Şimdi Ara

Almanyadan Sivasa Bmw M6 ile gelmek.. Yeni Araç ile Güncellendi...2018 (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
7
Favori
12.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be , Almanlar halk arabalarına binerken bizim Türkler Bmw Merso Audi'ye biniyor. Gerçi bende bu halimle çıkıp gitsem Bmw m5'ten aşağı binmem çok büyük bir görgüsüzlük var Ülkemizin durumundan dolayı.
  • Bizim Alamancılar uçağa atlayıp gelemiyor, illa ki düşman çatlatacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Bizim Alamancılar uçağa atlayıp gelemiyor, illa ki düşman çatlatacaklar.

Pahalı kaçıyor hocam pahalı, 4-5 kişilik aile 1500-2000 euro paraya mal oluyor ulaşım. Üstelik burada araç kirala et derken eşşeği bitarafına su kaçıyor. Şimdi hybrid destekli bmw işe gelen iyi araçlar ile gelen aileler 1-5/2 depo benzin masrafı ile o yolu çeksede, cebine zararı fazla dokunmamasına dilkat ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usta bu adamlar neden uçakla gelmiyor bir türlü anlam veremiyorum. Kimse sürüş zevki demesin en az 3 gün sürer gel git. Uçakla 3 saat gel 3 saat git hadi check in ıvır zıvır yarım gün sürer toplam. Geri kaldı 2 buçuk gün? 2 buçuk gün fazla tatil yapmak varken neden binlerce km yolda direksiyon sallayıp anam aglasin ailemi de riske atayım boş yere? Düşünüyorum düşünüyorum mantıklı bi taraf bulamıyorum?

• Buna binecek kadar parası var arabayla gelecek kadar fukara.Bin uçağa kirala bunun Tr plakalısını ekstra forsun olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mclaren-Honda

Adama niye laf ediyorsunuz anlamıyorum. Demekki orada durumu var alabiliyor o da almış gelmiş. İmkanı varken sırf gösteriş yapıyor demesinler diye ucuz arabayla mı gelsin ? Uzun yol böyle arabalarla keyifli olur siz buna laf edeceğinize onlardan daha çok çalışıp da neden daha ucuz arabalara binmek zorunda kalıyorsunuz onu araştırın.

+1

Bir de en alt tabakada çalışıyorlar genelde demiş.Genellikle bizim gibi ortadoğu mensupları evet pis işlerde çalışır da adam altına m6 almış işi ne kadar alt seviye olabilir ki?Garson olacak hali yok ya ? Veya tuvalet temizleyen adam Almanya'da olunca m6 alabiliyor mu ki?Tabiki de hayır.
  • Genellemeyi ne çok seviyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

Sözüm meclisten dışarı, bir de Almanya' da hayat bitti, vatan gibisi var mı gibi saçma argümanlarla ağızlarında alman çikolataları ile geveleyen modelleri vardır. Hayat sana güzel euro 3.12TL olmuş, 2 bin euro bozdur krallar gibi tatilini yap dön. Ha dönerken de mutlaka Damat, Tween mağazasına uğra tam indirim zamanında hani o kadar ihtiyacın var ya uçak biletini bedavaya getir.

Kaç tane gurbetçi tanıyorum bir tanesi de desin ulan ölmüşsünüz üzerinize toprak atan yok. Biz keyif sürüyoruz sizin için üzülüyorum diye. Hepsi kendi yaşam şartlarını kötülüyor. Türkiye' de olduğuna sevinir hale geliyorsun bir kaç saat konuşunca.

Rahat içinde yaşarlar özlüyoruz burayı özlüyoruz.Çık gel o zaman.Gelmez çünkü orada insan gibi yaşıyor.Hastaneye,kamu kuruluşuna işi düştüğünde sorun çıkmıyor.Sonra ay insanlık yok bitmiş avrupa avrupada hayat yok.Hayat Türkiye'deki seyyar satıcılar mı?Kornaya abanıp düğününde kutlamasında bile başkalarını rahat edenler mi?

• Şöyle uzun uzun baktım iki arabaya da.. Daha hala bakıyorum. Bak bak bitmiyor namussuzlar. Zevkli adammış
  • greenman G kullanıcısına yanıt
    Kümbet mi orası

Çizik yemeden gitmiştir umarım. Memleketim siyah arabayı çizmeyi çok sever.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 7 Nisan 2016; 21:52:38 >
  • Evet Kümbet sayilir emek mahallesi :) uzun sure kalmıştı ama kimsenin dokundugunu zannetmiyorum :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arabalı trenler var cok ucuz. Bi vagonda araclar bi vagonda otel odası gibi odalı olanlar var. Yoksa kımse gelemez Almanyadan zaten :) Bir de denız yolunu kullananlar var
  • Evet komsumuz yeni araciyla geldi. Ilk mesaja fotolarini yükledim.

• Eski mesajlara bir baktım yine halkımızın en nefret ettiğim huyu mevcut, kıskançlık... adam kiralayıp bir dolu para dökmemiş, kullandığı araçla gelmiş plaka genelde aynı ya da yakın seçim. Bak param var diye göz batmamak için model adını sildirmiş, ama malum kıskanç milletiz yine adamda ne görgüsüzlük kalmış ne de bir şey. Ayrıca ekleyeyim 2. 3. nesil gurbetçilerde eğitim oranı haliyle yüksek, şu adama laf eden pek çok kişiden kariyer olarak çok çok ileride bir kişi olma ihtimali de az değil, ama diyorum ya kıskanç milletiz birisi bir şey kazansa ötekinin takdir ettiği az görülür sallamaya başlarlar hemen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toprağıma bak

Allah kazasız belasız binmeyi nasib etsin

• Sanırım kiralıyor, bunda haber değeri bir şey görmüyorum, TRde onun kiralama bedeli ile x5 aldığı yerde sen ortalama bir araba kiralayabiliyorsun hepsi bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • suti0 S kullanıcısına yanıt
    Görgüsüz demişsiniz

Kapıkuleden çıktıktan sonra kural tanımaz

İnsanlara aşağılayıcı bakarlar ve ... demişsiniz yazık bu yazdıklarınızı umarım gurbetçiler okumaz. Bu ne hırs bu ne öfke ne yaptı bu insanlar size.

Ben de yurtdışında bulundum 30 yıldır türkiyedeyim

Benim gördüğüm vatanının kıymetini çok iyi bilen hemen hemen hepsi milliyetçi ve emekçi insanlar.

Torpil yaptırıp rüşvet verip gitmediler yurtdışına oradan işçi isteği geldi. Bunun üzerine imkanlar ölçüsünde vasıflarına göre çoğu işçi olarak çalıştı çalışıyor

• Kiralik arabaya sahsi plaka takiliyor mu almanyada :))

• Kedi uzanamadigi cigere mundar olurmus... wc temizlikcisi,copcu sonucta o arabalara biniyor mu ? Saglik hizmetlerini en iyi sekilde alabiliyor mu ? Meslege,ona buna degil neticeye bakacaksin.

Insan gibi yasiyor mu ? Yasiyor eee o zaman bos teneke misali adamin arkadasindan konusmak neyine ?

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Seçiminde herkes özgür sizin gibi

Pekala buyrun yurtdışında çalışın.

Ne arzu ediyorsanız çalışıp hayırlısıyla elde edebilirsiniz inşallah

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.