ben de öyle düşünmüştüm. Teşşekkürler arkadaşlar fakat bir sorum olacak mesela prototype medium da oynayabilir miyim ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: tyler7

ben de öyle düşünmüştüm. Teşşekkürler arkadaşlar fakat bir sorum olacak mesela prototype medium da oynayabilir miyim ?

Rahatla oynarsın ,benim x1550 bile açıyor o oyunu 4670 mediumdan daha fazla oynatacaktır .Bildiğim kadarıyla yüksek performanslı ekran kartına ihtiyaç duymayan bir oyun.
    |
    |
    http://www.teknofiyat.com/?search=HD4670+&altlimit=&ustlimit=

POWERCOLOR HD4830 özel soğutuculu; PCI-E16X 2.0; 512MB/256bit DDR3; HDTV-out, HDMI, DVI, D-Sub..153 tl
    http://www.teknofiyat.com/?search=hd4830&altlimit=&ustlimit=
    inventus
    |
    |

• Yarbay
    9137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TurkMANIA

HIS HD4670 IceQ 1024 MB var bende

kesinlikle tavsiye etmem kart PC acilirken ve kapanirken mavi ekran hatasina sebep oluyor inanin PC im zarar gorecke diye cok korktum
    aklin varsa alma kardesim bide Asus anakart in varsa veya GiGA
    MSI ekran karti alman daha az sorun cikarir neden dersen maglum ASUS
    anakartlar sortun cikartan ozellikleri ile unlenmis HIS ten once MSI kullanirdim bir sorun cikartmadan gayet guzel calisti

SAYGILARIMLA

|
    |
    Logitech G933 Artemis Spectrum | Logitech Z-906
    Logitech G502 Proteus Spectrum | Logitech G410 Atlas Spectrum | Logitech F710
    Thermaltake Level 10 GT | Corsair HX850i 80+ Platinum 850W | NZXT. Sentry LX
    PSN ID: aliteyfik | Origin ID: TuRKaLi | Steam ID: aliteyfik
  • Binbaşı
    1098 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alito

quote:

kesinlikle tavsiye etmem kart PC acilirken ve kapanirken mavi ekran hatasina sebep oluyor inanin PC im zarar gorecke diye cok korktum
    anakartlar sortun cikartan ozellikleri ile unlenmis HIS ten once MSI kullanirdim bir sorun cikartmadan gayet guzel calisti

SAYGILARIMLA

|
    |

• Yarbay
    8002 Mesaj
    @TurkMANIA
    ne alakası varki ya senin ramlerinde sorun vardır ya işlemcine veya ramlerine voltaj düşük geliyordur ya temiz windowsta sağlıklı bir şekilde sürücü kuramamışsındır yani bunları bilemden etmeden filanca markayı tavsiye etmem falanca marka daha iyi nasıl diyebiliyorsun alacak olan adamı da yanıltıyorsun.

quote:

Orijinalden alıntı: DigitalFortress

quote:

Orijinalden alıntı: alito

quote:

SAYGILARIMLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobi -- 17 Kasım 2009; 19:49:17 >
    |
    |
    Intel i5 6600K - Corsair H75 - MSI z170 gaming M5 - Kingston Hyperx Fury 2666 Mhz 2 x 8 GB - 2x Kingston v300 240 Gb Raid 0 - Segate Momentus xt hybrid - Gigabyte WF 3 R9 290X - Coolermaster HAF 942 X - Corsair CX 750W 80Plus - Creative Sound Blaster Z - Creative Gigaworks G500 Gaming - Sennheiser hd 202 - Monster Purity HD - Monster DNA - Corsair H2100 Gaming Headset - Fiio X3

• Binbaşı
    1851 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hokagé

quote:

Orijinalden alıntı: tyler7

Rahatla oynarsın ,benim x1550 bile açıyor o oyunu 4670 mediumdan daha fazla oynatacaktır .Bildiğim kadarıyla yüksek performanslı ekran kartına ihtiyaç duymayan bir oyun.

Şakaydı heralde bu? Ben yandaki sistemle 16-17 fps'den fazla alamıyorum hangi ayarlar olursa olsun.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.